Κυκλοφορούν και… εξαφανίζονται τα εισιτήρια για το Ολυμπιακός-Μπάγερν

Κυκλοφορούν και… εξαφανίζονται τα εισιτήρια για το Ολυμπιακός-Μπάγερν

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ


Την Τρίτη (8/9) κυκλοφορούν τα εισιτήρια για τον αγώνα του Ολυμπιακού με την Μπάγερν κι αναμένονται να γίνουν ανάρπαστα.

Μέσω ανακοίνωσης, η ΠΑΕ Ολυμπιακός έκανε γνωστό τον τρόπο διάθεσης των πολύ λίγων εισιτηρίων που θα διατεθούν για το παιχνίδι με την Μπάγερν, στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ.

Με δεδομένο ότι πάνω από 20.000 κάρτες διαρκείας έχουν βρει ήδη κάτοχο, ο αριθμός των εισιτηρίων που θα διατεθεί είναι αρκετά περιορισμένος.

Τα εισιτήρια θα διατεθούν την Τρίτη 08/09, έξω από τα εκδοτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης», από τις 10:00 έως την εξάντλησή τους.

Η ενημέρωση της ΠΑΕ:


«H Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, για τον αγώνα της 1ης Αγωνιστικής του Champions League απέναντι στην BAYERN MUNCHEN που θα διεξαχθεί στο στάδιο "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" την Τετάρτη 16/09/15 και ώρα 21:45, ενημερώνει τους φίλους της ομάδας για τα εξής:

Πολύ μικρός αριθμός εισιτηρίων θα διατεθεί από τα εκδοτήρια του σταδίου "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ", που βρίσκονται έξω από τη Θύρα 25, την Τρίτη 08/09/15 από τις 10:00 έως την εξάντλησή τους.

Επίσης, ένας μικρός αριθμός εισιτήριων θα διατεθεί μέσω Internet (www.olympiacos.org) για τις θύρες 01, 02, 10, 21, 33, VVIP από τη Τρίτη 08/09/15 από τις 11:00 έως την εξάντλησή τους. Η παραλαβή των εισιτηρίων θα πραγματοποιείται ή με την λειτουργία [email protected] (παραλαβή των εισιτηρίων στο email) ή από τα εκδοτήρια του σταδίου "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ", με την επίδειξη Δελτίου Αστυνομικής Ταυτότητας, της «κάρτας φιλάθλου Ολυμπιακού» και του επιβεβαιωτικού email συναλλαγής, στις ώρες λειτουργίας των εκδοτηρίων (Δευτέρα έως Παρασκευή 10:00-18:00).

Κάθε φίλαθλος θα μπορεί να προμηθευτεί ΜΟΝΟ μέχρι 2 εισιτήρια εφόσον προσκομίσει ισάριθμες ταυτότητες και κάρτες φιλάθλου και βάσει του νέου αθλητικού νόμου να έχει υποχρεωτικά και το ΑΜΚΑ.

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι οι ακόλουθες: 30€, 50€, 60€, 150€ & 350€ (VVIP).

Η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ υπενθυμίζει στους φιλάθλους ότι για να προμηθευτούν εισιτήριο για τους αγώνες της ομάδας μας θα πρέπει να έχουν την «κάρτα φιλάθλου Ολυμπιακού» που ο φίλαθλος θα προμηθεύεται καταβάλλοντας 10€ ετησίως, ποσό που θα πηγαίνει εξ ολοκλήρου στο ταμείο του Ερασιτέχνη, ώστε να συνεχίσουν οι ομάδες μας να πρωταγωνιστούν σε όλα τα αθλήματα.

Οι φίλαθλοι θα μπορούν να προμηθεύονται την «κάρτα φιλάθλου Ολυμπιακού» από το γραφείο το τμήματος μελών/φιλάθλων του Ερασιτέχνη Ολυμπιακού που βρίσκεται στο στάδιο Γ. Καραϊσκάκης (κάτω από θύρα 19 – Εμπορική Στοά).

