nickmang
Μέλος από 3/10/2012- Points
- 35.36
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- +29%
- Κατάταξη
- 543ος
- Προβλέψεις
- 10518
- Μέση απόδοση
- 1.64
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 57% (6018 από 10518)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2580 | 58.2% | -246.39 | -9.6% | 1.63 |
| X | 54 | 27.8% | -8.41 | -15.6% | 3.04 |
| 2 | 297 | 54.9% | +6.48 | +2.2% | 2.06 |
| 1X | 1020 | 67.5% | -91.30 | -9.0% | 1.38 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 62 | 56.5% | -6.68 | -10.8% | 1.63 |
| Over | 4794 | 56.9% | -481.32 | -10.0% | 1.60 |
| Under | 146 | 63.0% | +2.87 | +2.0% | 1.63 |
| Ημ.1 | 270 | 59.3% | +1.23 | +0.5% | 1.76 |
| Ημ.X | 831 | 49.0% | -61.17 | -7.4% | 1.90 |
| Ημ.2 | 64 | 46.9% | -1.43 | -2.2% | 2.51 |
| Goal | 335 | 51.9% | -63.66 | -19.0% | 1.57 |
| No Goal | 4 | 25.0% | -2.30 | -57.5% | 1.63 |
| 0-1 Goal | 7 | 14.3% | -4.40 | -62.9% | 2.58 |
| 2-3 Goals | 48 | 43.8% | -11.30 | -23.5% | 1.74 |
| 4-6 Goals | 5 | 40.0% | -0.70 | -14.0% | 2.20 |
| 7+ Goals | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 13.00 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 2104 | 61.3% | -76.73 | -3.6% | 1.62 | |
| 529 | 55.8% | -74.50 | -14.1% | 1.64 | |
| 486 | 58.0% | -63.55 | -13.1% | 1.54 | |
| 403 | 58.3% | -39.06 | -9.7% | 1.60 | |
| 390 | 61.0% | -26.01 | -6.7% | 1.62 | |
| 375 | 52.8% | -38.78 | -10.3% | 1.73 | |
| 272 | 54.4% | -34.53 | -12.7% | 1.69 | |
| 235 | 54.9% | -30.96 | -13.2% | 1.61 | |
| 230 | 55.2% | -14.11 | -6.1% | 1.72 | |
| 213 | 66.7% | -0.92 | -0.4% | 1.51 | |
| 198 | 61.6% | -10.65 | -5.4% | 1.55 | |
| 186 | 51.1% | -39.75 | -21.4% | 1.64 | |
| 183 | 60.7% | -21.32 | -11.7% | 1.48 | |
| 179 | 53.1% | -17.81 | -9.9% | 1.72 | |
| 166 | 50.6% | -21.95 | -13.2% | 1.80 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3206 | 69.5% | -216.38 | -6.7% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 6292 | 53.9% | -618.15 | -9.8% | 1.68 |
| 2.00 - 2.99 | 945 | 40.2% | -119.26 | -12.6% | 2.20 |
| 3.00 - 5.00 | 70 | 25.7% | -10.69 | -15.3% | 3.36 |
| 5.01+ | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 7.60 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 731 | 56.1% | -71.03 | -9.7% | 1.69 |
| 1 - 3 | 1026 | 52.7% | -133.07 | -13.0% | 1.70 |
| 3 - 6 | 1122 | 55.7% | -123.60 | -11.0% | 1.68 |
| 6 - 12 | 1477 | 57.8% | -105.19 | -7.1% | 1.66 |
| 12 - 24 | 1419 | 57.1% | -115.11 | -8.1% | 1.67 |
| 24 - 48 | 1790 | 57.1% | -183.59 | -10.3% | 1.63 |
| 48+ | 2953 | 59.5% | -237.89 | -8.1% | 1.58 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
10622 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/10/26 22:00 | 330 |
Χοφενχάιμ
Μπεσίκτας
|
1 | 1.88 | - |
| 15/10/26 22:00 | 330 |
Χοφενχάιμ
Μπεσίκτας
|
Goal | 1.41 | - |
| 14/10/26 22:00 | 265 |
Άστον Βίλα
6
Φενερμπαχτσέ
0
|
Ημ.1 | 2.12 | +1.12 |
| 14/10/26 22:00 | 265 |
Άστον Βίλα
6
Φενερμπαχτσέ
0
|
1 | 1.60 | +0.60 |
| 13/10/26 22:00 | 224 |
Ατλέτικο Μαδρίτης
2
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
0
|
1 | 1.90 | +0.90 |
| 13/10/26 22:00 | 229 |
Λειψία
1
Αϊντχόφεν
0
|
1 | 1.55 | +0.55 |
| 11/10/26 19:00 | 821 |
Μίντιλαντ
2
Κοπεγχάγη
1
|
Goal | 1.51 | +0.51 |
| 11/10/26 18:30 | 816 |
Λίβερπουλ
0
Μάντσεστερ Σίτι
3
|
Goal | 1.47 | -1.00 |
| 20/9/26 20:00 | 595 |
Αμέντ Σπορτίφ
3
Μπεσίκτας
2
|
Goal | 1.50 | +0.50 |
| 20/9/26 17:00 | 539 |
Φενερμπαχτσέ
8
Έγιουπσπορ
0
|
Ημ.1 | 1.42 | +0.42 |
| 20/9/26 16:00 | 517 |
Μπόρνμουθ
0
Λίβερπουλ
1
|
Goal | 1.41 | -1.00 |
| 13/9/26 20:00 | 576 |
Γαλατασαράι
1
Κοτζάελισπορ
0
|
Over | 1.50 | -1.00 |
| 13/9/26 15:00 | 500 |
Κουόπιο
0
Ελσίνκι
0
|
Over | 1.67 | -1.00 |
| 13/9/26 14:30 | 485 |
Κλαμπ Μπριζ
3
Αντβέρπ
1
|
Over | 1.37 | +0.37 |
| 12/9/26 13:00 | 216 |
Χιροσίμα
6
Σερέσο Όσακα
1
|
Over | 1.47 | +0.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.