Θέλει Τουρέ η Ίντερ

Θέλει Τουρέ η Ίντερ

Αφορά τον αγώνα ΙΝΤΕΡ - ΠΑΡΜΑ


Για την απόκτηση του Γιάγια Τουρέ ενδιαφέρεται η Ίντερ όπως γνωστοποίησε ο γενικός διευθυντής των «νερατζούρι», Μάρκο Φασόνε, ο οποίος όμως παραδέχτηκε πως μια τέτοια μεταγραφή είναι πολύ δύσκολο να πραγματοποιηθεί.

Ο Γιάγια Τουρέ είναι ο διακαής πόθος του Ρομπέρτο Μαντσίνι για την ενίσχυση της μεσαίας γραμμής στην Ίντερ. Οι δύο άνδρες έχουν συνεργαστεί στο παρελθόν στην Μάντσεστερ Σίτι και ιταλικά δημοσιεύματα αναφέρουν πως οι «νερατζούρι» είναι διατεθειμένοι να καταθέσουν πρόταση 60 εκατ. ευρώ στην αγγλική ομάδα για την απόκτηση του.

Ο γενικός διευθυντής της ιταλικής ομάδας, Μάρκο Φασόνε επιβεβαίωσε το ενδιαφέρον των «νερατζούρι» για τον Ιβοριανό μέσο, ωστόσο παραδέχτηκε πως μια τέτοια μεταγραφή είναι πολύ δύσκολο να πραγματοποιηθεί:

«Ποιος δεν θα ονειρεύονταν έναν παίκτη σαν αυτόν στην ομάδα του; Ο Τουρέ θα έδινε στην μεσαία μας γραμμή κάτι το οποίο μας λείπει. Οι απολαβές του όμως και το πόσα ζητάει η Μάντσεστερ Σίτι, αποτελεί ένα μεγάλο εμπόδιο».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΙΝΤΕΡ - ΠΑΡΜΑ
1Χ2OverUnderX2
1.155.759.001.452.153.51
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.7010.002.001.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.002.102.206.50

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 03/04/2015 01:30
Με το θελω θα μεινει, σιγα ο ρουρε μην παει σε μια "ομαδουλα" γτ ομαδουλα εχει καταντησει η ιντερ, σαν να λεμε λεβαδειακος

στις 03/04/2015 07:25
Μονο στα ονειρα

στις 03/04/2015 07:42
olous tous thelete kai sto telos pali kavli tha parete

στις 03/04/2015 09:56
makari na mhn ton paroume...einai polu upshlh h timh gia thn Inter auto to kairo kai oi apolabes tou kai h metagrafh.

g.4 giati den les omadoula san thn omada sou?? aa nai 3exasa esu epeses kai fetos opote 8a htan adiko...auth h Inter pou esu les omadoula eixe paixtes pou oxi apla den eixe pote h omada sou...alla polu fobamai oti oute kan apo to prwta8lhma sou den perase! Pane ma8e mpalitsa twra re Alefante Junior

στις 03/04/2015 13:50
8a ton perei e3alou i city 8ekei na ton kseforto8ei fetos den paizei tpt

στις 03/04/2015 13:57
An figi o toure tote i city tha skasi polla lefta gia pogba

στις 03/04/2015 15:55
nai giati h city den einai omadoula..

στις 03/04/2015 20:03
O bogba anikoi stin barcha ..! na to thimaste auto :) ..! kai o toure einai pextaras :)

στις 03/04/2015 20:04
kai nai i inter einai omadoula distixos..! perigelos ena tetoio onoma na xaropaleuei se kathe mats na parei apotelesma..! opote PIA INTER MORE :)

στις 03/04/2015 22:51
ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΙΤΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ.

στις 04/04/2015 10:11
μη λετε μαλακιες για ομαδουλες κ υποτιματε ιστορικες ομαδες ρε...με την ιδια λογικη κ μιλαν κ λιβερπουλ ειναι ομαδουλες με 12 Τσου λου ε?κοψτε τη μαλακια μερικοι σας χαλαει...

στις 04/04/2015 16:32
Inter den to xreiazetai,Yiayia einai mikros paiktis den aksizei

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.