rightmangigas
Μέλος από 11/7/2021- Points
- 29.49
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 558ος
- Προβλέψεις
- 12313
- Μέση απόδοση
- 1.88
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (6757 από 12313)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5881 | 60.8% | -269.55 | -4.6% | 1.63 |
| X | 1286 | 27.4% | -177.19 | -13.8% | 3.20 |
| 2 | 3729 | 51.3% | -240.87 | -6.5% | 1.96 |
| 1X | 279 | 76.0% | +0.83 | +0.3% | 1.33 |
| 12 | 16 | 75.0% | -0.85 | -5.3% | 1.27 |
| X2 | 780 | 63.3% | -70.93 | -9.1% | 1.47 |
| Over | 152 | 59.2% | -8.13 | -5.3% | 1.62 |
| Under | 9 | 66.7% | +0.41 | +4.6% | 1.65 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | 26 | 53.8% | +1.94 | +7.5% | 2.04 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 148 | 56.8% | -11.13 | -7.5% | 1.65 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.70 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 6 | 66.7% | +1.84 | +30.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 349 | 48.7% | -22.98 | -6.6% | 2.09 | |
| 288 | 45.1% | -42.93 | -14.9% | 2.14 | |
| 283 | 62.5% | +8.96 | +3.2% | 1.78 | |
| 278 | 55.4% | -17.69 | -6.4% | 1.85 | |
| 261 | 60.9% | -8.37 | -3.2% | 1.76 | |
| 260 | 48.5% | -17.23 | -6.6% | 2.07 | |
| 250 | 50.8% | -20.83 | -8.3% | 1.90 | |
| 244 | 49.2% | -26.39 | -10.8% | 2.07 | |
| 228 | 66.7% | +14.96 | +6.6% | 1.75 | |
| 221 | 47.5% | -26.66 | -12.1% | 2.14 | |
| 205 | 52.2% | -25.11 | -12.2% | 1.89 | |
| 202 | 50.0% | -14.91 | -7.4% | 2.01 | |
| 192 | 46.4% | -16.47 | -8.6% | 2.14 | |
| 187 | 59.4% | -6.17 | -3.3% | 1.78 | |
| 185 | 57.3% | +3.44 | +1.9% | 1.90 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3713 | 73.7% | -81.39 | -2.2% | 1.33 |
| 1.50 - 1.99 | 4945 | 55.0% | -334.17 | -6.8% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2519 | 39.7% | -225.42 | -8.9% | 2.34 |
| 3.00 - 5.00 | 1120 | 26.4% | -139.65 | -12.5% | 3.35 |
| 5.01+ | 16 | 25.0% | +6.00 | +37.5% | 6.22 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 906 | 54.2% | -65.29 | -7.2% | 1.92 |
| 1 - 3 | 1667 | 55.5% | -72.95 | -4.4% | 1.90 |
| 3 - 6 | 1858 | 55.2% | -59.13 | -3.2% | 1.94 |
| 6 - 12 | 2504 | 54.7% | -176.52 | -7.0% | 1.88 |
| 12 - 24 | 4258 | 55.3% | -290.22 | -6.8% | 1.84 |
| 24 - 48 | 887 | 52.4% | -92.02 | -10.4% | 1.88 |
| 48+ | 233 | 54.5% | -18.50 | -7.9% | 1.80 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12344 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 2/9/26 21:00 | 875 |
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Τσέλιε
|
2 | 1.63 | - |
| 31/8/26 05:10 | 632 |
Μοντερέι
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
1 | 1.54 | - |
| 31/8/26 03:00 | 627 |
Τολούκα
Χουάρεζ
|
1 | 1.27 | - |
| 31/8/26 03:00 | 1695 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν
|
1 | 1.20 | - |
| 31/8/26 02:00 | 625 |
Σεντ Λούις Σίτι
Ντάλας
|
1 | 2.02 | - |
| 31/8/26 01:30 | 624 |
Μπαΐα
3
Ιντερνασιονάλ
2
|
X | 3.50 | -1.00 |
| 31/8/26 00:30 | 619 |
Μιρασόλ
1
Παλμέιρας
1
|
2 | 2.02 | -1.00 |
| 31/8/26 00:30 | 620 |
Βίλα Νόβα
2
Σεάρα
0
|
1 | 1.90 | +0.90 |
| 31/8/26 00:30 | 621 |
Κόλο Κόλο
5
Αουντάξ Ιταλιάνο
1
|
1 | 1.44 | +0.44 |
| 31/8/26 00:00 | 616 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
2
Κρισιούμα
1
|
X | 3.05 | -1.00 |
| 30/8/26 23:00 | 615 |
Αρχεντίνος Τζούνιορς
2
Αλντοσίβι
1
|
1 | 1.40 | +0.40 |
| 30/8/26 22:00 | 605 |
Φλαμένγκο
3
Μποταφόγκο
0
|
1 | 1.35 | +0.35 |
| 30/8/26 22:00 | 611 |
Ουν. Κονσεπσιόν
2
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
1
|
2 | 1.68 | -1.00 |
| 30/8/26 22:00 | 1518 |
Σέρο Πορτένιο
1
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
1
|
2 | 2.95 | -1.00 |
| 30/8/26 21:45 | 603 |
Λάτσιο
1
Τζένοα
0
|
1 | 2.18 | +1.18 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.