Επίσης θα μπορούν να προμηθεύονται την «κάρτα φιλάθλου Ολυμπιακού» και από το Internet (www.osfp.gr )

Για πληροφορίες σχετικά με την «κάρτα φιλάθλου Ολυμπιακού» μπορείτε να καλείτε στον Ερασιτέχνη Ο.Σ.Φ.Π στο 2104190902-4 και 2111007060.

Φίλαθλοι, παρακαλούμε για την προστασία σας, να προμηθεύεστε εισιτήρια ΜΟΝΟ από τα επίσημα σημεία πώλησης της Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΠΑΓΕΡΝ
1Χ2OverUnder1X12X2
7.004.501.301.681.822.7411
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.252.201.801.821.68
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.802.6010.00

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 07/09/2015 19:42
to kalytero 1x ths epomenhs bdomadas

στις 07/09/2015 20:45
8a eimai ekei agora eisitirio 8ruleeeee 8ruleeeeeeeeee

στις 07/09/2015 20:46
7.50 o assos euxaristoume opap gia ta fraga

στις 07/09/2015 21:13
ΤΡΕΞΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ,ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΕΤΟΙΑ ΤΣΟΝΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΕΤΟΙΟ HARD CORE SEX ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ.ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΝΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ 20ΕΤΙΑΣ.ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ ΚΟΛΑΡΑΚΙΑ!

στις 07/09/2015 21:25
MEGALI KANTEMIA GAYROI PROTI AGONISTIKI PANTA I BAYERN EINAI KAULOMENI EUTIXOS PAIZETAI STIN EDRA SAS ALLA KAI PALI 4ARA OPOS EVALE I PSG PROPERSI BOREI NA DEXTEITE AN SAS KARFOSOUN GOAL STO PROTO DEKALEPTO TSONTA VLEPO NA GIRIZOUN STON OTE TV...

στις 07/09/2015 22:25
olimpiakos sas gamai oikogeniakos poystarades

στις 07/09/2015 22:45
Vre vodia k 25 goal na fame 8a ta fame apo tn bayern pou kostizei 510 ekatomuria k emeis 90 eseis pou xanete apo tis kabales k plataniades

στις 07/09/2015 23:23
Εμάς τα στήνει ο Βαγγέλας και χάνουμε. Ο γαύρος θα χάσει 1-4 από τη Μπάγερν μέσα στον οίκο ανοχής που έχει για γήπεδο. Επίσης από τέλη Σεπτέμβρη ο Τάκης Τσουκαλάς θα φοράει μαύρη περούκα και θα εμφανίζεται στο TV magic κάθε Δευτέρα και Παρασκευή στις 12:30 τη νύχτα. Θα βρίζει και πάλι πολύ όπως παλιά. Πέρσι δεν έβριζε και μόλις κάποιος έπαιρνε στην εκπομπή του κι έβριζε τον έκλεινε. Παλιά έβριζε πολύ. Πέρσι τουλάχιστον μπορούσες να συνεννοηθείς μαζί του και ήταν και αστείος και φορούσε και ωραία περούκα. Από το 1996 μέχρι και το 2010 που έφυγε ο Κόκκαλης από πρόεδρος επί 14 χρόνια εμφανιζόταν στο "TV magic" και φορούσε μια μαύρη περούκα. Μόνο τη σαιζόν 2008-09 φορούσε γκρι περούκα και πάλι στο "TV magic" εμφανίζονταν. Πιο παλιά τον συχαινόμουνα αυτόν τον ανώμαλο. Για 4 χρόνια δεν έκανε εκπομπή και μετά άλλαξε. Για πρώτη φορά πέρσι τον συμπάθησα περισσότερο. Γιατί πέρσι δεν έβριζε και ήταν άνθρωπος τλχστν.

