xarrhs_d99
Μέλος από 17/9/2021- Points
- 97.51
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +5%
- Κατάταξη
- 149ος
- Προβλέψεις
- 6210
- Μέση απόδοση
- 2.08
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (3091 από 6210)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3659 | 54.1% | -166.66 | -4.6% | 1.87 |
| X | 674 | 28.0% | -90.59 | -13.4% | 3.18 |
| 2 | 1724 | 48.4% | -148.51 | -8.6% | 2.13 |
| 1X | 4 | 50.0% | -1.09 | -27.3% | 1.46 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 9 | 33.3% | -3.55 | -39.4% | 2.05 |
| Over | 51 | 64.7% | +2.70 | +5.3% | 1.65 |
| Under | 12 | 50.0% | -3.15 | -26.3% | 1.83 |
| Ημ.1 | 4 | 75.0% | +2.60 | +65.0% | 2.14 |
| Ημ.X | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | 1 | 100.0% | +0.18 | +18.0% | 1.18 |
| Goal | 48 | 56.3% | +1.06 | +2.2% | 1.77 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 22 | 59.1% | +3.61 | +16.4% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.00 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 178 | 47.2% | -25.54 | -14.3% | 2.25 | |
| 138 | 49.3% | -10.08 | -7.3% | 2.28 | |
| 136 | 48.5% | -17.77 | -13.1% | 1.96 | |
| 127 | 55.1% | +22.60 | +17.8% | 2.39 | |
| 113 | 49.6% | -21.87 | -19.4% | 1.89 | |
| 110 | 43.6% | -20.52 | -18.7% | 2.35 | |
| 106 | 44.3% | -26.55 | -25.0% | 1.84 | |
| 105 | 47.6% | -7.84 | -7.5% | 2.35 | |
| 104 | 52.9% | +4.05 | +3.9% | 2.22 | |
| 102 | 52.9% | -6.50 | -6.4% | 1.92 | |
| 101 | 52.5% | -0.71 | -0.7% | 2.12 | |
| 101 | 39.6% | -13.83 | -13.7% | 2.32 | |
| 93 | 49.5% | +3.40 | +3.7% | 2.30 | |
| 91 | 39.6% | -14.22 | -15.6% | 2.75 | |
| 91 | 37.4% | -15.28 | -16.8% | 2.32 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1041 | 73.2% | -31.35 | -3.0% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 2532 | 55.3% | -109.33 | -4.3% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 2095 | 37.9% | -205.57 | -9.8% | 2.42 |
| 3.00 - 5.00 | 493 | 26.4% | -50.40 | -10.2% | 3.45 |
| 5.01+ | 49 | 12.2% | -8.75 | -17.9% | 6.71 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 210 | 50.5% | -11.98 | -5.7% | 2.14 |
| 1 - 3 | 555 | 51.7% | -27.27 | -4.9% | 2.01 |
| 3 - 6 | 894 | 50.4% | -51.12 | -5.7% | 2.06 |
| 6 - 12 | 1959 | 48.1% | -186.61 | -9.5% | 2.09 |
| 12 - 24 | 635 | 51.3% | -26.01 | -4.1% | 2.07 |
| 24 - 48 | 1158 | 51.2% | -48.78 | -4.2% | 2.05 |
| 48+ | 799 | 48.3% | -53.63 | -6.7% | 2.14 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6233 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/10/26 21:30 | - |
Πεσκάρα
Γκουιντόνια Μοντετσέλιο
|
1 | 1.65
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Κλουμπ Μερσέντες
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
X | 2.80
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Λαμαντρίντ
Σπορτίβο Μπαράκας
|
1 | 2.55
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
1 | 2.25
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Κανουέλας
Σεντράλ Μπαγεστέρ
|
1 | 1.65
| - |
| 12/10/26 21:00 | - |
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
2 | 2.70
| - |
| 12/10/26 15:00 | - |
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ζάκυνθος
|
1 | 1.83
| - |
| 12/10/26 14:45 | - |
Πανιώνιος
ΠΑΟΚ Β'
|
1 | 1.44
| - |
| 11/10/26 16:00 | - |
Ναϊρόμπι Γιουνάιτεντ
2
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
2
|
1 | 2.02
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Ραντνίτσκι Νις
1
Βοϊβοντίνα
4
|
2 | 1.78
| +0.78 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Μπιέλ
2
Βασιλεία ΙΙ
2
|
1 | 1.57
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Κάρλσταντ ΒΚ
4
Βάνερσμποργκ ΙΦ
0
|
1 | 1.88
| +0.88 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Μπελίσια Μπίλζεν
2
Τιένεν
2
|
1 | 2.00
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Τσακβάρι
1
Κεσκεμέτι ΤΕ
2
|
2 | 1.78
| +0.78 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Αλεσάντρια
2
Φεζανέσε
0
|
1 | 1.50
| +0.50 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.