toth9874
Μέλος από 16/4/2022- Points
- 58.74
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- 470ος
- Προβλέψεις
- 774
- Μέση απόδοση
- 1.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 59% (458 από 774)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 430 | 65.8% | +0.51 | +0.1% | 1.58 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 205 | 48.8% | -24.01 | -11.7% | 2.21 |
| 1X | 13 | 61.5% | -2.44 | -18.8% | 1.50 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 36 | 66.7% | +4.32 | +12.0% | 1.94 |
| Over | 51 | 47.1% | -12.26 | -24.0% | 1.63 |
| Under | 8 | 62.5% | -0.24 | -3.0% | 1.63 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 9 | 33.3% | -2.44 | -27.1% | 2.14 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 20 | 50.0% | -4.36 | -21.8% | 1.64 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.34 | -17.0% | 1.80 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 50.0% | -1.94 | -9.7% | 1.79 | |
| 16 | 68.8% | +4.46 | +27.9% | 2.03 | |
| 15 | 53.3% | -2.39 | -15.9% | 1.78 | |
| 15 | 66.7% | +1.25 | +8.3% | 2.06 | |
| 15 | 60.0% | -1.81 | -12.1% | 1.48 | |
| 13 | 38.5% | -4.38 | -33.7% | 2.36 | |
| 12 | 66.7% | +2.46 | +20.5% | 1.87 | |
| 12 | 66.7% | -0.27 | -2.3% | 1.53 | |
| 11 | 45.5% | -2.06 | -18.7% | 2.07 | |
| 11 | 54.5% | +0.16 | +1.5% | 1.78 | |
| 11 | 54.5% | -0.91 | -8.3% | 2.10 | |
| 10 | 80.0% | +1.89 | +18.9% | 1.44 | |
| 10 | 20.0% | -6.44 | -64.4% | 1.98 | |
| 10 | 70.0% | +2.12 | +21.2% | 1.66 | |
| 10 | 60.0% | -0.20 | -2.0% | 1.69 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 301 | 73.1% | -11.04 | -3.7% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 322 | 58.7% | -2.52 | -0.8% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 110 | 38.2% | -15.00 | -13.6% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 32 | 18.8% | -10.70 | -33.4% | 3.65 |
| 5.01+ | 9 | 11.1% | -2.00 | -22.2% | 6.52 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 179 | 53.6% | -21.90 | -12.2% | 1.81 |
| 1 - 3 | 217 | 54.4% | -21.25 | -9.8% | 1.81 |
| 3 - 6 | 208 | 66.8% | +15.29 | +7.4% | 1.77 |
| 6 - 12 | 111 | 61.3% | -8.72 | -7.9% | 1.77 |
| 12 - 24 | 39 | 59.0% | -6.21 | -15.9% | 1.53 |
| 24 - 48 | 13 | 69.2% | +1.38 | +10.6% | 1.69 |
| 48+ | 7 | 71.4% | +0.15 | +2.1% | 1.57 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
779 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/26 22:05 | - |
Παρί Σεν Ζερμέν
Τρουά
|
1 | 1.20
| - |
| 7/11/26 22:05 | - |
Παρί Σεν Ζερμέν
Τρουά
|
Over | 1.38
| - |
| 7/11/26 21:45 | - |
Ρόμα
Σασσουόλο
|
1 | 1.35
| - |
| 6/11/26 20:30 | - |
Ραπίντ Βιέννης
6
Βολφσμπέργκερ
0
|
1 | 1.23
| +0.23 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Μονακό
2
Νόρτζελαντ
0
|
Over | 1.45
| -1.00 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Παναθηναϊκός
2
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
1
|
1 | 1.36
| +0.36 |
| 5/11/26 22:00 | - |
Τβέντε
3
Πάφος
1
|
1 | 1.27
| +0.27 |
| 5/11/26 19:45 | - |
Αταλάντα
1
Καϊράτ Αλμάτι
1
|
1 | 1.12
| -1.00 |
| 5/11/26 19:45 | - |
Αταλάντα
1
Καϊράτ Αλμάτι
1
|
Over | 1.30
| -1.00 |
| 4/11/26 22:00 | - |
Αϊντχόφεν
1
Κλαμπ Μπριζ
2
|
Goal | 1.38
| +0.38 |
| 4/11/26 22:00 | - |
Λειψία
2
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
2 | 1.57
| +0.57 |
| 4/11/26 22:00 | - |
Λειψία
2
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
Goal | 1.40
| +0.40 |
| 4/11/26 19:45 | - |
ΑΕΚ
2
Ρεάλ Μαδρίτης
3
|
2 | 1.24
| +0.24 |
| 4/11/26 19:00 | - |
Γκαμπορόνε Γιουν.
1
Ενέσια
0
|
1 | 1.27
| +0.27 |
| 3/11/26 22:00 | - |
Βιγιαρεάλ
0
Παρί Σεν Ζερμέν
6
|
Goal | 1.42
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.