Εισβολή οπαδών στην Τούμπα μετά το φινάλε (video)

Εισβολή οπαδών στην Τούμπα μετά το φινάλε (video)

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Περίπου 200 οπαδοί του ΠΑΟΚ εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο λίγο μετά τη λήξη του αγώνα με την Ντόρτμουντ με πρόθεση να πάνε στη θύρα που ήταν οι οπαδοί των Βεστφαλών.

Άναψαν τα αίματα λίγο μετά το φινάλε του αγώνα του ΠΑΟΚ με την Ντόρτμουντ στην Τούμπα (1-1), αφού περίπου 200 οπαδοί των γηπεδούχων μπήκαν μέσα στο γήπεδο και κινήθηκαν στη θύρα των Γερμανών οπαδών, οι οποίοι φώναζαν συνθήματα υπέρ του Άρη.

Ευτυχώς η έγκαιρη παρέμβαση των σεκιούριτι και της Αστυνομίας απέτρεψε τα χειρότερα, ωστόσο η ομάδα κινδυνεύει πλέον με «καμπάνα» από την UEFA.

Υπενθυμίζεται ότι στο ξεκίνημα του δεύτερου μέρους, οι οπαδοί της Ντόρτμουντ άναψαν δεκάδες καπνογόνα, προκαλώντας την ολιγόλεπτη διακοπή του αγώνα.

Βίντεο από το Thestival:








Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.603.102.352.051.501.411.231.34
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.151.832.951.801.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.701.673.8530.00

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 02/10/2015 01:56
Etsi gamo ti germania

στις 02/10/2015 02:17
Ti etci re laki afou tous xlasate ta arxidia 25 xiliades k des dirate oute enan k kala sas kratousan oi batsoi xaxaxa vlakes

στις 02/10/2015 02:36
επίπεδο..

στις 02/10/2015 02:41
επρεπε να τους βιασουν ρε ripper, τι μαλακες ειναι.. Konsvasi αρχιδια βουλγαροι εισαστε, απο αυριο θα σας φωναζουμε Σκοπιανός!

στις 02/10/2015 02:43
ζωα ειναι και στα Σκόπια μην παρεξηγηθουμε..

στις 02/10/2015 03:09
kai ales poutses 8a fate apo uefa.

dropi einai re malakes kai mi leme tora malakies!!!!

στις 02/10/2015 06:48
vlaka riper amfivalo an exeis paiksei ksulo pote.....vlaka..

στις 02/10/2015 06:57
Ειναι να απορεις...και φαπες δεν εδωσες,θα φας και τιμωρια ,τελικα πιο το κερδος?? Aν κανουμε IQ test στην 4 δεν πιανουμε βαση ειναι βεβαιο..

στις 02/10/2015 07:13
Nαι ρε παοκια, εχει δικιο ο manos90 πιο πανω. Μεγαλη μαλακια να πληρωνει η ομαδα τεραστια ποσα σε προστιμα ενω με αυτα τα λεφτα θα μπορουσαμε να παρουμε εναν Μπερμπαντοφ ακομη ή αλλους 2 Μακ. Προκαλουσαν οι Γερμαναραδες και στα' αρχιδια μας. Φωναξτε τους και εσεις "ΝΑΖΙ- ΝΑΖΙ fuck off" ολο το γηπεδο και να πα να γαμηθουνε.

.... και στο κατω κατω στηστε τους και ενα μπλοκο εκει στον περιφεριακο και καντε τους απο κιτρινους, μπλε. Αλλα οχι μες την Τουμπα.

στις 02/10/2015 13:39
ΕΛΛΑΝΤΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

στις 02/10/2015 13:55
kati aderfes einai poy pane 100-100 giati monoi toys klanoyn mentes...den einai tipota!!!

στις 02/10/2015 15:12
poutanes gioi germani kala tous kanate paokia

στις 02/10/2015 15:37
Μια ζωη τα ιδια , μα καλα ποσο βλακες είναι αυτοι οι ανθρωποι . Παλι καμπανα ο ΜΠΑΟΚ

στις 02/10/2015 15:44
τοσες χιλιαδες εισασταν και τους κλασατε τα αρχιδια! φλωρακια

στις 02/10/2015 17:18
Αυτό είστε μια ζωή! Αρειανοί, Ούνοι και Γερμανοί ένα και το αυτό.

στις 02/10/2015 17:38
ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΚΟΨΕ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ.

στις 02/10/2015 20:12
kala re giotobala eno den exete idea giati den eisastan sto gipedo lete ta dika sas otan prokaloun oi germanoi ti perimenate na meinoume stis theseis mas eno fonazane aris mesa sto gipedo poios kserei kai posa skoulikia eixe mesa den eimaste emeis gayroi i arianoi na kathomaste toubeki opos oles oi aderfes gia plaka piran ta @@ mas molis mas eidan arxisan na trexoun stin eksodo tis thiras 8!!!

στις 02/10/2015 23:05
To ksilo omos to fagate skoulikia

στις 02/10/2015 23:06
Kai prepei kapoia stigmi na stamatisoyme tis malakies

στις 04/10/2015 00:21
nevermore otan tha fas to kavli ap tin uefa mono gt iparxoun antrwpoi me to skeptiko tou DN EIMAI KOTA ..! a re malakes na 3erate ti simenei anthlitismos

..! oi misoi paoktzides dn 3erete kan tin 11ada tis omadas sas...! tespa ntropi gia mia mikri omada tis europis logo ilithiotitas na prospathei na xasei auto to kati mikro pou exei ..! Giorgos_Paokara kai nevermore an goustarete ton pato dn einai kako ..!apla min exete tin ideologia meta oti kapios allos eftege epidi plakoneste sto TSIPOURO kai sto LSD se kathe agona kai vlepete drakous ..! Ela malakies

στις 04/10/2015 00:21
ATHLITISMOS*

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.