patrinos25
Μέλος από 31/5/2015- Points
- 76.09
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -12%
- Κατάταξη
- 282ος
- Προβλέψεις
- 25847
- Μέση απόδοση
- 2.72
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 48% (12455 από 25847)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6873 | 59.6% | -272.62 | -4.0% | 2.11 |
| X | 1471 | 24.3% | -196.53 | -13.4% | 3.89 |
| 2 | 3289 | 43.8% | -285.03 | -8.7% | 3.55 |
| 1X | 50 | 46.0% | -13.36 | -26.7% | 1.91 |
| 12 | 4 | 75.0% | -0.50 | -12.5% | 1.20 |
| X2 | 42 | 42.9% | -10.28 | -24.5% | 2.26 |
| Over | 4569 | 58.1% | -308.79 | -6.8% | 1.65 |
| Under | 149 | 41.6% | -16.89 | -11.3% | 2.53 |
| Ημ.1 | 2727 | 40.9% | -280.38 | -10.3% | 3.15 |
| Ημ.X | 569 | 44.1% | -0.26 | 0.0% | 2.33 |
| Ημ.2 | 2141 | 25.2% | -358.15 | -16.7% | 4.69 |
| Goal | 3087 | 53.5% | -272.22 | -8.8% | 1.75 |
| No Goal | 24 | 58.3% | -0.62 | -2.6% | 1.74 |
| 0-1 Goal | 30 | 20.0% | -2.85 | -9.5% | 6.78 |
| 2-3 Goals | 66 | 47.0% | +0.59 | +0.9% | 2.37 |
| 4-6 Goals | 588 | 32.1% | -97.54 | -16.6% | 2.72 |
| 7+ Goals | 168 | 3.0% | -118.50 | -70.5% | 17.42 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1231 | 44.7% | -168.73 | -13.7% | 2.47 | |
| 1210 | 51.9% | -17.67 | -1.5% | 2.41 | |
| 971 | 48.6% | -116.83 | -12.0% | 2.30 | |
| 905 | 42.4% | -123.91 | -13.7% | 2.82 | |
| 863 | 50.8% | -5.25 | -0.6% | 2.42 | |
| 819 | 56.8% | -24.41 | -3.0% | 2.03 | |
| 713 | 53.6% | -75.36 | -10.6% | 2.52 | |
| 682 | 50.3% | -43.46 | -6.4% | 2.39 | |
| 680 | 46.5% | -118.19 | -17.4% | 2.40 | |
| 678 | 47.6% | -86.55 | -12.8% | 2.96 | |
| 532 | 51.1% | -65.90 | -12.4% | 2.25 | |
| 435 | 42.5% | -34.23 | -7.9% | 2.85 | |
| 429 | 45.5% | -88.82 | -20.7% | 2.83 | |
| 420 | 59.8% | +31.13 | +7.4% | 2.30 | |
| 414 | 39.9% | -92.72 | -22.4% | 3.00 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 6143 | 73.3% | -245.14 | -4.0% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 9105 | 55.6% | -521.33 | -5.7% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 4529 | 39.8% | -365.04 | -8.1% | 2.35 |
| 3.00 - 5.00 | 3619 | 22.9% | -515.72 | -14.3% | 3.84 |
| 5.01+ | 2451 | 10.6% | -586.70 | -23.9% | 9.00 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3824 | 47.0% | -194.32 | -5.1% | 2.80 |
| 1 - 3 | 5191 | 44.0% | -662.99 | -12.8% | 2.95 |
| 3 - 6 | 5293 | 48.9% | -411.79 | -7.8% | 2.77 |
| 6 - 12 | 5412 | 51.5% | -283.92 | -5.2% | 2.52 |
| 12 - 24 | 5768 | 48.9% | -635.57 | -11.0% | 2.58 |
| 24 - 48 | 236 | 47.9% | -36.29 | -15.4% | 3.40 |
| 48+ | 123 | 54.5% | -9.05 | -7.4% | 2.45 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
25925 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
1 | 1.21
| +0.21 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Ημ.1 | 1.62
| +0.62 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λανς
0
Παρί Σεν Ζερμέν
2
|
Ημ.1 | 3.50
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λανς
0
Παρί Σεν Ζερμέν
2
|
1 | 3.20
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Λάτσιο
0
Ίντερ
2
|
2 | 1.72
| +0.72 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάδεργουελ
2
Σέλτικ
3
|
2 | 1.67
| +0.67 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Χαρτς
3
Φόλκερκ
0
|
1 | 1.42
| +0.42 |
| 13/5/26 21:30 | - |
Ερυθρός Αστέρας
2
Βοϊβοντίνα
2
|
1 | 1.45
| -1.00 |
| 13/5/26 21:30 | - |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
0
Γιαγκελόνια
2
|
Over | 1.75
| -1.00 |
| 13/5/26 21:30 | - |
Ράκοβ Τσεστόχοβα
0
Γιαγκελόνια
2
|
Goal | 1.62
| -1.00 |
| 13/5/26 21:00 | - |
Σλάβια Πράγας
5
Γιάμπλονετς
1
|
1 | 1.42
| +0.42 |
| 13/5/26 19:30 | - |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
1 | 1.42
| +0.42 |
| 13/5/26 19:30 | - |
ΠΑΟΚ
1
ΑΕΚ
1
|
1 | 1.72
| -1.00 |
| 13/5/26 18:45 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
Όμπολον Κιέβου
1
|
Ημ.1 | 1.57
| +0.57 |
| 13/5/26 18:45 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
Όμπολον Κιέβου
1
|
1 | 1.19
| +0.19 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.