Μπασινάς: «Μήπως να παραιτηθείτε όλοι εκεί στην ΕΠΟ»;

Μπασινάς: «Μήπως να παραιτηθείτε όλοι εκεί στην ΕΠΟ»;



Έξαλλος με την ΕΠΟ για την ήττα από τα Ν. Φερόε εμφανίστηκε με σχόλιο του στο twitter ο Άγγελος Μπασινάς!

Ξέσπασε στο twitter ο Άγγελος Μπασινάς μετά την ήττα-ντροπή από τα Ν. Φερόε, με τον παλαίμαχο άσο να γράφει στον προσωπικό του λογαριασμό:

«Διαλύσατε το ελληνικό ποδόσφαιρο, διαλύσατε προσπάθεια 10 χρόνων εθνικής ομάδας μήπως είναι καιρός να παραιτηθείτε όλοι εκεί στην ΕΠΟ?»





Σχολιασμός

35 σχόλια:

στις 15/11/2014 01:40
mpravo palikari...

στις 15/11/2014 01:47
i moni sosti dilosi pou akousa meta ton agona

στις 15/11/2014 02:15
τους χαλαγε ο σαντος.....ακομα κ ο μουρινιο ειχε πει οτι ειναι ιδιοφυια

στις 15/11/2014 03:15
πολυ σωστος ο Αγγελος!

στις 15/11/2014 08:29
Χρειαζεται προπονητης για να κερδισεις μια ερασιτεχνικη ομαδα Μπασινα;Με ηλεκτρολογους και ψαραδες παιξαμε.

στις 15/11/2014 09:58
ΠΕΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΕ.ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ?ΑΥΤΟΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΡΠΑΧΤΕΣ.ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΥΡΟΛΟΓΟ ΤΟΝ ΡΑΝΙΕΡΙ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΑΛΛΑ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ Ο snuppy1984 ΑΣ ΒΑΖΑΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΛΑΜΙΑΣ ή ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΚΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΤΩΝ ΝΗΣΙΩΝ ΦΕΡΡΟΕ

στις 15/11/2014 10:05
ολοι παρτε τον μπουλο και φυγετε!

στις 15/11/2014 10:05
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΣΑΣ ΚΑΝΩ copy-paste ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΙΛΑΩ.Ο 63χρονος έχει κλειστό διετές συμβόλαιο με την ΕΠΟ, με τις ετήσιες απολαβές του να αγγίζουν 800.000 ευρώ και θα πρέπει να πάρει όλο το ποσό του διετούς συμβολαίου που είχε υπογράψει σε περίπτωση απόλυσης!

Το σενάριο δεν θεωρείται άγνωστο για τον Ρανιέρι, ο οποίος έχει απολυθεί 5 φορές τα τελευταία 10 χρόνια, κερδίζοντας περισσότερα από 12 εκατομμύρια ευρώ!

στις 15/11/2014 10:07
ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΗΛΙΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ.ΤΣΕΠΩΣΑΝ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΡΙΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ,ΕΔΩΣΑΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΣΚΟΡΠΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ

στις 15/11/2014 10:10
Οταν ειχαμε τον Μπασινα το τζωιλη τον καραγκουνη τον κατσουρανη τον χαρισθεα τον γκουμα τον βρυζα.... απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους βριζαμε ολο στη καζουρα αρκοκαραβα τους ανεβαζαμε σαπιο καραβα τους κατεβαζαμε...Αλλα αυτοι εστο και με μισο μηδεν.. μας εκαναν πρωταθλητες.......! Χαρειτε τα ταλεντα σας με τις γαμπιτσες ξυρισμενες....ανταυγες στα μαλια, ροζ φουκς παπουτσακι τατουαζ, και θελουν 10 κοντρολ για να κατεβασουν την μπαλα.....! Η Ελλαδα θελει ελληνα προπονητη Γνωστη των παικτων... και σε αυτο δεν φταιει ο ρανιερι που ολοι τον βριζουν... αλλα ΣΑΡΡΗΣ...! Τι φταει ο ρανιερι και τον βριζετε?? ξερει κανενα παικτη? Καλα καλα τα ονοματα δεν ξερει... καθε μερα μαζι ειναι??? τον φωναξαν του εδωσα χρηματα και ηρθε....! ποιος τον φωναξε?? γιατι δε βριζετε αυτον???!!! Αμεσως ολοι στο ρανιερι γιατι?? λογικο ειναι να μην ξερει την ομαδα ουτε τους παικτες.. ποιος καραμπελας τωρα πλακα μου κανετε? ο Ερασιτεχνης τον εξαφανησε στη φαση του γκολ.....! ΣΑΡΡΗΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΝΩΣ

στις 15/11/2014 10:11
ΣΑΡΡΗΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ...!

