sothrioujohn
Μέλος από 23/6/2021- Points
- 112.03
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +19%
- Κατάταξη
- 27ος
- Προβλέψεις
- 7916
- Μέση απόδοση
- 2.41
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (3783 από 7916)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1358 | 52.0% | -84.20 | -6.2% | 2.32 |
| X | 132 | 29.5% | -7.63 | -5.8% | 3.30 |
| 2 | 1097 | 34.3% | -71.79 | -6.5% | 3.82 |
| 1X | 267 | 77.9% | +4.34 | +1.6% | 1.34 |
| 12 | 11 | 81.8% | +0.73 | +6.6% | 1.31 |
| X2 | 161 | 73.9% | +1.66 | +1.0% | 1.55 |
| Over | 1595 | 48.5% | -98.22 | -6.2% | 2.00 |
| Under | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.79 |
| Ημ.1 | 137 | 35.0% | -18.38 | -13.4% | 3.47 |
| Ημ.X | 4 | 50.0% | -0.10 | -2.5% | 1.93 |
| Ημ.2 | 153 | 23.5% | -2.65 | -1.7% | 5.60 |
| Goal | 2706 | 50.7% | -60.07 | -2.2% | 1.96 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 136 | 39.0% | -31.02 | -22.8% | 1.98 |
| 4-6 Goals | 158 | 26.6% | -22.58 | -14.3% | 3.68 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 538 | 53.3% | -12.43 | -2.3% | 1.98 | |
| 514 | 53.9% | -32.77 | -6.4% | 1.95 | |
| 493 | 59.6% | +22.38 | +4.5% | 1.98 | |
| 432 | 53.7% | +5.47 | +1.3% | 2.10 | |
| 284 | 54.9% | -15.21 | -5.4% | 1.86 | |
| 239 | 31.4% | -44.30 | -18.5% | 2.85 | |
| 207 | 57.0% | -4.09 | -2.0% | 1.91 | |
| 200 | 63.5% | +7.60 | +3.8% | 1.86 | |
| 195 | 54.9% | +18.07 | +9.3% | 2.06 | |
| 180 | 55.0% | +31.54 | +17.5% | 2.32 | |
| 168 | 47.0% | -15.69 | -9.3% | 2.11 | |
| 166 | 56.6% | +9.74 | +5.9% | 2.21 | |
| 151 | 48.3% | -4.76 | -3.2% | 2.48 | |
| 136 | 39.7% | -9.27 | -6.8% | 2.65 | |
| 126 | 60.3% | +5.38 | +4.3% | 1.84 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 892 | 81.4% | +33.39 | +3.7% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 3138 | 54.3% | -122.08 | -3.9% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 2517 | 42.3% | -123.54 | -4.9% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 950 | 25.3% | -82.88 | -8.7% | 3.67 |
| 5.01+ | 419 | 11.7% | -95.80 | -22.9% | 7.51 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2389 | 44.0% | -84.61 | -3.5% | 2.67 |
| 1 - 3 | 1196 | 41.1% | -155.88 | -13.0% | 2.83 |
| 3 - 6 | 522 | 42.7% | -63.93 | -12.2% | 2.66 |
| 6 - 12 | 404 | 47.0% | -12.33 | -3.1% | 2.43 |
| 12 - 24 | 1896 | 51.3% | -94.30 | -5.0% | 2.16 |
| 24 - 48 | 793 | 56.5% | +10.79 | +1.4% | 1.92 |
| 48+ | 716 | 56.7% | +9.35 | +1.3% | 1.89 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7926 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
Κρίσταλ Πάλας
|
1 | 1.33
| - |
| 13/5/26 01:30 | - |
Λοντρίνα
1
Σάο Μπερνάρντο
3
|
Goal | 2.20
| +1.20 |
| 12/5/26 01:30 | - |
Νουέβα Σικάγο
1
Κλαμπ Αλμάγκρο
2
|
Over | 3.10
| +2.10 |
| 12/5/26 01:30 | - |
Σολ Ντε Αμέρικα
1
Γουαϊρένα
1
|
Goal | 1.80
| +0.80 |
| 12/5/26 01:00 | - |
Φέρο Καρίλ
2
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
1
|
Over | 3.15
| +2.15 |
| 12/5/26 01:00 | - |
Φέρο Καρίλ
2
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
1
|
Goal | 2.60
| +1.60 |
| 11/5/26 02:30 | - |
Βάσκο Ντα Γκάμα
1
Ατλέτικο Παραναένσε
0
|
Goal | 2.02
| -1.00 |
| 10/5/26 16:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
2
Έβερτον
2
|
Over | 2.00
| +1.00 |
| 10/5/26 16:00 | - |
Κρίσταλ Πάλας
2
Έβερτον
2
|
Goal | 1.75
| +0.75 |
| 10/5/26 15:00 | - |
Μαγιόρκα
1
Βιγιαρεάλ
1
|
1 | 2.45
| -1.00 |
| 10/5/26 15:00 | 439 |
Λάχτι
1
Μάριεχαμν
1
|
Over | 1.92 | -1.00 |
| 10/5/26 15:00 | - |
Λάχτι
1
Μάριεχαμν
1
|
Goal | 2.02
| +1.02 |
| 10/5/26 13:30 | - |
Βερόνα
0
Κόμο
1
|
2 | 1.42
| +0.42 |
| 10/5/26 03:15 | - |
Ζουβεντούδε
0
Κρισιούμα
0
|
Goal | 2.22
| -1.00 |
| 10/5/26 03:00 | 1696 |
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
1
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
0
|
Goal | 1.84 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.