Συγχαρητήρια Μαρινάκη σε Αναστασιάδη

Συγχαρητήρια Μαρινάκη σε Αναστασιάδη



Στα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ βρέθηκε μετά το παιχνίδι ο Βαγγέλης Μαρινάκης δίνοντας συγχαρητήρια στον Αναστασιάδη και τους παίκτες του.

Τα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ επισκέφθηκε μετά τη λήξη του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος έδωσε συγχαρητήρια στον Άγγελο Αναστασιάδη και τους παίκτες για τη μεγάλη νίκη της ομάδας του στο «Καραϊσκάκη».

Από την πλευρά του, ο τεχνικός του «δικεφάλου» ευχήθηκε καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό για το ματς με την Μάλμε.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1Χ2OverUnderX2
1.057.7519.001.252.855.5
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.103.6014.002.201.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.502.202.106.00

Σχολιασμός

35 σχόλια:

στις 03/12/2014 22:52
ΠΡΟΕΔΡΕ ΦΕΡΕ ΚΑΝΑ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ..ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΣΥΜΦΙΛΙΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΦΕΡΕ ΚΑΝΑΝ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΞΑΝΑΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΝΟ Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ

στις 03/12/2014 22:55
ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ....ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!

στις 03/12/2014 22:56
ΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΕΙΤΕ ΟΧΙ

στις 03/12/2014 22:59
για να μην τον πανε μεσα τα κανει ολα ο χοντρος θα δωσει ενα πρωταθλημα και στον παοκ οπως εδωσε και σε εμας πριν κατι χρονια που και που να υπαρχει λιγο ενδιαφερον

στις 03/12/2014 23:09
XAXAXAXAXAXAXAXAXA EPREPE NA SAS VIASOUME EMEIS GIA NA ZITISEIS METAGRAFES PAXAZE OTAN SAS TA ELEGA APO TIN ARXI OTI EKANE A.E. TIN OMADOULA SAS DEN ME AKOUGES EVGALE TOULAXISTON 50 EKATOMMIRIA APO TIS METAGRAFES KAI TIN EISODO STOUS OMILOUS TOU CHAMPIONS LEAGUE GIA NA KSODEPSEI MONO GIRO STA 5 EKATOMMIRIA OSTE NA SAS FEREI TON PAPPOU ABIDAL KAI ENA AKOMA KATESTRAMENO TALENTO TIS BARCELONA POU AKOUEI STO ONOMA AFELLAY...

στις 03/12/2014 23:14
MAS PROSKINISE AKOMA KAI O PROEDROS SAS PAXAZE POU KOLAEI I PANAGIA SE LIGO THA ME PEIS OTI ITAN THELIMA TIS PANAGIAS NA PAIKSEI SIMERA O MITROGLOU VASIKOS GIA 70 LEPTA GIATI KATHE FORA POU EVGAINE BROSTA GIA NA VALEI GOAL OLOI STO GIPEDO KANANE TON STAURO TOUS...

στις 03/12/2014 23:23
den mporouse na kanei kai kati ligotero afou kanonika to score tha eprepe na einai 1-3 alla telos panton

στις 03/12/2014 23:24
kapoios o opoios exei kanei tosa kai tosa den nomizw oti synxorhtai toso eykola kati paizetai me ayth thn antidrash mallon katalave oti den ton pernei na kanei lamogies pleon me melisanidh kai savidh

στις 03/12/2014 23:32
αντε γαμησου και εσυ χοντρε που δινεις συνχαρητηρια σε ανυπαρκτους βουλγαρους

στις 03/12/2014 23:42
oi aniparktoi boulgaroi pou les nikisan smr thn omada s dh8en paxare...oso g ton mitroglou file paoktzh simfonw apolita einai apo tous pio a8lious paiktes tou prwta8limatos pou dn xerw gt ton vazei o michel...bghte kapioi gayroi na ton ek8iasete xaxa...xeroun aytoi pou trolaroun ;)

στις 03/12/2014 23:50
φημες λενε οτι ο μητρογλου μετα τον εξαιρετικο αγωνα τον πηρε τηλ ο προεδρος του φωκικου και του ζητησε συμβολαιο με 50,000 το χρονο ειναι θεμα χρονου να δωσουν τα χερια

στις 03/12/2014 23:57
Psofa poutanas gennima

στις 03/12/2014 23:58
σαν ολυμπιακοι και πειραιωτες πρεπει να αναγνωριζουμε την αξια του αντιπαλου ειδικα οταν σπαθατα μας νικουν μεσα στο σπιτι μας,πανω απολα σεβασμος

στις 04/12/2014 00:10
έχετε πάρει 40 παίκτες και άλλους τόσους δώσατε δανεικούς για να μην τους πάρει άλλη ομάδα...τώρα ζητάτε μεταγραφές?...ε,ρε θα τρελαθούμε

στις 04/12/2014 00:13
insigator7 Ωραιος! Ετσι πρεπει να σκεφτόμαστε ολοι!

