Ρούνεϊ: «Μπορούμε το πρωτάθλημα»

Ρούνεϊ: «Μπορούμε το πρωτάθλημα»



Πεπεισμένος ότι η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ μπορεί να διεκδικήσει το πρωτάθλημα τη φετινή σεζόν εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Γουέιν Ρούνεϊ.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κέρδισε με 3-0 τη Λίβερπουλ την Κυριακή και έφτασε τις έξι συνεχόμενες νίκες στο πρωτάθλημα, διατηρώντας το -8 από την πρωτοπόρο Τσέλσι.

Μάλιστα ο Γουέιν Ρούνεϊ δήλωσε πως οι «κόκκινοι διάβολοι» μπορούν να κατακτήσουν το πρωτάθλημα τη φετινή σεζόν εφόσον συνεχίζουν να παίρνουν αποτελέσματα:

«Πρέπει να πιστέψουμε ότι μπορούμε να κερδίσουμε το πρωτάθλημα. Είμαστε οχτώ βαθμούς πίσω όμως εάν συνεχίσουμε να κερδίζουμε τα παιχνίδια, μπορούμε να ελπίζουμε ότι θα ανέβουμε στην κορυφή. Ποτέ δεν ξέρεις…», δήλωσε μεταξύ άλλων ο Άγγλος φορ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ.
1Χ2OverUnder1X12
5.853.651.451.751.752.251.16
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.502.151.851.701.75
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 16/12/2014 07:17
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ M.U (Υ) ΨΗΛΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΔΙΑΒΟΛΟΙ ΨΗΛΑ!

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΡΕ ΟΜΑΔΑ!

στις 16/12/2014 10:17
AXAXAXA....SIGOYRA RE....

στις 16/12/2014 13:28
siga re psoma shrek

στις 16/12/2014 13:36
kai vevea borume opos kai h chelsara bori na mini h city omos prepi na pesi gamo ti cityyyyy

στις 16/12/2014 17:26
αχαχχαα

στις 16/12/2014 17:26
οπως λεει και ο τσουκαλας ANTE ΓΕΙΑ!

στις 16/12/2014 21:28
ΚΑΛΗΝΥΚΤΑ ΡΟΥΝΕΙ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ.ΤΟ 2015 ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ Η ΤΣΕΛΣΙ.ΤΟ 2016 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝ.ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝ ΑΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΠΑΙΚΤΩΝ.

στις 16/12/2014 21:57
Πάμε μωρή Μάντσεστερ. ..2-3 μεταγραφές το Γενάρη κ αι προλαβαίνουν ανετα

στις 17/12/2014 00:33
Μπορούμε το πρωτάθλημα! της β εθνικής... νικήσατε την τελειωμένη Λίβερπουλ και νομίσατε οτι πήρατε το πρωτάθλημα...

στις 17/12/2014 16:17
ΡΟΥΝΕΙ ΔΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΤΣΕΛΣΙ ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΙ

στις 20/12/2014 02:19
Δεν ξέρω αν θα το πάρουμε,το σίγουρο είναι ότι ο στρατηγός θα ματώνει τη φανέλα σε κάθε ματς.Το κάνει 10 χρόνια τώρα!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.