στις 07/09/2015 23:56
TOY XΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΜΕ ΞΑΝΘΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ.ΣΑΝ ΤΡΑΒΕΛΙ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΖΑΡΤΙΕΡΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΤΑΓΟΣ.

στις 08/09/2015 00:10
Klapste mouniaaa kraaaa mono OLYMPIAKOS reeeeee!!!!!!

στις 08/09/2015 03:25
to mouni tis manas sou pidame oikogeneiakos epeidi evgale esena apo ekei poutanas gie alvane pou egines gayros kala o allos xazepse entelos kanei to koraki xaxaxaxaxa periptosara pou isoun xamenos esi ta @@ tha parete ksana o berbatov tha sas allaksei ton pato!!!

στις 08/09/2015 10:45
Kαι οι γνωστες κιλοτες του site που μας διασκεδαζουν νυχθημερων με τα καμωματα τους..bookadoros ο βαζελος και o διασημος κωμικος πλεον που θα κυκλοφορησει και σε κωμικς nevermore again championship in salonica...Οι φιλοι μας αντιολυμπιακοι απο την πολυ πουτσα που εχουν φαει σε Ελλαδα και Ευρωπη για αλλη μια φορα θα ειναι Mpaγερν αυτη την φορα..Την μια ειναι Ατλετικο την αλλη Γιουβεντους,την αλλη ηταν Αρσεναλ..Αλλα μεχρι και σε αυτα στεναχωριουνται τα μικρα μας κιλοτακια...Γιατι Ο ΟΣΦΠ και στην ΕΥΡΩΠΗ γαμαει οπως τα γαμαει και τα σφαζει και εδω στο Ελλαντα...χαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχα κιλοτες μια ζωη χαβαλε θα σας κανουμε και ξυλο μεσα και εξω απο τα γηπεδα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λουκιες γαμω τις μανες σας και τις γυρναω μεγαλοπαραγωγες ταινιες πορνο!!χαχαχαχα

χαχαχαουουουουουοχαχαχαχαχαχα

στις 08/09/2015 10:48
Ομορφη η ζωη να εισαι γαυρος ιδιως μετα την νικη μας επι της Μπαγερν στο Καραισκακης κοροιδακια αντιολυμπιακοι...ΟΜΟΡΦΗ Η ΖΩΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΛΟΥΚΙΕΣ ΜΟΥ....ΦΙΛΙΑ ΛΟΥΛΟΥΚΕΣ ΣΤΑ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΑΡΧΑΙΟΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΛΑΝΤΟΥ!!!ΧΟΧΟΧΟΧΧΟΧΟΟΧΟΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ

στις 08/09/2015 15:03
Πολλοί εδω μέσα και οχι μονο ,πέρσι λέγανε τα ίδια ..και εντός έδρας. Οτι θα φάμε πουτσα απο την πρωταθλήτρια Γιούβε. Απο την δευτεραθλήτρια της Ευρώπης ατλετικο Μ .ειναι κατάντια να μην εχεις χαρές απ την ομάδα σου και να παρακαλάς να χάσει ο Ολυμπιακός όπου και να παίζει... Ρε τι πίκρες έχετε φάει πρώτον απο την ομάδα σας και δεύτερον απο τον Ολυμπιακό ... Τωρα για το ματς τι να πούμε.. Μακάρι να δούμε κατι θετικό...

στις 08/09/2015 19:22
pali vlepo o gnostos pelatis tou site me to onoma boufos pou exei ginei rompa se olo to site molis ksipnaei bainei sto site gia na koitaksei to xronologio mou oste na dei ti bineliki eriksa...den boreis na apantiseis se tipota dioti i alitheia ponaei kai ta theoreis komika xaxaxaxaxaxaxa noumero eseis eiste to poutanaki tis Europis kathe xrono stin fapa sas exoun akomi kai oukranikes omades afou exete gia ton poutso omadoula...asxete se ola pou nomizeis oti kerdises koroido kanonika juventus,atletico kai arsenal pou panta otan erxotan karaiskaki opos kai fetos einai adiafori tora den prokeite na kerdises logo kolofardias tin bayern oute prokeite na to stiseis opos egine me tin atletico tha sas allaksoun ton pato me liga logia afou eiste gia petama me to zori nikisate ton levadeiako...

