Τέλος ο Πόντες από τον Παναιτωλικό

Τέλος ο Πόντες από τον Παναιτωλικό



Παρελθόν από τον πάγκο του Παναιτωλικού αποτελεί ο Λιονέλ Πόντες, μετά τη βαριά ήττα της ομάδας με 5-1 από την Καλλονή.

Σε αναζήτηση προπονητή βρίσκεται ο Παναιτωλικός, καθώς η διοίκηση της ομάδας αποφάσισε τη λύση της συνεργασίας με τον Λιονέλ Πόντες.

Ο Πορτογάλος τεχνικός πλήρωσε τη βαριά ήττα (5-1) από την Καλλονή και αποτελεί παρελθόν, όπως και οι συνεργάτες του.

Η σημερινή προπόνηση έγινε με τις οδηγίες του Γιάννη Νταλακούρα, ο οποίος ενδέχεται να αναλάβει χρέη υπηρεσιακού για το παιχνίδι με τον Πανιώνιο (3/10).

«Ανακοινώνεται η λύση της συνεργασίας με τον προπονητή Λιονέλ Πόντες. Τον ευχαριστούμε για την έως τώρα συνεργασία και ευχόμαστε στον ίδιο και τους συνεργάτες του καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρα τους», αναφέρει η ανακοίνωση.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.003.053.302.301.401.211.251.59
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.601.773.952.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.451.654.4030.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 28/09/2015 21:16
τον Σουλη ... τον Σουλη .... μη μεινει ανεργο το παιδι !

στις 28/09/2015 21:42
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΝ ΤΣΙΩΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ.ΤΙ ΠΟΝΤΕΣ,ΣΠΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΝΤΕΣ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ.

στις 28/09/2015 22:18
ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ Η ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΑΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ 5ΑΔΑ. Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ Ο ΠΑΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ. Η ΑΓΡΙΝΙΑΡΑ ΘΕΩΡΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΣΩΘΕΙ. ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΧΑΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ή ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ Χ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-0, 1-1, 2-2, 3-3. ΔΙΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΥΒΙΚΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΣΙ Ο ΠΑΝΑΙ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΟΝΙΟ. ΑΛΛΑ ΕΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΒΓΕΙ Χ2 ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗΣΕΙ Ο "ΘΕΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ" ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΜΟΡΙΑ ΤΟΥ.

στις 28/09/2015 22:20
ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΞΑΝΘΗ-ΠΑΟ, ΑΕΚ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ, ΚΑΛΛΟΝΗ-ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟΣ ΒΓΟΥΝ Χ2 ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΣΕΙ Ο "ΘΕΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΑΣ" ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ.

στις 28/09/2015 22:22
Σας χάλαγε ο χαβος εκεί στον Παναιτωλικό και τον διώξατε;

στις 28/09/2015 22:24
ΕΑΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΝ ΒΓΕΙ ΑΣΣΟΣ ΘΑ ΠΟΥΜΕ: ΤΟ/ΤΑ ΕΣΤΗΣΕ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ (ΚΟΜΠΟΤΗΣ, ΜΠΕΟΣ, ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ, ΒΑΡΔΑΛΑΚΗΣ, ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ, ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ, ΜΠΟΡΟΒΗΛΟΣ Κ.Α. ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.

στις 28/09/2015 22:51
Πόσα κιλά μαλάκας είσαι εσύ ρε!!!!!!!!!!!!!Θες ψυχιατρείο σίγουρα...μάλλον δραπέτευσες από το δαφνί ψυχάκια...άρρωστε!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 28/09/2015 23:30
oloi pou sxoliazetai edo sigoura den exete dei to mats giati an to exete dei kai ta grafetai sygnomi alla eiste teleios vlakes... to sout pou kanei o buonanote sto 42 kai to evgale to terma me apithani apokrousi an empaine tha ginotan to 1-1 sourgela... ektos kai an den itan milimenos

στις 28/09/2015 23:51
ologiani σε λάθος άρθρο γράφεις.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.