Γ΄Εθνική: Ένας Άρης… Δράμα

Γ΄Εθνική: Ένας Άρης… Δράμα



Με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Στάικου στις καθυστερήσεις, η Δόξα Δράμας πέρασε νικηφόρα από το «Κλ. Βικελίδης», νικώντας με 1-0 τον Άρη ο οποίος έχασε κι άλλο έδαφος στην προσπάθεια του γα την άνοδο.

Απογοήτευση στον Άρη, καθώς οι «κίτρινοι» ηττήθηκαν με 1-0 στην έδρα τους από τη Δόξα Δρόμας και έμειναν στους 7 βαθμούς, έχοντας μόλις δύο νίκες μετά από πέντε παιχνίδια!

Οι γηπεδούχοι είχαν την υπεροχή, ωστόσο τους έλλειπε η ουσία, καθώς δεν κατάφεραν να ανησυχήσουν σε πολλές περιπτώσεις την άμυνα της Δόξα Δράμας στο πρώτο ημίχρονο. Τα πράγματα δεν άλλαξαν σημαντικά στην επανάληψη, με τον Άρη να το πληρώνει στο φινάλε με το γκολ του Στάικου από την άσπρη βούλα.

Στο «Κλ. Βικελίδης» βρέθηκε ο Πάουλο Κάμπος για να παρακολουθήσει τη νέα του ομάδα, με τον ίδιο να γνωρίζει πως έχει αρκετά δύσκολο έργο για να οδηγήσει τον Άρη εκεί που είναι η φυσική του θέση.

Στην κορυφή του ομίλου παρέμεινε ο Πανσεραϊκός ο οποίος γνώρισε δεύτερη συνεχόμενη απώλεια (έμεινε στο 1-1 με τον Ορφεά Αλεξανδρούπολης), αλλά διατηρήθηκε στην πρώτη θέση με 12 βαθμούς




Ομάδες που αφορά: ΑΡΗΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 02/11/2014 18:27
ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΡΗ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Α' ΤΟΠΙΚΟ

στις 02/11/2014 18:31
stasoumygdala γαμω την μανα σου

στις 02/11/2014 18:32
ρε σκουληκια... μας χαλατε τα συνθηματα..τι θα λεμε τωρα..;"αρη για σενα το α' τοπικο...ρωταει και ανησυχει..." δεν λεει.... :/

στις 02/11/2014 18:47
xaxaxaxaxa wraios stasoumugdala /......ti kolonoma evales!!

στις 02/11/2014 18:55
μυγδαλα εισε βλακας.

στις 02/11/2014 19:03
paxare pathe karkino malaka

stasoumugdala skoulikia na vgaleis sta sukwtia sou kai na patheis lepra malaka

στις 02/11/2014 19:15
του χρόνου ο άρης θα διαλυθεί... να με θυμηθείτε.

στις 02/11/2014 19:22
xa xa xa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 02/11/2014 20:04
Η ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΙ Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΤΟΙΟ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ;ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΑΝΑΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑ!ΧΑΧΑΧΑ.ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ-ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΡΥΦΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΣΕ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΔΡΙΜΥΚΛΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΙΓΙΝΙΑ.ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΤΥΦΛΟΠΟΝΤΙΚΕΣ!ΧΑΧΑΧΑ.

στις 02/11/2014 20:07
den tha anevei o arhs

στις 02/11/2014 21:07
ο καθενας να ασχολειται με την ομαδα του !!

στις 02/11/2014 22:31
fisika kai o aris na eixe ton marinaki 100 protaflimata tha eperne

στις 02/11/2014 22:47
μια ευκαιροα ειχαν στο 93 και κερδισαν

στις 02/11/2014 22:48
αντε γαμηθειτε ολοι οι υπολοιποι που δεν κοιτατε τα χαλια των ομαδων σας

στις 02/11/2014 23:13
του χρονου θα υπαρχει αρης????αραγε???

στις 02/11/2014 23:38
Ante re vlaka iraklako milane oloi milane kai oi koloi

στις 02/11/2014 23:39
oso gia ton paok tha paei stin florentia tha anoiksei ta podia tou kai tha pei elate ksekoliaste me opos me ksekoliazei o gauros kathe xrono. Vlamena paokakia protathlima mono me to kyali kai an eiste tora protoi einai epeidi paiksate me tis poio axristes omades mexri tora. Koproskylopaokia

στις 03/11/2014 01:27
+++ sto ekpliksakia paokia tou kolou laos dikefalos pou egines lagos

στις 03/11/2014 09:31
Manolis53 min trelense re man dn ftes esi pou oi paragontes mia toso megalis omadas apofasisan na ti 3eftilisoun..! Aplos itan o adinamos krikos kai eprepe na xei pesei prin tin AEK ....

στις 03/11/2014 09:53
Ekpliksakias Εξυπνακια.. οταν λεμε αχρηστες?? το ατρομητο που εφαγες παπαρα ο παοκ το κερδισε? την βεροια και εργοτελης που σας βγηκε η ψυχη ο παοκ περασε αερα??? τον παναιτωλικο που φερατε χ και απο εκει περασε?? τον αστερα που ολοι η ελλαδα ειδε πως πηρατε το Χ????!!!> Ποιες ειναι οι καλες ομαδες που επαιξες εσυ και δεν επαιξε ο Παοκ? Ο Παναθηναικος και ο αστερας???? ειναι καλες ομαδες... αλλα ο Αλαφουζος εστο και με 1-0 θα το δωσει... εδω ειμαι και εδω εισαι!

στις 03/11/2014 09:54
ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΟΣΦΠ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ.....ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΝΟΜΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ,,,, ! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΤΙΜΑ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.... ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΤΕΙΑ ΜΕ ΑΛΗΤΕΙΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ....!

στις 03/11/2014 12:58
τι βλακειας γραφεις αγορι μου?

στις 03/11/2014 16:32
ρε τρελενομαι που κανενας δεν κοιταει την ομαδα του οταν χανει αλλα ολοι κοιτανε να σχολιασουν τον αρη οταν χανει

στις 03/11/2014 16:32
καλες πουτσες ευχομαι στον μπαοκ και στον γαυρο για να μην παιρνουν τα μυαλα τους αερα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.