στις 08/09/2015 19:32
ti kanei o gayros stin Europi xaxaxaxaxaxaxa den iparxei omada pou na min thelei na pesei pano sas afou kserei oti mia toulaxiston niki einai sigouri oloi theloun na pidiksoun to pio gnosto poutanaki pou iparxei stin giraia ipeiro...mia zoi tha sas gamame kai eseis tha proskinate tin megaliteri omada tis Ellados tosa videos iparxoun sto internet me matomena kefalia gayron fisika pote den tha deis se tetoia katastasi paoktsi afou paei den paei panta o paok sas pidaei!!!esi oute mlkia den boreis na travikseis to mouni pou se petakse kai douleuei se ena bourdelo tou peiraia gia na min psofiseis esi mou ta elege spore den fainetai leei otan ton krataei xaxaxaxaxaxa sinexise na spammareis periptosara afou goustareis na mas diaskedazeis...ti tha kanete apenanti stin bayern xaxaxaxaxaxaxa klaiw abaloi kerdiste prota kanonika ton levadeiako kai afiste tin bayern erxetai logika deuteri 4ara meta ton viasmo stin edra sas apo tin megali psg...

στις 08/09/2015 19:34
opoios thelei na diaksedasei perissotero me tin aderfi pou ton pairnei apo piso as bei edo na dei ti grafei oste na mas pigainei kalitera i mera!!!

http://agones.gr/news/13824/pae_olympiakos_tapeinotiki_syntribi

στις 09/09/2015 10:52
xaxaxaxa......

στις 09/09/2015 18:33
ΚΑΘΕ ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΑΟΚΤΖΗΣ ΕΧΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΟΡΗ

