nick1959
Μέλος από 24/11/2024- Points
- 117.43
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- +1%
- Κατάταξη
- 14ος
- Προβλέψεις
- 13329
- Μέση απόδοση
- 3.00
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 40% (5388 από 13329)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5842 | 49.1% | -453.55 | -7.8% | 2.28 |
| X | 767 | 25.3% | -112.86 | -14.7% | 3.43 |
| 2 | 4379 | 35.3% | -536.02 | -12.2% | 3.56 |
| 1X | 26 | 46.2% | -3.40 | -13.1% | 2.02 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 43 | 55.8% | +0.71 | +1.7% | 1.83 |
| Over | 479 | 58.5% | -13.17 | -2.7% | 1.69 |
| Under | 22 | 27.3% | -10.07 | -45.8% | 2.20 |
| Ημ.1 | 442 | 34.6% | -27.21 | -6.2% | 3.64 |
| Ημ.X | 46 | 47.8% | +0.47 | +1.0% | 2.11 |
| Ημ.2 | 620 | 18.5% | -108.84 | -17.6% | 5.13 |
| Goal | 59 | 64.4% | +8.74 | +14.8% | 1.79 |
| No Goal | 4 | 75.0% | +2.49 | +62.3% | 2.27 |
| 0-1 Goal | 304 | 18.8% | -70.25 | -23.1% | 4.71 |
| 2-3 Goals | 57 | 42.1% | -10.49 | -18.4% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 239 | 20.5% | -56.70 | -23.7% | 3.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 471 | 46.5% | -49.03 | -10.4% | 2.49 | |
| 417 | 40.5% | -62.00 | -14.9% | 2.58 | |
| 416 | 38.9% | -31.78 | -7.6% | 2.67 | |
| 375 | 45.9% | -26.14 | -7.0% | 2.35 | |
| 324 | 38.9% | -35.44 | -10.9% | 2.53 | |
| 311 | 49.2% | -23.42 | -7.5% | 2.21 | |
| 262 | 48.9% | +2.22 | +0.8% | 2.68 | |
| 262 | 48.1% | -21.88 | -8.4% | 2.21 | |
| 245 | 32.7% | -40.85 | -16.7% | 3.45 | |
| 227 | 52.0% | -0.49 | -0.2% | 2.27 | |
| 227 | 44.5% | -15.13 | -6.7% | 2.28 | |
| 223 | 38.1% | +5.21 | +2.3% | 2.92 | |
| 220 | 49.5% | -22.99 | -10.5% | 2.68 | |
| 205 | 48.8% | +5.76 | +2.8% | 2.26 | |
| 201 | 34.3% | -9.52 | -4.7% | 3.93 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1032 | 71.4% | -11.31 | -1.1% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 4731 | 56.0% | -231.65 | -4.9% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2751 | 38.3% | -254.28 | -9.2% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 3318 | 23.9% | -407.43 | -12.3% | 3.72 |
| 5.01+ | 1497 | 10.2% | -485.48 | -32.4% | 7.67 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1693 | 30.2% | -189.48 | -11.2% | 4.06 |
| 1 - 3 | 1475 | 37.8% | -122.99 | -8.3% | 3.30 |
| 3 - 6 | 1816 | 40.2% | -164.47 | -9.1% | 2.95 |
| 6 - 12 | 3376 | 42.6% | -339.74 | -10.1% | 2.76 |
| 12 - 24 | 4697 | 43.0% | -559.35 | -11.9% | 2.76 |
| 24 - 48 | 249 | 46.2% | -17.48 | -7.0% | 2.36 |
| 48+ | 23 | 60.9% | +3.36 | +14.6% | 2.12 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
13363 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/26 03:00 | 1570 |
Κούρικο Ουνίδο
2
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
2
|
2 | 2.52 | -1.00 |
| 11/5/26 22:00 | 594 |
Μίλγουολ
0
Χαλ
2
|
1 | 1.77 | -1.00 |
| 11/5/26 21:15 | 585 |
Ιβερντόν
3
Ράπερσβιλ-Γιόνα
1
|
1 | 1.58 | +0.58 |
| 11/5/26 19:30 | 575 |
Σλασκ Βρότσλαβ
2
ΛΚΣ Λοτζ
2
|
1 | 1.91 | -1.00 |
| 11/5/26 01:00 | 561 |
Ρίβερ Πλέιτ
1
Σαν Λορέντζο
1
|
1 | 1.58 | -1.00 |
| 10/5/26 22:00 | 544 |
Τουλούζ
2
Λυών
1
|
2 | 1.72 | -1.00 |
| 10/5/26 19:30 | 512 |
ΑΕΚ
2
Παναθηναϊκός
1
|
1 | 1.48 | +0.48 |
| 10/5/26 19:30 | 513 |
Ολυμπιακός
1
ΠΑΟΚ
1
|
2 | 5.25 | -1.00 |
| 10/5/26 18:30 | 501 |
Κολωνία
1
Χαϊντενχάιμ
3
|
2 | 3.10 | +2.10 |
| 10/5/26 17:45 | 474 |
Άγιαξ
1
Ουτρέχτη
2
|
1 | 1.65 | -1.00 |
| 10/5/26 17:45 | 481 |
Φέγενορντ
1
Άλκμααρ
1
|
1 | 1.80 | -1.00 |
| 10/5/26 17:00 | 462 |
Άρης
3
ΟΦΗ
1
|
Over | 1.88 | +0.88 |
| 10/5/26 17:00 | 463 |
Βόλος ΝΠΣ
0
Λεβαδειακός
3
|
Over | 1.58 | +0.58 |
| 10/5/26 16:00 | 445 |
Μπέρνλι
2
Άστον Βίλα
2
|
2 | 1.60 | -1.00 |
| 10/5/26 15:00 | 434 |
Μαγιόρκα
1
Βιγιαρεάλ
1
|
2 | 2.75 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.