micp
Μέλος από 6/4/2017- Points
- 1.75
- Yield*
- -22%
- 30 ημερών
- -42%
- Κατάταξη
- 611ος
- Προβλέψεις
- 8635
- Μέση απόδοση
- 14.28
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 7% (592 από 8635)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 86 | 10.5% | -12.79 | -14.9% | 13.98 |
| X | 24 | 20.8% | -3.00 | -12.5% | 4.75 |
| 2 | 171 | 7.0% | +15.30 | +8.9% | 17.61 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 1 | 100.0% | +0.29 | +29.0% | 1.29 |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | 2328 | 6.0% | -706.00 | -30.3% | 14.42 |
| Ημ.X | 4 | 0.0% | -4.00 | -100.0% | 3.20 |
| Ημ.2 | 5542 | 7.4% | -1,010.22 | -18.2% | 13.23 |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 9.25 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | 478 | 2.7% | -186.00 | -38.9% | 25.32 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 343 | 11.1% | +81.80 | +23.8% | 13.27 | |
| 187 | 4.3% | -91.30 | -48.8% | 13.00 | |
| 142 | 7.7% | -31.60 | -22.3% | 12.61 | |
| 133 | 6.0% | -40.75 | -30.6% | 12.21 | |
| 128 | 7.8% | +1.75 | +1.4% | 13.77 | |
| 113 | 6.2% | -40.30 | -35.7% | 12.85 | |
| 113 | 6.2% | -28.85 | -25.5% | 14.97 | |
| 97 | 8.2% | -12.25 | -12.6% | 16.93 | |
| 94 | 4.3% | -58.00 | -61.7% | 11.38 | |
| 90 | 4.4% | -29.00 | -32.2% | 20.38 | |
| 90 | 8.9% | +11.10 | +12.3% | 16.07 | |
| 87 | 3.4% | -35.30 | -40.6% | 14.15 | |
| 87 | 1.1% | -72.50 | -83.3% | 18.48 | |
| 85 | 5.9% | -22.00 | -25.9% | 12.70 | |
| 79 | 8.9% | +1.80 | +2.3% | 16.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2 | 100.0% | +0.61 | +30.5% | 1.31 |
| 1.50 - 1.99 | 3 | 33.3% | -1.43 | -47.7% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 5 | 0.0% | -5.00 | -100.0% | 2.55 |
| 3.00 - 5.00 | 84 | 19.0% | -15.34 | -18.3% | 4.25 |
| 5.01+ | 8541 | 6.7% | -1,886.26 | -22.1% | 14.40 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 737 | 6.6% | -216.05 | -29.3% | 14.51 |
| 1 - 3 | 1241 | 8.3% | -144.76 | -11.7% | 14.02 |
| 3 - 6 | 1858 | 6.9% | -454.60 | -24.5% | 14.02 |
| 6 - 12 | 2775 | 6.9% | -506.50 | -18.3% | 13.96 |
| 12 - 24 | 1416 | 6.5% | -385.75 | -27.2% | 14.56 |
| 24 - 48 | 507 | 4.7% | -165.10 | -32.6% | 15.99 |
| 48+ | 101 | 5.0% | -34.66 | -34.3% | 17.32 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
8691 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/5/26 22:00 | - |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Ημ.2 | 10.25
| -1.00 |
| 13/5/26 21:00 | - |
Άρσεναλ (Γ)
1
Έβερτον (Γ)
0
|
Ημ.2 | 14.00
| -1.00 |
| 13/5/26 18:45 | - |
Σαχτάρ Ντόνετσκ
3
Όμπολον Κιέβου
1
|
Ημ.2 | 9.75
| -1.00 |
| 13/5/26 18:30 | - |
Μάριεχαμν
3
Πουιστολάν Ουρχέλιγατ
0
|
Ημ.2 | 11.50
| -1.00 |
| 13/5/26 18:00 | - |
Έσπουν Παλοσέουρα
0
Χάκα
4
|
Ημ.1 | 12.50
| -1.00 |
| 13/5/26 18:00 | - |
Τούρκου
3
HJS Ακατέμια
0
|
Ημ.2 | 13.00
| -1.00 |
| 13/5/26 18:00 | - |
Πάλο Λιρότ
0
Ίλβες
4
|
Ημ.1 | 10.25
| -1.00 |
| 13/5/26 15:30 | - |
LNZ Τσερκάσι
2
ΣΚ Πολτάβα
0
|
Ημ.2 | 12.00
| -1.00 |
| 13/5/26 03:30 | - |
Φλουμινένσε
2
Οπεράριο Φεροβιάριο
1
|
Ημ.2 | 8.00
| -1.00 |
| 13/5/26 01:30 | - |
Ιντερνασιονάλ
3
Αθλέτικ Κλουμπ
2
|
Ημ.2 | 11.00
| -1.00 |
| 12/5/26 17:00 | - |
Ίντερ Τούρκου
8
JS Χέρκουλες
0
|
Ημ.2 | 22.00
| -1.00 |
| 12/5/26 17:00 | - |
Μόχουν Μπαγκάν
0
Ίντερ Κάσι
0
|
Ημ.2 | 11.00
| -1.00 |
| 11/5/26 22:15 | - |
Ρίο Άβε
1
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
4
|
Ημ.1 | 9.00
| -1.00 |
| 11/5/26 21:00 | - |
Στεάουα Βουκουρεστίου
0
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
0
|
Ημ.2 | 10.00
| -1.00 |
| 10/5/26 19:00 | - |
Σίμπα Σπορτς Κλαμπ
4
Τανζανία Πρίζονς
0
|
Ημ.2 | 24.00
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.