Γκαρσία: «Θα πάρουμε το πρωτάθλημα»

Γκαρσία: «Θα πάρουμε το πρωτάθλημα»

Αφορά τον αγώνα ΡΟΜΑ - ΚΙΕΒΟ


Σίγουρος πως η Ρόμα θα κατακτήσει το πρωτάθλημα τη φετινή σεζόν εμφανίστηκε σε δηλώσεις του ο Ρούντι Γκαρσία ο οποίος δήλωσε πως μετά το επεισοδιακό ντέρμπι με τη Γιουβέντους συνειδητοποίησε πως η ομάδα του είναι καλύτερη από τη «Γηραιά Κυρία».

Παρότι η Ρόμα ηττήθηκε από τη Γιουβέντους στο Τορίνο, ο τεχνικός των «τζιαλορόσι», Ρούντι Γκαρσία δήλωσε πως συνειδητοποίησε ότι η ομάδα του είναι καλύτερη και θα κερδίσει το ιταλικό πρωτάθλημα:

«Σε αυτό το παιχνίδι είδα μια Ρόμα, που ήταν πιο δυνατή από την Γιουβέντους. Αυτό το παιχνίδι με έκανε να συνειδητοποιήσω ποιος θα κατακτήσει το Scudetto. Είμαστε πιο δυνατοί από την Γιουβέντους και το αποδείξαμε παρά την ήττα», δήλωσε ο Γκαρσία




Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΟΜΑ - ΚΙΕΒΟ
1Χ2OverUnderX2
1.205.259.001.552.003.32
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.452.658.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 17/10/2014 19:07
kounia pou se kounage h juve tha to parei alla tou xronoy ama kanei kales metagrafes mporei na to parei

στις 17/10/2014 19:08
ade re vlakako to polu polu kai ama thelw na parete ta arxidia mou giati to prwtathlhma tha to pernei panta h juve..kai mi rwtisete giati..GIATI MPOREI ETSIIIIII APLA

στις 17/10/2014 19:48
ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΚΑΡΣΙΑ...

ΚΑΡΙΟΛΑΣ ΠΑΙΔΙ querty...

στις 17/10/2014 20:14
la la la la la kai gamo kai thn thyra 7

στις 17/10/2014 23:27
I fioredinara tha to pari

στις 18/10/2014 03:09
e ti tha ipostirizan oi skatiades edw mesa? Mia omada pou panta paleve kai den tis xaristike tipote kai pote i mia omada pou mexri kai katigoria tin ri3ane logo sthmenwn alla kai pali einai sta @@ ths kai sinexizei na ta kanei ola bourdelo?Auto einai to skato epipedo auths ths xwras thn stigmh pou osoi eidan to match kai einai ANTIKEIMENIKOI lene pws h roma eprepe na eixe nikisei.

στις 18/10/2014 13:15
Fino Alla Fine , Forza Juve !!! 31 scudetto

32 Loading......... 21%

H Juve mia zwh 9a gamaei kai polu 9a ponate legontas gia ta sthmena otan o

moratti glitwse exontas ta vismata.. enw h milan glitwse me afairesh va9mwn ..

KAI GIA NA KERDIZEI MIA OMADA OTAN EINAI STHMENO TO MATS AYTO SHMAINEI OTI KAI H ANTIPALH OMADA POU XANEI EXEI KERDOS ;)

στις 18/10/2014 13:24
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

στις 18/10/2014 16:11
MONO LIVORNO RE MOUNIAAAAAAAAAAAA

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.