Πειθαρχική δίωξη σε ΑΕΚ και Μελισσανίδη

Πειθαρχική δίωξη σε ΑΕΚ και Μελισσανίδη



Πειθαρχική δίωξη στην ΠΑΕ ΑΕΚ και τον Δημήτρη Μελισσανίδη άσκησε ο ποδοσφαιρικός εισαγγελέας Κωνσταντίνος Πετρόπουλος για τις δηλώσεις του διοικητικού ηγέτη της «Ένωσης» μετά το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό.

Ο ποδοσφαιρικός εισαγγελέας κάλεσε σε απολογία την ΠΑΕ ΑΕΚ και τον Δημήτρη Μελισσανίδη για τα όσα δήλωσε ο ισχυρός άνδρας της «Ένωσης» μετά το παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο ΟΑΚΑ.

Η ανακοίνωση: «Ο κ. Κωνσταντίνος Πετρόπουλος άσκησε πειθαρχική δίωξη σε βάρος της ΠΑΕ ΑΕΚ και του κ. Δημήτρη Μελισσανίδη για πράξη που προβλέπεται και τιμωρείται πειθαρχικώς από τις διατάξεις των άρθρων 14 παρ. 2 και 3 και 25 παρ. 1, 4 και 5 του Πειθαρχικού Κώδικα της ΕΠΟ, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει από 6-6-2014 (δηλώσεις στις 11/3)».

Οι δηλώσεις του Μελισσανίδη μετά το παιχνίδι:





Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 13/03/2015 16:24
ποναει η αληθεια . εισαγελεις προδοτες

στις 13/03/2015 16:33
ΤΙΓΡΗ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑ ΑΠ' ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥΥΥΥΥ

στις 13/03/2015 17:14
Τους πείραξε που τους χαρακτήρισε επικίνδυνους.

Βρε και λίγα είπε λέω εγώ ! ! !

στις 13/03/2015 17:17
Ε ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕ..??? ΕΔΩ ΦΑΠΕΣ ΜΟΙΡΑΖΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΡΑΒΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΠΟΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΙΣΟΥΝΑ ΣΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ ΔΑΚΡΥ..!!

στις 13/03/2015 19:09
Γαμω της μάνας σε μούνια και την επό σας δυο μετρα και δυο σταθμά τίγρη γάμα τους ρε πες ολα θα σου κλασουν τα αρχιδια

στις 13/03/2015 20:58
E ... τι ειπε πια ο ανθρωπος ?

Μια χαρα τα ειπε !!!

Ο κοσμος το 'χει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι μου φαινεται !!!

στις 13/03/2015 21:27
ti eipe re kwlogauroi pia??? mas exetai kourasei re , olous!!!!

στις 13/03/2015 22:49
κλαψτε μουνακια κλαψτε, dregan δεν σαs εχουμε κουρασει, απλα σαs εχουμε γαμηση

στις 14/03/2015 07:35
σχετικα με το γαμηση??? ποιος ποιον!!! καντε κρατη παιδια εχει γεμιση ο τοπος ψωλοχυματα

στις 14/03/2015 16:16
GAMIETE H AEK KAI H TOURKIA

στις 15/03/2015 19:43
ολοι ρε πουστη μου ειναι ταχα μου μαζι με την πολιτεια στο δυσκολο εργο της αναδιαρθρωσης του δυσμοιρου ελληνικου πρωταθληματος.δε γαμιεστε λεω εγω και συ ο χοντρος και συ το τιγρακη και ο αλλος ο μπαγλαμας ο σαββιδης μαλακες τα χετε κανει πλακακια μεταξυ σας και κοροιδευετε τον κοσμακι που εχει τα χιλιαδυο προβληματα και θελει μια κυριακη να κατσει να δει κανα ματσακι να ξεσκασει και βλεπει αυτα τα αισχη? εχει μπουχτησει ο κοσμος μαζι σας.μπουλο ολοι ΤΩΡΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.