sokos1991
Μέλος από 6/4/2012- Points
- 37.97
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 487ος
- Προβλέψεις
- 39244
- Μέση απόδοση
- 2.08
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (17641 από 39244)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14205 | 48.3% | -1,387.00 | -9.8% | 1.92 |
| X | 2042 | 30.3% | -131.89 | -6.5% | 3.14 |
| 2 | 5905 | 43.6% | -692.91 | -11.7% | 2.13 |
| 1X | 23 | 39.1% | -4.52 | -19.7% | 2.07 |
| 12 | 3 | 66.7% | -0.53 | -17.7% | 1.21 |
| X2 | 76 | 42.1% | -7.60 | -10.0% | 2.28 |
| Over | 5797 | 47.5% | -655.41 | -11.3% | 1.91 |
| Under | 787 | 44.6% | -129.00 | -16.4% | 1.97 |
| Ημ.1 | 138 | 37.7% | -15.75 | -11.4% | 2.47 |
| Ημ.X | 345 | 38.8% | -71.22 | -20.6% | 2.09 |
| Ημ.2 | 90 | 28.9% | -9.19 | -10.2% | 3.34 |
| Goal | 2088 | 47.4% | -199.59 | -9.6% | 1.95 |
| No Goal | 202 | 45.5% | -31.58 | -15.6% | 1.90 |
| 0-1 Goal | 812 | 36.1% | -96.66 | -11.9% | 2.50 |
| 2-3 Goals | 5011 | 45.4% | -689.92 | -13.8% | 1.90 |
| 4-6 Goals | 1644 | 35.3% | -301.72 | -18.4% | 2.41 |
| 7+ Goals | 76 | 2.6% | -55.35 | -72.8% | 18.64 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1512 | 45.2% | -202.52 | -13.4% | 2.00 | |
| 1290 | 47.8% | -59.82 | -4.6% | 2.15 | |
| 1214 | 41.5% | -150.27 | -12.4% | 2.16 | |
| 1118 | 47.1% | -111.20 | -9.9% | 2.00 | |
| 1099 | 47.1% | -117.99 | -10.7% | 1.97 | |
| 1067 | 46.6% | -108.50 | -10.2% | 2.01 | |
| 996 | 44.7% | -83.14 | -8.3% | 2.16 | |
| 970 | 44.7% | -110.76 | -11.4% | 2.13 | |
| 862 | 44.8% | -112.48 | -13.0% | 2.06 | |
| 770 | 43.1% | -122.33 | -15.9% | 2.12 | |
| 746 | 44.2% | -89.39 | -12.0% | 2.12 | |
| 716 | 44.3% | -106.35 | -14.9% | 2.06 | |
| 696 | 45.7% | -86.23 | -12.4% | 2.08 | |
| 664 | 45.8% | -83.21 | -12.5% | 2.04 | |
| 648 | 43.4% | -59.51 | -9.2% | 2.15 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1123 | 65.4% | -112.53 | -10.0% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 19578 | 49.7% | -2,316.63 | -11.8% | 1.78 |
| 2.00 - 2.99 | 16155 | 40.7% | -1,702.46 | -10.5% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 2250 | 26.7% | -266.32 | -11.8% | 3.36 |
| 5.01+ | 138 | 5.8% | -81.90 | -59.3% | 13.14 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 289 | 48.1% | -3.50 | -1.2% | 2.22 |
| 1 - 3 | 1021 | 43.5% | -112.10 | -11.0% | 2.18 |
| 3 - 6 | 2378 | 45.2% | -236.13 | -9.9% | 2.11 |
| 6 - 12 | 3046 | 44.2% | -354.24 | -11.6% | 2.14 |
| 12 - 24 | 5942 | 44.1% | -705.15 | -11.9% | 2.13 |
| 24 - 48 | 8222 | 43.8% | -1,074.94 | -13.1% | 2.09 |
| 48+ | 18346 | 45.9% | -1,993.78 | -10.9% | 2.05 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
39597 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 18/5/26 02:30 | 527 |
Σπορτ Ρεσίφε
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
1 | 2.02 | - |
| 17/5/26 22:15 | 512 |
Ρεάλ Σαραγόσα
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
X2 | 1.88 | - |
| 17/5/26 22:00 | 507 |
Στρασβούργο
Μονακό
|
4-6 Goals | 2.32 | - |
| 17/5/26 20:00 | 465 |
Έλτσε
Χετάφε
|
1 | 2.32 | - |
| 17/5/26 17:00 | 424 |
Μπρέντφορντ
Κρίσταλ Πάλας
|
2-3 Goals | 1.98 | - |
| 17/5/26 04:30 | 357 |
Σαν Ντιέγκο
Σινσινάτι
|
4-6 Goals | 2.20 | - |
| 17/5/26 02:30 | 343 |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
1 | 2.22 | - |
| 17/5/26 02:30 | 346 |
Σάρλοτ
Τορόντο
|
2-3 Goals | 2.00 | - |
| 17/5/26 02:30 | 347 |
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Κολόμπους Κρου
|
2-3 Goals | 1.98 | - |
| 16/5/26 21:00 | 313 |
Λος Άντες
Γοδόι Κρουζ
|
X | 2.62 | - |
| 16/5/26 19:30 | 301 |
Σανταντέρ
Βαγιαδολίδ
|
1 | 1.42 | - |
| 16/5/26 17:15 | 257 |
Κούλτουραλ Λεονέσα
Εϊμπάρ
|
2 | 2.32 | - |
| 16/5/26 16:30 | 236 |
Χαϊντενχάιμ
Μάιντζ
|
1 | 1.94 | - |
| 16/5/26 16:30 | 236 |
Χαϊντενχάιμ
Μάιντζ
|
4-6 Goals | 2.35 | - |
| 15/5/26 20:00 | 139 |
Ρίζεσπορ
Μπεσίκτας
|
2 | 1.94 | - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.