Πανηγυρίζουν επειδή κληρώθηκαν με την Μπαρτσελόνα! (video)

Πανηγυρίζουν επειδή κληρώθηκαν με την Μπαρτσελόνα! (video)



Σε ξέφρενους πανηγυρισμούς ξέσπασαν οι παίκτες της Βιγιανοβένσε μετά την είδηση ότι θα αντιμετωπίσουν την Μπαρτσελόνα στη φάση των «32» του Κυπέλλου Ισπανίας.

Η Μπαρτσελόνα κληρώθηκε με την Βιγιανοβένσε για τη φάση των «32» του Κυπέλλου Ισπανίας και οι παίκτες της τελευταίας ξέσπασαν σε πανηγυρισμούς μετά την κλήρωση!

Η Βιγιανοβένσε αγωνίζεται στην 3η κατηγορία του ισπανικού ποδοσφαίρου και φυσικά το γεγονός ότι θα διασταυρώσει τα ξίφη της με μια ομάδα όπως η Μπαρτσελόνα, δεν θα μπορούσε να μην σκορπίσει ενθουσιασμό στους παίκτες του συλλόγου.

Όσον αφορά τα άλλα ζευγάρια, η Ρεάλ θα αντιμετωπίσει την Κάδιθ, η Ατλέτικο τη Ρέους ενώ η περσινή φιναλίστ, Μπιλμπάο θα βρει στο δρόμο της την Λινένσε.

Δείτε το βίντεο με τις αντιδράσεις των παικτών της Βιγιανοβένσε αμέσως μετά την κλήρωση:




Όλα τα ζευγάρια στη φάση των «32»:





Ομάδες που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 16/10/2015 22:08
Peripato h Villanovense

στις 16/10/2015 22:25
poustrakia thane afou xeroun oti tha tous anixoun tis tripes ti xeronte malon giauto

στις 16/10/2015 22:32
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa palikariaaa xxaxaxaxaxaxaxax

στις 16/10/2015 22:38
παηγυριζουν γιατι θα πανε στη βαρκελωνη ταξιδακι και φυσικα γιατι θα εχουν την ευκαιρια να παιξουν στο καμπ-νου! οποιος ειχε την ευκαιρια να μπει εστω και σαν θεατης σε τατοια γηπεδα καταλαβαινει γιατι πανηγυριζουν τα παληκαρια. μπαβο τους ομως! χαιρονται παρ ολο που ξερουν οτι θ αποκλειστουν.

στις 16/10/2015 22:42
to oti tha parei perisoteres provoles san omada kai tha poulithoun ola ta eisitiria stous agwnes einai enas megalos stoxos gia autin tin omada..akomh kai h 3h katigoria ekei exei kalitera gypeda kai aptis omadoules tis super league

στις 16/10/2015 22:57
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ skalwma+ ΟΤΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΠΕΔΟΥ 3ΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ!ΚΑΙ RESPECT ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΑΝ ΕΤΣΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ!

στις 16/10/2015 22:57
Η*

στις 16/10/2015 23:20
k h cartagena xarike prin 2-3 xronia k 1 ali me real mazoxes einai re mlkes...

στις 17/10/2015 00:06
Μεγαλη εμπειρια γιαυτους τους παικτες σιγουρα!καλοι ή κακοι ενα παιχνιδι θα ειναι γιαυτους! Αυτο ειναι το ποδοσφαιρο:)..

στις 17/10/2015 02:37
Kararxin ama stisoun ena match me barca peran apo to oti 8a to lene mia zoi kai 8a einai spoudaio gia tin omada 8a ta konomisoun!!

στις 17/10/2015 12:08
10 kameres tyxaia ekei sthn kolopetinitsa

στις 17/10/2015 17:55
Ολες της μαλακιες οι αμπαλοι εδω της λενε για εμπειρια θα φανε πολλα γκολ και αλλα τετοια πανηγυριζουν γιατι τους δινετε η ευκαιρια να παιξουν ενα μεγαλο οπυ θα ακουσθει τ ονομα τους ευκαιρια που δε θα εχουν ξανα αφου προκειτε για μια μικρη επαρχια!

στις 17/10/2015 20:58
vazos7 με τετοιο ονομα και τετοιες ασυναρτησιες που λες ουτε για σοδα!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.