tonis
Μέλος από 29/8/2026- Points
- 26.78
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -8%
- Κατάταξη
- 520ος
- Προβλέψεις
- 643
- Μέση απόδοση
- 2.42
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (299 από 643)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 207 | 53.6% | -14.03 | -6.8% | 2.20 |
| X | 71 | 22.5% | -15.68 | -22.1% | 3.67 |
| 2 | 145 | 44.1% | -3.92 | -2.7% | 2.87 |
| 1X | 30 | 53.3% | -7.23 | -24.1% | 1.57 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 48 | 39.6% | -14.82 | -30.9% | 1.87 |
| Over | 102 | 60.8% | -4.03 | -4.0% | 1.61 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 9 | 44.4% | +3.12 | +34.7% | 2.87 |
| Ημ.X | 11 | 45.5% | +0.25 | +2.3% | 2.26 |
| Ημ.2 | 15 | 6.7% | -13.55 | -90.3% | 4.53 |
| Goal | 5 | 20.0% | -3.33 | -66.6% | 1.63 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 61.5% | +1.50 | +5.8% | 2.13 | |
| 23 | 39.1% | +0.65 | +2.8% | 3.13 | |
| 15 | 46.7% | -1.92 | -12.8% | 2.27 | |
| 15 | 33.3% | -4.08 | -27.2% | 2.42 | |
| 13 | 61.5% | +1.01 | +7.8% | 1.94 | |
| 10 | 50.0% | +2.23 | +22.3% | 3.00 | |
| 9 | 66.7% | +5.68 | +63.1% | 2.61 | |
| 8 | 62.5% | +0.74 | +9.3% | 1.86 | |
| 8 | 37.5% | -3.91 | -48.9% | 1.77 | |
| 8 | 75.0% | +5.71 | +71.4% | 3.54 | |
| 8 | 25.0% | -4.75 | -59.4% | 1.79 | |
| 8 | 25.0% | -3.41 | -42.6% | 3.73 | |
| 8 | 50.0% | -1.51 | -18.9% | 2.01 | |
| 8 | 25.0% | -5.13 | -64.1% | 4.71 | |
| 8 | 62.5% | +1.56 | +19.5% | 1.82 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 104 | 75.0% | +0.89 | +0.9% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 238 | 60.9% | +5.97 | +2.5% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 137 | 34.3% | -25.43 | -18.6% | 2.42 |
| 3.00 - 5.00 | 136 | 19.1% | -42.85 | -31.5% | 3.61 |
| 5.01+ | 28 | 10.7% | -11.80 | -42.1% | 7.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 94 | 45.7% | -8.78 | -9.3% | 2.65 |
| 1 - 3 | 86 | 45.3% | -15.28 | -17.8% | 2.67 |
| 3 - 6 | 92 | 44.6% | -1.91 | -2.1% | 2.56 |
| 6 - 12 | 181 | 44.8% | -19.88 | -11.0% | 2.32 |
| 12 - 24 | 190 | 50.0% | -27.37 | -14.4% | 2.23 |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
652 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 23:00 | - |
Φους Ραμπάτ
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
2 | 2.27
| - |
| 13/10/26 22:00 | - |
Στόουκ
Μίντλεσμπρο
|
2 | 1.98
| - |
| 13/10/26 21:45 | - |
Μπάμπερ Μπριτζ
Γουάρινγκτον Τάουν
|
2 | 1.95
| - |
| 13/10/26 20:00 | - |
Στουτγκάρδη II
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
2 | 2.15
| - |
| 13/10/26 19:45 | - |
Κλεφ
MC Αλγέρι
|
2 | 1.95
| - |
| 13/10/26 18:00 | - |
Πάρνου Βάπρους
Νόμε Κάλιου
|
2 | 1.75
| - |
| 12/10/26 19:00 | - |
Ούλου
3
Ελσίνκι
4
|
X | 3.80
| -1.00 |
| 12/10/26 17:00 | - |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
1
Μόχουν Μπαγκάν
0
|
X | 3.95
| -1.00 |
| 12/10/26 15:00 | - |
Σιούνικ
2
Σιράκ
0
|
X | 3.45
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Τσακβάρι
1
Κεσκεμέτι ΤΕ
2
|
X | 3.85
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Χαρελμπέκε
1
Τθες Σπορτ
0
|
X | 3.75
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Σκανζοροσκιάτε
1
Μπρουσαπόρτο
0
|
X | 2.95
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Φλενού
2
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ U23
5
|
X | 3.50
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Χαλ
2
Έβερτον
2
|
X | 3.40
| +2.40 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Λέτσε
1
Μπολόνια
2
|
X | 3.45
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.