rinaki77
Μέλος από 26/8/2013- Points
- 14.81
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 541ος
- Προβλέψεις
- 23794
- Μέση απόδοση
- 2.13
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 54% (12912 από 23794)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2919 | 59.4% | -65.55 | -2.2% | 2.07 |
| X | 1278 | 25.8% | -71.35 | -5.6% | 4.01 |
| 2 | 1676 | 48.2% | -48.56 | -2.9% | 2.89 |
| 1X | 3303 | 74.7% | -110.40 | -3.3% | 1.35 |
| 12 | 1381 | 73.9% | -71.51 | -5.2% | 1.28 |
| X2 | 1720 | 67.9% | -90.21 | -5.2% | 1.50 |
| Over | 1694 | 58.6% | -53.20 | -3.1% | 1.70 |
| Under | 1469 | 57.0% | -47.01 | -3.2% | 1.77 |
| Ημ.1 | 1334 | 39.2% | -154.95 | -11.6% | 2.92 |
| Ημ.X | 3469 | 42.1% | -335.18 | -9.7% | 2.17 |
| Ημ.2 | 842 | 27.2% | -89.14 | -10.6% | 4.36 |
| Goal | 1697 | 54.1% | -119.40 | -7.0% | 1.76 |
| No Goal | 146 | 42.5% | -28.32 | -19.4% | 1.97 |
| 0-1 Goal | 111 | 29.7% | -10.76 | -9.7% | 3.31 |
| 2-3 Goals | 721 | 44.0% | -90.81 | -12.6% | 2.00 |
| 4-6 Goals | 34 | 38.2% | -4.09 | -12.0% | 2.43 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 707 | 47.8% | -45.31 | -6.4% | 2.63 | |
| 480 | 51.3% | -23.50 | -4.9% | 2.16 | |
| 417 | 52.8% | -9.49 | -2.3% | 2.32 | |
| 373 | 57.4% | -32.81 | -8.8% | 1.85 | |
| 344 | 47.4% | -36.02 | -10.5% | 2.48 | |
| 322 | 59.6% | -15.21 | -4.7% | 2.10 | |
| 314 | 49.4% | -33.68 | -10.7% | 2.36 | |
| 309 | 51.1% | -11.91 | -3.9% | 2.44 | |
| 287 | 55.7% | -9.80 | -3.4% | 2.17 | |
| 267 | 50.6% | -31.45 | -11.8% | 1.99 | |
| 266 | 56.8% | +4.39 | +1.7% | 2.17 | |
| 253 | 51.0% | -28.34 | -11.2% | 2.30 | |
| 240 | 58.3% | -2.78 | -1.2% | 1.87 | |
| 238 | 51.3% | +6.39 | +2.7% | 2.59 | |
| 233 | 59.2% | +14.70 | +6.3% | 2.01 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 7859 | 76.5% | -273.54 | -3.5% | 1.27 |
| 1.50 - 1.99 | 7259 | 55.1% | -329.57 | -4.5% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 5370 | 40.7% | -389.03 | -7.2% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 2400 | 25.2% | -213.86 | -8.9% | 3.69 |
| 5.01+ | 906 | 12.1% | -184.44 | -20.4% | 7.45 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 9380 | 53.9% | -580.67 | -6.2% | 2.10 |
| 1 - 3 | 5061 | 54.6% | -278.13 | -5.5% | 2.15 |
| 3 - 6 | 3697 | 55.3% | -197.26 | -5.3% | 2.09 |
| 6 - 12 | 3262 | 55.2% | -165.41 | -5.1% | 2.14 |
| 12 - 24 | 1575 | 53.5% | -148.10 | -9.4% | 2.14 |
| 24 - 48 | 504 | 50.4% | -10.63 | -2.1% | 2.31 |
| 48+ | 315 | 48.9% | -10.24 | -3.3% | 2.28 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
23912 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 17/5/26 13:00 | - |
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
Χόνγκ Λιν Χα Τιν
|
Goal | 1.91
| - |
| 17/5/26 13:00 | - |
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
Χόνγκ Λιν Χα Τιν
|
12 | 1.33
| - |
| 17/5/26 12:00 | - |
Κάλιαρι U20
Νάπολι U20
|
Ημ.X | 2.02
| - |
| 17/5/26 12:00 | - |
Ριούκιου
Γκαϊνάρε Τοτόρι
|
Ημ.X | 1.98
| - |
| 17/5/26 12:00 | - |
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
Πένια Ανδόρα
|
1 | 1.50
| - |
| 17/5/26 12:00 | - |
Ατλέτικ Κλαμπ Ντ' Εσκάλντες
Πένια Ανδόρα
|
Ημ.X | 2.25
| - |
| 17/5/26 11:30 | - |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
4
Μπαγιανγκάρα
1
|
2 | 3.20
| -1.00 |
| 17/5/26 11:30 | - |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
4
Μπαγιανγκάρα
1
|
Over | 1.57
| +0.57 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Μποκέλι
3
Άρσεναλ Τιβάτ
0
|
Ημ.X | 1.95
| -1.00 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Μπούντουτσνοστ
0
Μόρναρ Μπαρ
0
|
X2 | 1.42
| +0.42 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Μπούντουτσνοστ
0
Μόρναρ Μπαρ
0
|
Ημ.X | 1.87
| +0.87 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
2
Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος
0
|
12 | 1.20
| +0.20 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
2
Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος
0
|
Ημ.X | 2.27
| -1.00 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Γιούβε Στάμπια
2
Μόντσα
2
|
Ημ.X | 1.93
| +0.93 |
| 16/5/26 21:00 | - |
Γιούβε Στάμπια
2
Μόντσα
2
|
1 | 3.00
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.