Με απουσίες κόντρα στην ΑΕΚ

Με απουσίες κόντρα στην ΑΕΚ

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ


Χωρίς τους Ρομπέρτο, Κασάμι, Ελαμπντελαουί και Ντοσεβί θα υποδεχτεί την ΑΕΚ για τον αγώνα Κυπέλλου ο Ολυμπιακός, καθώς ο Περέιρα θέλησε να τους δώσει «ανάσες» ενόψει της δύσκολης συνέχειας.

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ολυμπιακού για τον αυριανό πρώτο προημιτελικό Κυπέλλου με την ΑΕΚ στο «Καραϊσκάκη».

Μετά το τέλος της προπόνησης ο Περέιρα γνωστοποίησε την αποστολή, με τον τεχνικό των «ερυθρόλευκων» να αφήνει εκτός τους Ρομπέρτο, Κασάμι, Ελαμπντελαουί και Ντοσεβί προκειμένου να τους δώσει «ανάσες» ενόψει της συνέχειας σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Εκτός έμεινε και ο Αυλωνίτης όπως και οι τραυματίες Μποτία, Μπουχαλάκης και Μπενίτες, ενώ στην αποστολή επιστρέφει ο Εντιγκά, ο οποίος ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του στο Κόπα Άφρικα.

Αναλυτικά η αποστολή: Μέγιερι, Χουτεσιώτης, Σαντάνα, Βούρος, Μανιάτης, Σάλιακας, Αφελάι, Εντινγκά, Φουστέρ, Τσόρι, Διαμαντάκος, Μαζουακού, Μιλιβόγεβιτς, Φορτούνης, Σιόβας, Μήτρογλου, Σαλίνο, Ντουρμάζ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
1Χ2OverUnderX2
1.275.008.001.502.053.08
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.652.606.501.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.002.002.307.50

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 10/02/2015 16:52
xoris kasami kai Roberto pame gia to thavmaaa (siga mi gini )

στις 10/02/2015 16:55
AEK ΓΕΡΑ ΣΤΗ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΔΙΠΛΟ ΤΟ ΜΑΤΣ

στις 10/02/2015 19:44
Αεκαρα Διπλοοοο!!

στις 10/02/2015 19:59
skor 5-0

στις 10/02/2015 21:45
Α ΚΑΛΑΑΑ ΚΑΝΑ Χ2 ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ...

στις 10/02/2015 22:03
Τα ροστερ των ομαδων εχουν μεγαλη οικονομικη διαφορα.αλλα δεν παυει να ειναι ενα ντέρμπι στο οποιο υπαρχει και ρεβανς.οποιανου το ματι γυαλίζει περισσοτερο θα παρει την προκρισει.... Καλη επιτυχια στην ΑΕΚΑΡΑ μας και ας κερδισει ο καλυτερος χωρις διαιτητικα παρατραγουδα.-

στις 10/02/2015 22:30
μαζι σου

στις 10/02/2015 22:52
ΤΡΕΛΑΝΕ ΜΑΣ ΑΕΚΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ!!

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!

στις 11/02/2015 12:17
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΑΝΤΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΑ ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΑ ΤΗΝ ΑΕΚ.

στις 11/02/2015 12:28
θα μας κλασει στρουμφακι MONO AEK

στις 11/02/2015 13:11
Για να γεμισει το Καραισκακης φαντασου ποσο μας τρεμετε μουνοπανα ΗΡΘΑΜΕ!!!

στις 11/02/2015 13:12
2ΠΛΑΡΑ χωρις ερωτημα

στις 11/02/2015 14:05
X

στις 11/02/2015 14:28
X hmhxrono 1 teliko

στις 11/02/2015 17:46
2-3γκολ

στις 11/02/2015 18:00
Στα ταμπουρια ο λεβεντης,στο μαρουσι ο επαναληπτικος σεισμος.με τρελαααα.

στις 11/02/2015 21:24
Paxare gamiese kai sy k i kolomada sou!!

στις 11/02/2015 21:48
2plo hmixrono mestothgani gamw tin ampalia sas mounia

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.