nio16
Μέλος από 9/9/2020- Points
- 73.1
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- +23%
- Κατάταξη
- 303ος
- Προβλέψεις
- 441
- Μέση απόδοση
- 1.77
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 56% (247 από 441)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 133 | 62.4% | +4.93 | +3.7% | 1.79 |
| X | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 3.14 |
| 2 | 74 | 51.4% | -1.69 | -2.3% | 1.96 |
| 1X | 4 | 75.0% | +0.53 | +13.3% | 1.63 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.30 | +30.0% | 1.30 |
| X2 | 17 | 64.7% | -0.29 | -1.7% | 1.61 |
| Over | 94 | 53.2% | -15.69 | -16.7% | 1.61 |
| Under | 1 | 100.0% | +0.40 | +40.0% | 1.40 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 94 | 57.4% | -4.02 | -4.3% | 1.69 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 19 | 31.6% | -7.37 | -38.8% | 1.95 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 56.5% | -1.25 | -5.4% | 1.81 | |
| 23 | 69.6% | +3.64 | +15.8% | 1.69 | |
| 21 | 61.9% | -1.12 | -5.3% | 1.69 | |
| 16 | 50.0% | -1.48 | -9.3% | 1.93 | |
| 16 | 50.0% | -3.10 | -19.4% | 1.59 | |
| 12 | 50.0% | -1.84 | -15.3% | 1.72 | |
| 12 | 50.0% | -0.34 | -2.8% | 1.92 | |
| 11 | 54.5% | -2.08 | -18.9% | 1.59 | |
| 11 | 54.5% | -1.21 | -11.0% | 1.82 | |
| 11 | 54.5% | -0.75 | -6.8% | 1.68 | |
| 10 | 60.0% | +0.28 | +2.8% | 1.70 | |
| 10 | 30.0% | -5.36 | -53.6% | 2.19 | |
| 9 | 55.6% | +0.64 | +7.1% | 1.98 | |
| 8 | 62.5% | -0.35 | -4.4% | 1.69 | |
| 8 | 50.0% | -2.02 | -25.3% | 1.59 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 88 | 65.9% | -8.35 | -9.5% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 276 | 58.0% | -7.13 | -2.6% | 1.70 |
| 2.00 - 2.99 | 68 | 41.2% | -5.92 | -8.7% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 8 | 12.5% | -4.50 | -56.3% | 3.52 |
| 5.01+ | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.75 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 74 | 55.4% | -5.46 | -7.4% | 1.76 |
| 1 - 3 | 89 | 58.4% | -1.40 | -1.6% | 1.78 |
| 3 - 6 | 149 | 54.4% | -13.78 | -9.2% | 1.77 |
| 6 - 12 | 103 | 58.3% | -2.45 | -2.4% | 1.68 |
| 12 - 24 | 22 | 45.5% | -4.85 | -22.0% | 2.12 |
| 24 - 48 | 3 | 66.7% | +0.50 | +16.7% | 1.83 |
| 48+ | 1 | 100.0% | +0.54 | +54.0% | 1.54 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
443 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/5/26 01:00 | 985 |
Μιρασόλ
2
Λίγκα Ντε Κίτο
0
|
1 | 1.50 | +0.50 |
| 8/5/26 01:00 | 988 |
Ο Χίγκινς
0
Σάο Πάουλο
0
|
Goal | 1.82 | -1.00 |
| 7/5/26 22:00 | 977 |
Άστον Βίλα
4
Νότιγχαμ Φόρεστ
0
|
Goal | 1.74 | -1.00 |
| 7/5/26 22:00 | 978 |
Φράιμπουργκ
3
Μπράγκα
1
|
Goal | 1.94 | +0.94 |
| 7/5/26 22:00 | 978 |
Φράιμπουργκ
3
Μπράγκα
1
|
1 | 1.68 | +0.68 |
| 7/5/26 22:00 | 979 |
Κρίσταλ Πάλας
2
Σαχτάρ Ντόνετσκ
1
|
1 | 1.64 | +0.64 |
| 7/5/26 22:00 | 979 |
Κρίσταλ Πάλας
2
Σαχτάρ Ντόνετσκ
1
|
Goal | 1.80 | +0.80 |
| 5/5/26 22:00 | 925 |
Άρσεναλ
1
Ατλέτικο Μαδρίτης
0
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 5/5/26 21:00 | 918 |
Αλ Καλίτζ Σαϊχάτ
1
Αλ Χιλάλ Ριάντ
2
|
2 | 1.27 | +0.27 |
| 4/5/26 23:00 | 1543 |
Κασμ Μαρακές
2
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
1
|
1 | 1.95 | +0.95 |
| 4/5/26 22:15 | 665 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
5
Βιτόρια Γκιμαράες
1
|
1 | 1.27 | +0.27 |
| 4/5/26 21:45 | 661 |
Ρόμα
4
Φιορεντίνα
0
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 4/5/26 21:30 | 657 |
Λασκ Λίντσερ
3
Ραπίντ Βιέννης
1
|
1 | 1.94 | +0.94 |
| 4/5/26 21:30 | 660 |
Αλμερία
4
Μιραντές
2
|
1 | 1.45 | +0.45 |
| 4/5/26 21:00 | 655 |
Ετιφάκ
0
Αλ Νάιμα Σπορτ Κλαμπ
0
|
1 | 1.60 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.