στις 09/09/2015 19:07
╔╗──╔╗╔═══╗╔╗─╔════╗╔═══╗╔═╗╔═╦══╦═══╦╗──╔═══╗

║╚╗╔╝║║╔═╗║║║─║╔╗╔╗║║╔══╝║║╚╝║╠╣╠╣╔═╗║║──║╔═╗║

╚╗║║╔╝║║─║║║║─╚╝║║╚╝║╚══╗║╔╗╔╗║║║║║─║║║──║║─║║

─║╚╝║─║╚═╝║║║─╔╗║║──║╔══╝║║║║║║║║║╚═╝║║─╔╣║─║║

─╚╗╔╝─║╔═╗║║╚═╝║║║──║╚══╗║║║║║╠╣╠╣╔═╗║╚═╝║╚═╝║

──╚╝──╚╝─╚╝╚═══╝╚╝──╚═══╝╚╝╚╝╚╩══╩╝─╚╩═══╩═══╝

╔═══╦════╦══╦═╗─╔╗╔╗╔═╦═══╦╗╔═╦╗╔═╦══╦═╗─╔╦══╗ ║╔═╗║╔╗╔╗╠╣╠╣║╚╗║║║║║╔╣╔═╗║║║╔╣║║╔╩╣╠╣║╚╗║╠╣╠╝ ║╚══╬╝║║╚╝║║║╔╗╚╝║║╚╝╝║║─║║╚╝╝║╚╝╝─║║║╔╗╚╝║║║ ╚══╗║─║║──║║║║╚╗║║║╔╗║║║─║║╔╗║║╔╗║─║║║║╚╗║║║║ ║╚═╝║─║║─╔╣╠╣║─║║║║║║╚╣╚═╝║║║╚╣║║╚╦╣╠╣║─║║╠╣╠╗ ╚═══╝─╚╝─╚══╩╝─╚═╝╚╝╚═╩═══╩╝╚═╩╝╚═╩══╩╝─╚═╩══╝ ╔═══╗╔═══╗╔╗─╔╗╔════╗╔═══╗╔═╗─╔╗╔═══╗──╔═╗╔═╗ ║╔═╗║║╔═╗║║║─║║║╔╗╔╗║║╔═╗║║║╚╗║║║╔═╗║─╔╝╔╝╚╗╚╗ ║╚═╝║║║─║║║║─║║╚╝║║╚╝║║─║║║╔╗╚╝║║║─║║╔╝╔╝╔╗╚╗╚╗ ║╔══╝║║─║║║║─║║──║║──║╚═╝║║║╚╗║║║╚═╝║║║║╔╝╚╗║║║ ║║───║╚═╝║║╚═╝║──║║──║╔═╗║║║─║║║║╔═╗║║║║╚╗╔╝║║║ ╚╝───╚═══╝╚═══╝──╚╝──╚╝─╚╝╚╝─╚═╝╚╝─╚╝╚╗╚╗╚╝╔╝╔╝ ──────────────────────────────────────╚╗╚╗╔╝╔╝ ───────────────────────────────────────╚═╝╚═╝

στις 09/09/2015 19:08
╔═══╦═══╦═╗╔═╦══╦═══╦════╦═══╗╔════╗╔═══╗╔╗─╔╗

║╔═╗║╔═╗║║╚╝║╠╣╠╣╔═╗║╔╗╔╗║╔══╝║╔╗╔╗║║╔═╗║║║─║║

║║─╚╣║─║║╔╗╔╗║║║║╚══╬╝║║╚╣╚══╗╚╝║║╚╝║║─║║║║─║║

║║╔═╣╚═╝║║║║║║║║╚══╗║─║║─║╔══╝──║║──║║─║║║║─║║

║╚╩═║╔═╗║║║║║╠╣╠╣╚═╝║─║║─║╚══╗──║║──║╚═╝║║╚═╝║

╚═══╩╝─╚╩╝╚╝╚╩══╩═══╝─╚╝─╚═══╝──╚╝──╚═══╝╚═══╝

╔════╦═══╗╔═══╗╔═══╗╔══╗╔════╗╔══╗╔╗╔═╦═══╦══╗ ║╔╗╔╗║╔═╗║║╔═╗║║╔═╗║╚╣╠╝║╔╗╔╗║╚╣╠╝║║║╔╣╔═╗╠╣╠╝ ╚╝║║╚╣║─║║║╚══╗║╚═╝║─║║─╚╝║║╚╝─║║─║╚╝╝║║─║║║║ ──║║─║║─║║╚══╗║║╔══╝─║║───║║───║║─║╔╗║║╚═╝║║║ ──║║─║╚═╝║║╚═╝║║║───╔╣╠╗──║║──╔╣╠╗║║║╚╣╔═╗╠╣╠╗ ──╚╝─╚═══╝╚═══╝╚╝───╚══╝──╚╝──╚══╝╚╝╚═╩╝─╚╩══╝ ╔════╦══╦═╗─╔╗╔═╗╔═╦═══╦═╗─╔╦═══╗╔╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ║╔╗╔╗╠╣╠╣║╚╗║║║║╚╝║║╔═╗║║╚╗║║╔═╗║║║║║║║║║║║║║║ ╚╝║║╚╝║║║╔╗╚╝║║╔╗╔╗║║─║║╔╗╚╝║║─║║║║║║║║║║║║║║║ ──║║──║║║║╚╗║║║║║║║║╚═╝║║╚╗║║╚═╝║╚╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╝ ──║║─╔╣╠╣║─║║║║║║║║║╔═╗║║─║║║╔═╗║╔╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╦╗ ──╚╝─╚══╩╝─╚═╝╚╝╚╝╚╩╝─╚╩╝─╚═╩╝─╚╝╚╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╩╝

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.