Φιλική ήττα του Ολυμπιακού από Πανιώνιο

Φιλική ήττα του Ολυμπιακού από Πανιώνιο



Φιλική ήττα με 4-2 από τον Πανιώνιο γνώρισε ο Ολυμπιακός σε παιχνίδι προπονητικού χαρακτήρα που έγινε στο Ρέντη. Ιντέγε και Φουστέρ τα γκολ των «ερυθρόλευκων».

Ο Μάρκο Σίλβα έκανε αρκετές δοκιμές σε πρόσωπα και σχήματα και ο Ολυμπιακός ηττήθηκε με 4-2 από τον Πανιώνιο σε προπονητικό φιλικό στο Ρέντη. Ο Πορτογάλος τεχνικός είχε την ευκαιρία να τεστάρει παίκτες που δεν παίζουν πολύ στις επίσημες υποχρεώσεις της ομάδας, ενώ χρησιμοποίησε και ποδοσφαιριστές όπως ο Γούτας, ή ο Φουστέρ, οι οποίοι προέρχονταν από τραυματισμό.

Οι Νεοσμυρνιώτες προηγήθηκαν με 3-0 χάρη στα τέρματα των Ανσαριφάρντ (2) και Βιγιάλμπα, ο Ολυμπιακός μείωσε σε 3-1 με τον Ιντέγιε, ωστόσο το ημίχρονο έκλεισε με τον Πανιώνιο προηγούμενο 4-1 χάρη σε τέρμα του Χαλκιαδάκη. Το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Φουστέρ στο δεύτερο μέρος, ενώ κανονικά έπαιξε στο ματς ο Ντα Κόστα, δείχνοντας ότι αφήνει πίσω του τον τραυματισμό του.

Ατομικό έκανε Σιόβας, μαζί με φυσικοθεραπεία, όπως ατομικό πρόγραμμα έκανε και ο Μπουχαλάκης. Οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού επανέρχονται στις προπονήσεις τη Δευτέρα το απόγευμα στις 18:00, καθώς το Σαββατοκύριακο θα έχουν ρεπό.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 09/10/2015 18:45
Μόνο καλό μπορεί να κάνει στον ολυμπιακό αυτή η φιλική ήττα

στις 09/10/2015 18:45
ΤΟΝ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕ Ο ΝΙΩΝΙΟΣ ΧΑΧΑΧΑ

ΠΟΥΤΣΑΑΑ

στις 09/10/2015 19:32
ανυπαρκτε στην κρητη, η 4αρα ειναι 4αρα...αντε γεια

στις 09/10/2015 19:53
μην ασχοληστε με τον ολυμπιακοκυτακτε της ομαδες σαςτα χριστουγρνα προταθλητης και το γεναρι το ξεπουλημανα κονομηγση ο προεδρος ολυμπικ ντε πιρε.

στις 09/10/2015 20:09
ΦΕΤΟΣ Ο ΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΦΤΑΣΑΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕ ΑΞΙΑ (ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ) ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΗΤΑΝΕ. Α ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ Η ΟΦΑΡΑ ΣΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΔΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΣΑΚΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ. ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ, ΑΠΟ ΤΗ ΔΡΑΜΑ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΣΑΚΙΖΟΥΝΕ ΑΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΓΑΥΡΟΙ!

στις 09/10/2015 20:42
den peirazei thrule mou

στις 10/10/2015 10:03
g.4 gamo ton osfp kai ola ta ellinika somatia..! alla min vgazeis ton komple3ismo sou sto site..! ginese stenomialos kai apla se krazoun kai dikoi sou me auta pou grafeis..! an thimase sto audi cup o osfp eixe kerdisei MILAN X ME CITY ti simene oti tous exei? MIN EISAI NOUMERO KAI MIN GRAFEIS NOUMERADES

στις 11/10/2015 11:52
Αδελφα σωματεια .......... γαμιουνται μεταξυ τους για τις εντυπωσεις του κωλου ........ στ' αρχιδια μας ρε ....... τα φιλικα σας και οι μαμαδες σας ...... ατριχα παλιοπουτανακια .

στις 11/10/2015 13:19
astikatzi traba gamisoy kai opos tha gyrnas fere mas ta resta moynopano

στις 12/10/2015 11:19
Ποιος σε γαμαει εσενα ρε κολοπαιδο Lemmyian .......... εγω την μανουλα σου θελω ......... μαλακισμενο

στις 12/10/2015 11:30
ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ .......... ΡΟΥΦΙΑΝΑΚΙΑ ΧΑΜΟΥΤΖΗΔΕΣ .......... ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΑΣ ......... ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΓΑΤΟΨΑΡΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.