στις 15/11/2014 10:45
simfono me ton armeno .ala nomizo pos fteh kai o proponitis .giati apo ti stigmi pou dextike afti ti thesi kai perni afta ta lefta ine ipoxreomenos na kani oso kalitera mpori ti doulia tou kai mesa sti doulia tou ine na mathi kai tous pextes .tora pos tha to kani ; afto ine diki tou ipothesi ( na min tseponi mono ta lefta )

στις 15/11/2014 10:46
o germanos pou ixame pos tous emathe tous pextes diladi ;

στις 15/11/2014 10:59
Θελανε και προπονητη για να κερδισουνε τους ψαραδες

στις 15/11/2014 11:34
K oi "diethneis" mas exasan apo enan psara,enan foithth,enan dikhgoro,enan m koilitsa k enan TOurista p evale thn fanela gt hthele n erthei ekdromh sthn athina

στις 15/11/2014 12:02
Akouste Auto Shmera Dwthike Anakoinwsh Oti O Ranieri Feugei Alla Alla Feugei Me Ta 1.6 Ekatommyria Eurw Apo To Symbolaio 2 Xronon Thn Trith Authn Meta Ton Filiko Agwna Me Thn Servia Sthn Krhth

στις 15/11/2014 12:03
Kai Twra Euxomai Na Erthi O Karagkounis Proponhths Kai Dieuthinths Ths EPO Pou Egnwrizei Th Prepei Na Ginei

στις 15/11/2014 12:22
ε αφου το ειπε ο μπασινας ενταξει. ρε αντα στο μνημα σου γελοιε

στις 15/11/2014 13:31
Η ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΞΕΦΤΗΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΟΞΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

στις 15/11/2014 13:32
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΣΟΣ ΠΡΟΛΑΩΕΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΟ ΚΙΝΗΓΙ

στις 15/11/2014 13:32
Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 15/11/2014 13:52
pedia,poli bari i ita.

στις 15/11/2014 14:03
sori gia to proto,to estila xoris na to olokliroso.

vari i ita,omos den eine to telos tou kosmou.to 8ema eine na sikisoun kefali ,na epistrefoun amesos se nikes,gia psikologikus tropus.iparxi nikes,iparxi kie ites,ola mes sto pexnidi eine.pios ksexnai to 7-1,tin ita tis brazilias mesa sto spiti tou?I ispania den pire pondo sto moundial.Kapote telionun i kikli.i epo prepi na alaksi notropi,proponiti,me oti ti kosto na exi,kie na etimazi tin omada gia to epomeno diorganosi.exo apo kardias grigora na bri ton dromo gia epitixies.

στις 15/11/2014 14:07
ΤΣΙΩΛΗΣ ΠΡΟ ΤΩΝ ΠΥΛΩΝ

στις 15/11/2014 14:09
H brazilia dn exase apo feroe apo germaniq exase exei diafora

στις 15/11/2014 16:39
Λογικό ειναι ουτε τους παιχτες γνωρίζη ουτε και την ομαδα .Τις επιλογες μονος του της εκανε?

στις 15/11/2014 16:41
ΑΥΤΟΙ δεν κανουνε γκολ ουτε σε 100 χρονια

στις 15/11/2014 17:31
Ρε παιδια εχασαν απο ηλεκτρολογους και ψαραδες.Το ματσακι ηταν fixed γιατι δε το λεει κανεις;Ειλικρινα ο τυπος το εχει θαψει.Αλλα τι να πεις;Μονο ο προπονητης φταιει ε;Ακομα και με 9 παιχτες θα επρεπε να νικησεις ενα ερασιτεχνικος σωματειο.ΕΛΕΟΣ.Και κανεις δε μιλαει οτι οι παιχτες ΕΚΑΤΣΑΝ και εχασαν.Δημοσιογραφοι μονο ο Σαρρης και ο προπονητης φταιει ετσι;Αλλα δε λεμε την αληθεια γιατι μετα θα χασουμε τις ειδησεις απο τους παιχτες κλπ.

στις 15/11/2014 17:33
Ειδικα ο Καραμπελας στο γκολ ηταν σταματημενος.Περασε και βαλε μου γκολ μονο που δεν ειπε!!!

στις 15/11/2014 17:36
Οσοι επαιξαν χθες πρεπει να παρουν προστιμο και ΠΟΥΛΟ απο την εθνικη.Εστησαν ματς για να φυγει ο Ρανιερι.Ισως να εβγαλαν και χρημα δε το ξερα.Αλλα ακομα και με 9 παιχτες ,Καραγκουνη για τερματοφυλα ΠΡΕΠΕΙ να κερδιζεις ενα ερασιτεχνικο σωματειο.Μην τρελαθουμε κιολας οτι χρειαζεται ο Μουρινιο για να νικησεις την μικτη Περιστεριου.

στις 15/11/2014 18:55
megale mpasina pane pekse esu!!! (gia emena o mpasinas einai o kaliteros pexteis pou exei perasei sthn ethiki)

στις 15/11/2014 19:00
mages den ftene i pextes giati i pextes htan afth pou peksane kai to kalokeri sto moudial i dikisi ftei kai o proponitis

στις 15/11/2014 19:30
swstos o basinas

στις 15/11/2014 20:59
ferte ton alefanto na paiksume ligo balitsa re !!!

pera apo tin plaka ellina proponiti xtiazomaste ..pu na gnwrizei tus paiktes kai na ksereis pius tha kalesei.

στις 16/11/2014 13:30
Ρε 'Αγγελε τώρα που έκοψες τη μπάλα δεν κοιτάς να μάθεις επιτέλους να γράφεις σωστά ελληνικά να τη λες και στους φίλους σου τους άλλους ποδοσφαιριστές? Μια πρόταση έγραψες,κι αυτη λάθος,βάλε τουλάχιστον κανένα κορέκτορα αν τεμπελιάζεις ακόμα ,όπως όλοι σχεδον οι ποδοσφαιριστές,να μάθεις να γράφεις σωστά τη γλώσσα σου

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.