Τζαβέλλας: «Το 2015 να μας βρει πρωταθλητές» (video)

Τζαβέλλας: «Το 2015 να μας βρει πρωταθλητές» (video)



Χριστουγεννιάτικες ευχές σε όλον τον κόσμο έδωσαν οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ, με τον Γιώργο Τζαβέλλα να θέλει το πρωτάθλημα για το 2015.

Ευθύμης Κουλούρης, Ρόμπερτ Μακ, Αλέξανδρος Τζιόλης, Γιώργος Τζαβέλλας, Παναγιώτης Γλύκος, Δημήτρης Σαλπιγγίδης και Στέφανος Αθανασιάδης ευχήθηκαν χρόνια πολλά και υγεία σε όλο τον κόσμο για τις γιορτές!

Ιδιαίτερη ήταν η ευχή του Γιώργου Τζαβέλλα: «Εύχομαι το 2015 να μας βρει πρωταθλητές»






Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 24/12/2014 17:22
OXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

στις 24/12/2014 17:34
OXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA GELA MALAKA GELA AMA PAROUME PROTATHLINA OMOS THA KLETE GAMIOLIA KAI ESY RE TSAVELA SAN MOUNI KLAMENO ISE TI EPATHES XAMOGELA LIGO

στις 24/12/2014 17:45
re tzabela o ueanuropow poy genata na siy koynhsh to myalo poy ua pate gia protaulhma me ton klaoyw senter for.

στις 24/12/2014 17:47
KAMARIZA TI GRAFIS RE KAMENE ???

στις 24/12/2014 18:27
ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΚΑΜΑΡΙΖΑ : Ρε Τζαβέλλα, ο θεάνθρωπος(Ιησούς) που γεννάται να σου κουνήσει το μυαλό, που υα πάτε για πρωτάθλημα με τον Κλάους σέντερ φορ!

στις 24/12/2014 18:27
θα*

στις 24/12/2014 18:33
kamariza gamo tin albania sou re na miliseis den mporeis

στις 24/12/2014 18:34
PANE ESI ME TON MITROGLOU GIA PROTATHLIMA RE!!!!

στις 24/12/2014 18:36
Τζαβελα γαμιωντας θα σας βρει το 2015

στις 24/12/2014 19:10
TO 2015 ΘΑ ΣΕ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ...ΡΕ ΚΑΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ...ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ

στις 24/12/2014 19:27
ade vre poustares gamo tin arhina sas kai to mouni tis mana sas m o astarda tha sas gamame kai tha xinoume sto stoma tis manas sas

στις 24/12/2014 20:34
ΟΛΛΟΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ Ο ΑΜΠΑΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

στις 24/12/2014 20:50
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΕΘΝΙΚΩΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ...ΚΡΙΑΡΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ National Geo. ΠΟΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΣΕ ΜΕΤΩΠΙΚΗ ΚΡΟΥΣΗ.

στις 25/12/2014 00:40
μακαρι ρε παιδια να το παρετε το πρωταθλημα προτιμω ΠΑΟΚ απο γαυρο.Τωρα που εδωσε και το ματς η καλλονη στον γαυρο προσπαθησε να του δωσει ωθηση αλλα ο ΠΑΟΚ περασε απο τη Λιβαδεια.

στις 25/12/2014 05:23
Ναι Τζαβελα .... κοιτα να πλακωνεσαι στις μπουνιες εσυ σε καθε ματς και να μαζευεις κοκκινες και θα παρουμε πρωταθλημα σιγουρα ... αλλα στη πυγμαχια, οχι στο ποδοσφαιρο.

Εχει πολυυυυυ δρομο για το πρωταθλημα ακομα, πολυ και κακοτραχαλο και αν δεν γινουν τωρα 2 - 3 καλες μεταγραφες (εμπειρο στοπερ, οργανωτικο αμυντικο χαφ και 10αρη) και αν οσοι μεινουν δεν βαλουν το κεφαλι κατω και να δουλεψουν σεμνα και ταπεινα, θα παρουμε τ' αρχιδια μας το 2015.

στις 25/12/2014 09:44
Leon-64 ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΟΙ ΛΙΜΕΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΠΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΣΟΥ ΤΟΥ ΜΠΟΥΛΗ ΟΣΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΚΛΕΚΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΤΤΕΙ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΡΩΤΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΠΙΠΑ - ΚΟΛΟ ΕΜΠΛΟΚΗ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΣ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΟΥΛΑ ΚΟΡΝΕΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΣ ΣΤΑ ΤΡΑΓΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΟΥ.Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ!!!ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ.

στις 25/12/2014 11:48
μονο στα ονειρα!

στις 25/12/2014 13:25
ουτος η αλλος ο παοκ θα παρει το πρωταθλημα και δεν θελω αμφιβολιες

στις 26/12/2014 07:29
Μ

στις 26/12/2014 07:40
Με το υπάρχον υλικό όχι για πρωτάθλημα δεν είμαστε, ούτε καν για την δεύτερη θέση και τα προκριματικά της διοργάνωσης της κονόμας. (Champions league). Οι Ολυμπιακοί τώρα τι ζόρι τραβάτε για μια δήλωση,και μάλιστα ενός σχετικά μέτριου παίκτη, που το προφίλ του θα ταίριαζε περισσότερο στο ρόστερ της ομάδας σας; Φρικάρατε στην ιδέα πως ίσως πραγματοποιηθεί μία ΕΥΧΗ(!) και χάσετε ένα ακόμα πρωτάθλημα; Μα καλά, δεν έχετε καταλάβει τόσα χρόνια πως αν συμμετέχετε σε ένα πρωτάθλημα ανταγωνιστικό θα ανέβετε κι εσείς επίπεδο; Και δεν εννοείται ανταγωνιστικό ένα πρωτάθλημα που στις τελευταίες δεκαοχτώ διοργανώσεις ΜΙΑ ομάδα έχει κερδίσει τις δεκαέξι, σωστά; Ή σας αρκεί να βγαίνετε πρώτοι στο... τίποτα που υπάρχει ξοπίσω σας; Τέλος πάντων, κι εγώ εύχομαι το 2015 να με κάνει εκατομμυριούχο. Μάλλον η δική μου ευχή (με τα υπάρχοντα δεδομένα) είναι πιο ρεαλιστική από του Τζαβέλα! Όσοι πάντως πήραν στα σοβαρά την δήλωση αυτή σαν... απειλή, μάλλον είναι και λίγο... άμπαλοι! Χρόνια πολλά ρε, και χαλαρώστ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.