teogreek
Μέλος από 6/7/2010- Points
- 66.85
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 411ος
- Προβλέψεις
- 57144
- Μέση απόδοση
- 3.11
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (22166 από 57144)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14566 | 58.6% | -1,055.92 | -7.2% | 1.92 |
| X | 20058 | 28.4% | -1,720.62 | -8.6% | 3.32 |
| 2 | 12891 | 37.8% | -1,649.53 | -12.8% | 3.20 |
| 1X | 15 | 46.7% | -4.41 | -29.4% | 1.36 |
| 12 | 7 | 42.9% | -1.46 | -20.9% | 1.14 |
| X2 | 13 | 46.2% | -2.25 | -17.3% | 2.03 |
| Over | 348 | 58.3% | -48.62 | -14.0% | 1.52 |
| Under | 89 | 47.2% | -6.81 | -7.7% | 2.00 |
| Ημ.1 | 1170 | 35.2% | -253.71 | -21.7% | 3.24 |
| Ημ.X | 885 | 38.2% | -152.76 | -17.3% | 2.25 |
| Ημ.2 | 2896 | 21.9% | -458.10 | -15.8% | 4.69 |
| Goal | 778 | 50.8% | -108.11 | -13.9% | 1.74 |
| No Goal | 264 | 48.5% | -30.91 | -11.7% | 1.85 |
| 0-1 Goal | 109 | 22.9% | -23.64 | -21.7% | 3.95 |
| 2-3 Goals | 643 | 47.6% | -53.05 | -8.3% | 1.93 |
| 4-6 Goals | 1689 | 32.2% | -312.70 | -18.5% | 2.70 |
| 7+ Goals | 723 | 2.2% | -480.25 | -66.4% | 19.08 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 2190 | 41.9% | -211.23 | -9.6% | 2.92 | |
| 2002 | 41.7% | -243.81 | -12.2% | 2.90 | |
| 1855 | 39.6% | -303.60 | -16.4% | 2.96 | |
| 1825 | 33.1% | -285.50 | -15.6% | 3.13 | |
| 1748 | 40.3% | -282.32 | -16.2% | 2.77 | |
| 1741 | 32.4% | -268.93 | -15.4% | 3.26 | |
| 1336 | 31.1% | -178.21 | -13.3% | 3.31 | |
| 1167 | 41.4% | -109.94 | -9.4% | 3.06 | |
| 1163 | 38.6% | -119.79 | -10.3% | 3.27 | |
| 1138 | 32.5% | -161.39 | -14.2% | 3.05 | |
| 1098 | 32.1% | -157.52 | -14.3% | 3.16 | |
| 1090 | 36.0% | -46.35 | -4.3% | 3.10 | |
| 1089 | 47.1% | -68.71 | -6.3% | 2.70 | |
| 1033 | 38.6% | -96.32 | -9.3% | 3.09 | |
| 1032 | 43.5% | -141.39 | -13.7% | 2.82 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 9695 | 76.2% | -490.45 | -5.1% | 1.26 |
| 1.50 - 1.99 | 7334 | 52.9% | -643.40 | -8.8% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 12650 | 35.7% | -1,274.61 | -10.1% | 2.56 |
| 3.00 - 5.00 | 23279 | 25.6% | -2,571.20 | -11.0% | 3.54 |
| 5.01+ | 4186 | 10.1% | -1,383.19 | -33.0% | 9.10 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 17119 | 38.9% | -1,896.41 | -11.1% | 3.23 |
| 1 - 3 | 16008 | 38.7% | -1,662.45 | -10.4% | 3.13 |
| 3 - 6 | 12034 | 38.3% | -1,255.63 | -10.4% | 3.07 |
| 6 - 12 | 8571 | 38.5% | -1,114.23 | -13.0% | 2.99 |
| 12 - 24 | 2877 | 41.4% | -339.63 | -11.8% | 2.89 |
| 24 - 48 | 418 | 37.3% | -69.65 | -16.7% | 3.05 |
| 48+ | 117 | 34.2% | -24.85 | -21.2% | 3.03 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
57543 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 21:15 | - |
Λεχ Πόζναν
2
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
2
|
1 | 1.47
| -1.00 |
| 8/11/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
ΠΑΟΚ
1
|
1 | 1.65
| -1.00 |
| 8/11/26 17:30 | - |
Νασιονάλ Μαδέιρα
1
Ακαντέμικο Βίσεου
0
|
X | 3.25
| -1.00 |
| 7/11/26 19:30 | - |
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
2
Ζελέζνιτσαρ
1
|
X | 3.05
| -1.00 |
| 7/11/26 19:00 | - |
ΝΚ Μπράβο
2
Μάριμπορ
1
|
X | 3.55
| -1.00 |
| 7/11/26 19:00 | - |
Ντουνάισκα Στρέντα
3
ΦΚ Κόσιτσε
2
|
1 | 1.45
| +0.45 |
| 7/11/26 19:00 | - |
Ολυμπιακός Λευκωσίας
1
Απόλλων Λεμεσού
0
|
2 | 1.68
| -1.00 |
| 7/11/26 18:30 | - |
Περγκολετέζε
2
Ρενάτε
3
|
X | 3.10
| -1.00 |
| 7/11/26 18:30 | - |
Τρέντο
2
Αλμπινολέφε
1
|
X | 3.55
| -1.00 |
| 7/11/26 18:00 | - |
Σλάβια Κρομερίζ
Τρίνετς
|
X | 3.50
| - |
| 7/11/26 17:30 | - |
Ντεν Μπος
1
Ουτρέχτη Β'
1
|
1 | 1.51
| -1.00 |
| 7/11/26 17:30 | - |
Αλκορκόν
4
Ρεάλ Χαέν
3
|
1 | 1.44
| +0.44 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Μπάνφιλντ
2
Ατλέτικο Τουκουμάν
2
|
1 | 2.47
| -1.00 |
| 7/11/26 03:00 | - |
Φορταλέζα CEIF
0
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
3
|
X | 3.05
| -1.00 |
| 6/11/26 20:00 | - |
Πάρντορφ
3
Βίνερμπεργκ
1
|
1 | 1.04
| +0.04 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.