στις 04/12/2014 00:19
Φακουντοοοοοοο ρε γαμω το θεο σας χαμουτζιδες σας γαμισαμε τον πειραια σας.μπασταρδααααα

στις 04/12/2014 00:23
γαμιεται η μανα σας ρε κωλογαυροι σας νικησαμε 3-0 και βγηκατε και λεγατε στημενο,νικησαμε τον παοκ μες στην τουμπα φετος μας λετε συνεταιρακια και τωρα δινετε συγχαρητηρια στον παοκ?χυνω μες στον κωλο των μαναδων σας

στις 04/12/2014 00:25
που να ανεβει και η αεκ...ολος ο ποκ θας σας γαμησει εκει μεσα

στις 04/12/2014 02:34
Ετσι γαμαει η Βουλγαρια !!!

στις 04/12/2014 02:36
U. S. A - ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ

1 - 2

στις 04/12/2014 02:53
Haha oti kai na imaste ite mpougatse ite voulgaroi sas gamisame kanonikotata kai akurosane kai goal katharo opote pite oti sas gamisan oi voulgaroi pite oti sas gamisas oi mpougatses pite oti thelete i poutsa idia tha ine den alazi!!!!

στις 04/12/2014 03:13
sinxaritiria ston paok...poli kalos!

στις 04/12/2014 04:54
ti dinamo ti gayros to idio einai gia emas kai oi dio mas proskinisan mesa stin edra tous eidika oi kolotourkoi xasane poli eukola oi leukorossoi meta to 80 fagane 2 goal apo ton klaus!!!

στις 04/12/2014 05:07
γαμω τον παοκ μαλακες.........χητω ο θρυλος!!ποτε δεν θα μας κεριδισετε μαλακες βουλγαροι

στις 04/12/2014 05:54
gamo tin giagia sou pou petakse tin poutana mana sou tourkospore oute ta vasika den gnorizeis panta tha sas gamame kai eseis tha mas proskinate mounopana!!!

στις 04/12/2014 06:09
......και ξαφνικά ο Αλ Καπόνε έγινε ένα ευγενικό και γενναίο άτομο.....ρε ΜΠΟΥΛΗ, πες αλεύρι....ο Μελισσανίδης σε γυρεύει....

στις 04/12/2014 06:11
ΠΑΞΑΡΕ, για το "βουλγαροι",,,, καλά κάνεις και το γράφεις με γενναιότητα....))))....γιατί αν είμασταν κοντά θα μασούσες το γάλα της μάνας σου....ανθρωποειδές.

στις 04/12/2014 06:52
Πες τα Τεο

στις 04/12/2014 12:35
Πετάξτε αυτόν τον βλάκα τον παχαρο απ την σελίδα σας ρε agones.gr. Για να γλυτωσει η σελίδα σας και απ την μαλακια που τον δέρνει. Δεν ειναι δυνατόν να λέει τους Μακεδόνες και τους Θρακιώτες Βουλγάρους και να τον αφήνεται να τα γράφει ολα αυτα. Συν που αν κάποτε μαθευτούν τα στοιχεία του θα έχετε πρόβλημα γιατι θα τον κηνηγησει πολυ κόσμος...μπορει να ειναι βλάκας αλλα και σεις πρεπει να σεβάστητε σαν ιστοσελίδα ότι προσβάλει καθημερινώς την μισή ελλαδα. Ντροπή γενικα να υπάρχουν τόσο βλάκες που λένε ότι ειναι ελληνες.

στις 04/12/2014 12:46
re paidia einai h idea mou h akoma o savvas 8eodoridis den exei vgei na milisei g th diethsia??ti egine exw arxisei kai anisixw....

στις 04/12/2014 14:09
Χοντρος for ever

στις 04/12/2014 14:38
o theodoridhs eipe oti o PAOK htan tyxeros kai gi auto nikhse...

στις 04/12/2014 17:36
Ποσο χρονων ειπε μπαμπα ο μπουλης;;;;;;;;;

στις 04/12/2014 20:37
XAXAXAXAXAXAXAXAXA O PONOS EINAI TERASTIOS MONO ENAS GAYROS ME PSIXOLOGIKA PROVLIMATA VGIKE NA GRAPSEI OTI EXEI POULISEI OLI TIN OMADA O PROEDROS PROTI FORA EIPE BABA KAI MAMA STA 20 O MARINAKIS LOGO DISLEKSIAS...

στις 06/12/2014 15:26
ΕΜΕΙΣ 41 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΕΙΣ 2 ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.