Με Μαρινάκη στη Λεωφόρο ο Ολυμπιακός

Με Μαρινάκη στη Λεωφόρο ο Ολυμπιακός



Την αποστολή του Ολυμπιακού για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο θα ακολουθήσει ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος θα παρακολουθήσει από κοντά το ντέρμπι των δύο ομάδων.

Το «παρών» σε ακόμα ένα εκτός έδρας ντέρμπι του Ολυμπιακού θα δώσει ο Βαγγέλης Μαρινάκης.

Όπως επιβεβαιώθηκε το απόγευμα του Σαββάτου, ο πρόεδρος των «ερυθρόλευκων» θα συνοδέψει την ομάδα στη Λεωφόρο και θα παρακολουθήσει από κοντά ένα ακόμα ντέρμπι της ομάδας του μετά απ’ αυτό της Τούμπας με τον ΠΑΟΚ.

Υπενθυμίζεται πως ο Γιάννης Αλαφούζος είχε σχολιάσει το ενδεχόμενο ο Βαγγέλης Μαρινάκης να βρεθεί στη Λεωφόρο, τονίζοντας: «Ξεχνώ τα προσωπικά αν έρθει… Θα του προσφέρουμε την κάθε φιλοξενία. Δεν μπορώ να πω ότι είναι ευπρόσδεκτος, είναι κάτι δύσκολο αλλά ούτε και να του πω να μην έρθει. Οι προσωπικές μου απόψεις είναι κάτι διαφορετικό…»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.603.052.601.851.651.41.31.4
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.201.803.201.551.90
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.901.803.2517.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 21/02/2015 20:49
Γαμα τους ρε θρυλε τους μπασταρδους

στις 21/02/2015 20:52
θα τον ξεφουσκωσει ο Μπεργκ

στις 21/02/2015 20:55
Με βελωνα

στις 21/02/2015 21:00
ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ!!

στις 21/02/2015 21:23
An apokleistoume apo tin ntipro proedre i xronia tha krithei apotyximeni kai na xesw epikeimeni niki mas me ton vazelo...Naiii thelw na tous syntripsoume alla an den perasoume ap tin ntipro ti na to kanw...ton olympiako egw ton thelw evrwpaiko megathirio!

στις 21/02/2015 22:33
eimai panathinaikos alla ena xerw,,,autoi ta pairnoun xontra kai emeis kathomaste kai skame...re ouuuust!!!!!!!

στις 21/02/2015 23:29
Τι να γαμησει μωρε και ο μπουχεσας, αυτος ουτε την πουτσα του δεν μπορει να δει χωρις καθρεφτη. Κοιτε, κοιτα την φωτογραφια επανω, γεμισε η φωτο βουζα !!!!

στις 22/02/2015 00:19
κρατηστε του 3 θεσεις..για να χωραει ο κωλος του..

στις 22/02/2015 00:21
γαυρακια μετα το ντερμπι θα ψαχνεται τον μιτσελ..

στις 22/02/2015 03:00
κακος παει ο μαρινακις...λιγο μιαλο προεδρεε

στις 22/02/2015 09:31
ΧΟΝΤΡΕ ΠΑΣ ΓΥΡΕΥΟΝΤΑΣ.ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΣΟΥ.ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.ΘΑ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.

στις 22/02/2015 09:32
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΑ.ΣΩΣΤΟΣ Ο mpamiass ΣΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ.ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΡΙΧΝΕΙ ΛΑΔΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΙΑ.

στις 22/02/2015 10:07
Δεν καταλαβα ρε φιλε, ειναι κακο να βρεθεις στο γηπεδο να δεις την ομαδα σου Λιγο ψυχραιμια ,ολα τ αλλα στο αγωνιστικο χωρο

στις 22/02/2015 10:30
Na paixtei mpala k tpt allo k as kerdisei o kalyteros k mia kalh diaitisia gia na mhn einai pali sto proskynio o diaithths ayta.kalh tyxh sthn omada mas.

στις 22/02/2015 11:12
Manga gia na gineis megathirio prepei n perasoun pooooolllaaaa xronia k oxi mono esy olles oi ellinikes

στις 22/02/2015 13:37
o stoxos t osfp ein t europa league mn leme mlkies tr....geia s manga01 me ta orea s na mas xarizeis tetoies stigmes orees trollaki!!

στις 22/02/2015 13:57
α ρε προβατα!!!!!!ποια ομαδα εχει ο οσφπ????εχασε απο καποια ντιεπρ η οπως λεγεται???ας ειναι καλα το συστημα που εχει φτιαξει ο κοκκαλης και το συνεχιζει η φαλαινα..αν βγαλουν απο τα συρταρια τις 3000 ωρες του μαρινακη για τα στησηματα τους διαιτητες και αλοιωσεις αποτελεσματων να δουμε μετα οταν θα ειστε 4η εθνικη και ο μαρινακης φυλακη αν ξαναμιλησετε...τα χαρτια υπαρχουν αλλα ειναι θαμενα στην εισαγγελεια..οταν θα βγει ενας εισαγγελεας με αρχιδια και εν φοβαται μην τον φανε ξαναμιλαμε..χαρειτε τωρα τα στημενα!!!!!!και ιποιος εχει απορειες μπορω να του τα εξηγησω απο κοντα μπας και ξυπνησετε..καλα τα πρωταθληματα αλλα πως τα παιρνετε να μαθετε..φιλακια στα προβατα...

στις 22/02/2015 15:09
Steve69

τι ομαδα εχει ο παναθηναικος? πηγε ευρωπη...εχασες στο γηπεδο σου απο εστοριλ και ειχες μονο συγκομιδη 2 βαθυμους

στις 22/02/2015 18:41
Μπραβο ρε steve69, καλα τα λες !!!1 Ευτυχως υπαρχουν και φιλαθλοι με ανοιχτα ματια, ελπιζω οτι υπαρχουν και υγειης φιλοι του γαυρου με ανοιχτα ματια και τα γνωριζουν αυτα αλλα τι να κανουν απο την στιγμη που αγαπουν την φανελα του Ολυμπιακου και οχι το μπουρδελο που εχει γινει τα τελευταια 15 χρονια, απο τον κατασκοπο τον Κοκκαλη και μετα. Εγω παντως αν ειχε καταντησει ο ΠΑΟΚ ετσι θα αλλαζα ομαδα στα σιγουρα.

στις 22/02/2015 18:47
... και κατι ακομη. Για να γινει ο Ολυμπιακος μεγαθηριο της Ευρωπης φιλε που γραφεις πιο πανω, θα πρεπει να παψει να παιρνει τσιγγινα πρωταθληματα γιατι ετσι οι παικτες επαναπαυονται οτι με κανα πεναλτυ, με καμια κοκκινη, θα το [παρουν το ματς και ετσι παυουν να ειναι μαχητες και οταν βγαινουν Ευρωπη που η διαιτησια εκ των πραγματων ειναι 60-40 εναντιων τους χανουν τον μπουσουλα. Να γι'αυτο ξεφτιλιζεστε καθε χρονο στην Ευρωπη. Με μια μικρη εξαιρεση τα 2 τελευταια χρονια που πατε κααααπως καλυτερα. Αλλα αν ειναι να παιερνεται 20 χρονια το πρωταθλημα γιαλαντζι για να ειστε καπως καλυτερα ... τοτε χεστα !!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.