Νενέ: «Πηγαίνω στον Ολυμπιακό»

Νενέ: «Πηγαίνω στον Ολυμπιακό»



Στον Ολυμπιακό αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του ο Νενέ. Ο Βραζιλιάνος εξτρέμ έδωσε συνέντευξη σε βραζιλιάνικο τηλεοπτικό δίκτυο, αποκαλύπτοντας πως τη νέα σεζόν θα αγωνίζεται στους «ερυθρόλευκους».

Τις προχωρημένες συζητήσεις του με τον Ολυμπιακό επιβεβαίωσε ο Νενέ, ο οποίος αποκάλυψε ότι την επόμενη σεζόν θα αγωνίζεται στους «ερυθρόλευκους».

Συγκεκριμένα ο επίσημος λογαριασμός του Esporte Fantástico στο twitter γράφει το εξής: «Αποκλειστικό. Ο Νενέ αποκαλύπτει στο δημοσιογράφο, Μπρούνο Πισινάτο, ότι θα παίζει στον Ολυμπιακό τη σεζόν 2015/2016».

Την περασμένη σεζόν ο 34χρονος αγωνίστηκε σε Αλ Γκαράφα και Γουέστ Χαμ. Με την ομάδα του Κατάρ σημείωσε 7 γκολ σε 14 παιχνίδια, ενώ τον Ιανουάριο υπέγραψε για έξι μήνες στην Γουέστ Χαμ, έχοντας οχτώ συμμετοχές ως αλλαγή (συνολικά έπαιξε 127 λεπτά).




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΑΡ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 04/07/2015 17:40
Ελα και εσυ για συνταξει πληρωνη καλα .

στις 04/07/2015 17:47
από την ορθογραφία μαντεύω οτι πρέπει να ησουν αστέρι στο σχολείο. φαινόμενο.

στις 04/07/2015 17:59
Τι ειναι τουτο

στις 04/07/2015 17:59
ΑΥΡΙΟ ΨΗΦΗΖΟΥΜΕ ΟΧΙ ΤΙ ΝΑΙ Ρ.

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΣΤΗΜΕΝΕ

στις 04/07/2015 18:01
allos enas teleiwmenos podosfairisths

στις 04/07/2015 18:35
vgalte kai ton nene ampalo kserete eseis...

στις 04/07/2015 18:38
Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ . ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΝΕ. ΕΛΕΟΣ

στις 04/07/2015 18:53
ΧΟΝΤΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ...

στις 04/07/2015 18:53
ΑΥΡΙΟ ΟΛΟΙ ΟΧΙ !!!!!!!!

στις 04/07/2015 19:18
ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ BARMAN ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ.

στις 04/07/2015 19:25
Apo pou fitrose aftos,mallon den tha eixe pou na parei syndaksi ke erxete ellada

στις 04/07/2015 19:35
Ποιος Νενε μωρε?? ο Παναθηναικος πηρε Θελαντερ τι ειναι ο Νενε μπροστα του?

στις 04/07/2015 21:33
Ο παοκ εχει δεκαπεντε τετοιουσ στην β ομαδα τι να μασ πειτε ρε αμαρικανακια

στις 04/07/2015 21:33
Αμερικανακια.. σορυ αν προςβληθηκε κανεις

στις 04/07/2015 21:34
ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ?ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ BARMAN ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ.

στις 05/07/2015 02:08
ρε σεις 34 στα 35 ειναι ο ανθρωπος τι θελετε να λεμε οτι ειναι στο ανθος της ηλικιας του και πως ερχεται ελλαδα για να κατεθεσει την ψυχη του για την ομαδα και να ματωσει την φανελα?και τοσα χρονια σαν ποδοσφαιριστης μια φορα στη ζωη του φανελα εθνικης δεν φορεσε και ολο στα αζητητα της βραζιλιας και της ισπανιας επαιζε με μονο πυροτεχνημα στην καριερα του τη δυετια 2010-12 που επαιξε στη παρι.μην μας κανετε το ασπρο μαυρο.τοσοι παικτες κυκλοφορουν στο μεταγραφικο παζαρι και ο χοντρος σας πηρε τον νενεκο.δηλαδη λιγο κριτικη στην ομαδα και στον προεδρο δεν βλαπτει

στις 05/07/2015 13:52
mia xara paikths einai o nene kalh metagrafh

στις 05/07/2015 18:25
KALOS EINAI MORE ..! gia tin ligda pextara psemata na leme twra ..!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.