manos70
Μέλος από 3/9/2016- Points
- 30.27
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 523ος
- Προβλέψεις
- 2177
- Μέση απόδοση
- 2.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 45% (974 από 2177)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 338 | 46.4% | -21.93 | -6.5% | 2.91 |
| X | 232 | 29.3% | -3.75 | -1.6% | 3.38 |
| 2 | 142 | 43.7% | +33.01 | +23.2% | 3.73 |
| 1X | 14 | 57.1% | +0.50 | +3.6% | 2.21 |
| 12 | 2 | 100.0% | +0.82 | +41.0% | 1.41 |
| X2 | 24 | 66.7% | +1.54 | +6.4% | 2.02 |
| Over | 334 | 56.3% | +3.78 | +1.1% | 1.83 |
| Under | 91 | 45.1% | -1.15 | -1.3% | 2.32 |
| Ημ.1 | 159 | 30.8% | -22.06 | -13.9% | 4.03 |
| Ημ.X | 178 | 43.8% | -5.76 | -3.2% | 2.20 |
| Ημ.2 | 107 | 22.4% | -15.79 | -14.8% | 4.50 |
| Goal | 453 | 52.3% | -26.47 | -5.8% | 1.85 |
| No Goal | 25 | 36.0% | -8.43 | -33.7% | 2.06 |
| 0-1 Goal | 8 | 62.5% | +3.35 | +41.9% | 2.37 |
| 2-3 Goals | 69 | 42.0% | -8.46 | -12.3% | 2.09 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +1.07 | +107.0% | 2.07 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 125 | 48.8% | +25.24 | +20.2% | 3.12 | |
| 92 | 44.6% | +0.35 | +0.4% | 2.47 | |
| 68 | 41.2% | -4.31 | -6.3% | 2.70 | |
| 35 | 45.7% | -3.58 | -10.2% | 2.03 | |
| 34 | 64.7% | +21.73 | +63.9% | 4.70 | |
| 29 | 51.7% | +0.19 | +0.7% | 1.92 | |
| 27 | 55.6% | +4.70 | +17.4% | 2.18 | |
| 27 | 51.9% | +3.72 | +13.8% | 2.28 | |
| 27 | 29.6% | -9.62 | -35.6% | 2.54 | |
| 26 | 65.4% | +1.24 | +4.8% | 1.66 | |
| 24 | 29.2% | -10.77 | -44.9% | 2.32 | |
| 24 | 54.2% | +1.82 | +7.6% | 2.32 | |
| 23 | 52.2% | +2.36 | +10.3% | 2.16 | |
| 21 | 52.4% | +1.45 | +6.9% | 2.13 | |
| 21 | 19.0% | -11.66 | -55.5% | 2.59 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 147 | 69.4% | -3.33 | -2.3% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 844 | 55.0% | -52.08 | -6.2% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 688 | 41.7% | -33.08 | -4.8% | 2.29 |
| 3.00 - 5.00 | 363 | 28.1% | -2.29 | -0.6% | 3.50 |
| 5.01+ | 135 | 14.1% | +21.05 | +15.6% | 9.29 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1566 | 44.5% | -70.24 | -4.5% | 2.65 |
| 1 - 3 | 385 | 42.6% | -12.47 | -3.2% | 2.86 |
| 3 - 6 | 159 | 46.5% | -2.92 | -1.8% | 2.34 |
| 6 - 12 | 45 | 57.8% | +6.44 | +14.3% | 2.00 |
| 12 - 24 | 9 | 88.9% | +10.10 | +112.2% | 2.41 |
| 24 - 48 | 6 | 33.3% | -0.30 | -5.0% | 3.15 |
| 48+ | 7 | 42.9% | -0.34 | -4.9% | 1.85 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2182 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 18:30 | - |
Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ
3
Σέφα-Αμρ
2
|
1 | 1.62
| +0.62 |
| 13/10/26 18:30 | - |
Χάποελ Ουμ Αλ Φαχέμ
3
Σέφα-Αμρ
2
|
Ημ.1 | 2.05
| -1.00 |
| 13/10/26 01:30 | - |
Ολ Μπόις
0
Γοδόι Κρουζ
0
|
X | 2.70
| +1.70 |
| 13/10/26 00:30 | - |
Χιμνάσια Μεντόζα
1
Νιούελς Ολντ Μπόις
0
|
X | 3.10
| -1.00 |
| 12/10/26 19:15 | 1546 |
Χέρκουλες
1
Σαντ Άντρεου
0
|
Ημ.X | 2.18 | -1.00 |
| 12/10/26 19:15 | 1546 |
Χέρκουλες
1
Σαντ Άντρεου
0
|
Goal | 1.94 | -1.00 |
| 12/10/26 17:15 | - |
Μπούργος
0
Γρανάδα
1
|
Ημ.X | 2.00
| -1.00 |
| 12/10/26 17:15 | - |
Μπούργος
0
Γρανάδα
1
|
Goal | 1.94
| -1.00 |
| 12/10/26 17:00 | - |
Μολδαβία (Γ)
0
Γεωργία (Γ)
1
|
Ημ.X | 2.10
| +1.10 |
| 12/10/26 17:00 | - |
Μολδαβία (Γ)
0
Γεωργία (Γ)
1
|
Goal | 2.01
| -1.00 |
| 12/10/26 13:50 | - |
Λέβι Μπέρεγκ
1
Ζόρια Λουγκάνσκ
3
|
Goal | 1.84
| +0.84 |
| 12/10/26 13:50 | - |
Λέβι Μπέρεγκ
1
Ζόρια Λουγκάνσκ
3
|
Over | 2.15
| +1.15 |
| 12/10/26 13:50 | - |
Λέβι Μπέρεγκ
1
Ζόρια Λουγκάνσκ
3
|
X | 3.10
| -1.00 |
| 12/10/26 11:00 | 1502 |
Κεβέι Νταλιάν
2
Χανγκζού Λίνπινγκ Γουγιέ
2
|
Ημ.X | 2.15 | -1.00 |
| 12/10/26 11:00 | 1502 |
Κεβέι Νταλιάν
2
Χανγκζού Λίνπινγκ Γουγιέ
2
|
X2 | 2.47 | +1.47 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.