«Δεν αγοράζει Φαλκάο η Γιουνάιτεντ»

«Δεν αγοράζει Φαλκάο η Γιουνάιτεντ»

Αφορά τον αγώνα ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΑΡΣΕΝΑΛ


Την απόφαση να μην ενεργοποιήσει την οψιόν αγοράς του Ρανταμέλ Φαλκάο έχει πάρει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ όπως αναφέρει η «L’ Equipe».

Ο Ρανταμέλ Φαλκάο δεν έχει καταφέρει να αποδώσει τα αναμενόμενα τη φετινή σεζόν στην Αγγλία μετρώντας μόλις 4 γκολ σε 20 παιχνίδια με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, στην οποία αγωνίζεται με τη μορφή δανεισμού από τη Μονακό.

Γι’ αυτό όπως αναφέρει η «L’ Equipe», η διοίκηση των «κόκκινων διαβόλων» έχει αποφασίσει να μην ενεργοποίησε την οψιόν αγοράς του Κολομβιανού επιθετικού, η οποία αγγίζει τα 55 εκατ. ευρώ.

Παρόλα αυτά, αγγλικά δημοσιεύματα ισχυρίζονται πως ο Λουίς Φαν Χαάλ θα περιμένει μέχρι τον Μάιο πριν πάρει την τελική απόφαση για το μέλλον του Φαλκάο στον αγγλικό σύλλογο.

Πάντως, σύμφωνα με δηλώσεις του ατζέντη του παίκτη, Χόρχε Μέντες, ο Φαλκάο θα συνεχίζει να αγωνίζεται σε μεγάλη ομάδα τη νέα σεζόν.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΑΡΣΕΝΑΛ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.253.302.751.651.851.341.241.5
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.701.953.251.452.10
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.902.6010.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 04/03/2015 17:22
ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ.

στις 04/03/2015 18:30
Ολη η γιουναιτεντ σερνεται ο φαλκαο φταιει μονο οτι να ναι...καλυτερα να γυρισει ισπανια η καμια ιταλια πιστευω του ταιριαζει πιο πολυ

στις 04/03/2015 18:50
Συμφωνώ η γίουναιτεντ δεν παει πουθενά!!!οχι πως ο Φαλκαο ειναι σε καλη φόρμα αντίθετα με το που πιάνει μπάλα την χανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 04/03/2015 19:30
O φαλκαο ειναι ντεφορμε και ειναι λογικο μετα απο απουσια 6 μηνων απο τα γηπεδα.Απο την αλλη δεν εχει και βοηθεια απο την υπολοιπη ομαδα για να μπορεσει να ξαναβρει τον εαυτο του + οτι πηγε σε ενα πολυ απαιτητικο και δυσκολο πρωταθλημα το οποιο κατα την γνωμη μου δεν του ταιριαζει.Ισως του χρονου οι ομαδες στις οποιες λογικα θα παιξει γτ οπως λεει και ο μανατζερ του οτι θα παιζει σε μεγαλη ομαδα πιστευω οτι θα ειναι μια απο τις: Γιουβεντους,Ρεαλ!Ισως μπει και η Αρσεναλ στο κολπο και ακομα πιθανοτητες εχουν η Φολφσμπουργκ(τωρα π πηρε φορα) και η Μιλαν (αν κατεφερει να βρει καποια χρημαρα)....αν δεν επιστρεψει στην Μονακο εννοειτε ολα αυτα!

στις 04/03/2015 19:31
χρηματα*

στις 04/03/2015 19:32
Βολφσμπουργκ*

στις 04/03/2015 19:39
Πίσω στη Πόρτο πρέπει να πάει να βρει την υγειά του !!

στις 05/03/2015 00:24
ΕΛΑ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ

στις 05/03/2015 11:54
Eprepe na xeis minei stin Athletico re pextara ..! 17 goal se europa leage me tin atletico ..! A re PEXTARA KRIMAAAAAAAAAAAAAAA..!

στις 05/03/2015 11:56
H stin porto opos leei o Sevastos Panos ..! San monada einai pextaras ..! ton theoro ena apo ta megalitera CF tis genia mas..! tha vrei ta patimata tou sigoura ..!

στις 07/03/2015 22:38
den einai gia megales omades opos h manchester o falcao , gia kamia liverpool kalos tha htan

στις 08/03/2015 01:01
siga i omada r mlk pu siet tr mia xara pektis ine o flacao ksexases pu epeze prin na pai piso monako kltr tuon xriazode eki

στις 10/03/2015 15:05
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕι σας χυνει και ρουφαει κοκαίνη...α ρε Ρανταμελ μετα τον τραυματισμο σου παιζεις σαν τον Σαλπιγγιδη της πρεμιερ λιγκ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.