maestro
Μέλος από 27/11/2019- Points
- 14.36
- Yield*
- -17%
- 30 ημερών
- -46%
- Κατάταξη
- 608ος
- Προβλέψεις
- 35010
- Μέση απόδοση
- 6.61
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 18% (6420 από 35010)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8194 | 18.7% | -1,275.62 | -15.6% | 7.10 |
| X | 4058 | 25.8% | -410.14 | -10.1% | 3.70 |
| 2 | 22022 | 16.1% | -4,160.80 | -18.9% | 7.08 |
| 1X | 7 | 28.6% | -1.40 | -20.0% | 3.22 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 62 | 33.9% | +3.88 | +6.3% | 3.56 |
| Over | 244 | 50.4% | -19.96 | -8.2% | 1.88 |
| Under | 156 | 42.9% | -13.09 | -8.4% | 2.19 |
| Ημ.1 | 35 | 17.1% | +1.15 | +3.3% | 6.96 |
| Ημ.X | 16 | 43.8% | -1.48 | -9.3% | 2.10 |
| Ημ.2 | 109 | 14.7% | -27.50 | -25.2% | 6.17 |
| Goal | 64 | 51.6% | -4.28 | -6.7% | 1.84 |
| No Goal | 20 | 50.0% | +0.07 | +0.3% | 2.11 |
| 0-1 Goal | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 19.13 |
| 2-3 Goals | 16 | 50.0% | +0.55 | +3.4% | 2.03 |
| 4-6 Goals | 1 | 100.0% | +1.55 | +155.0% | 2.55 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 581 | 24.1% | -80.67 | -13.9% | 5.10 | |
| 539 | 15.0% | -101.29 | -18.8% | 7.36 | |
| 524 | 11.6% | -203.24 | -38.8% | 7.46 | |
| 518 | 23.2% | -61.48 | -11.9% | 4.80 | |
| 466 | 23.2% | -48.98 | -10.5% | 6.09 | |
| 460 | 24.6% | -6.92 | -1.5% | 4.33 | |
| 440 | 26.4% | +12.78 | +2.9% | 4.95 | |
| 417 | 21.8% | -33.76 | -8.1% | 4.90 | |
| 392 | 24.0% | -2.02 | -0.5% | 4.63 | |
| 382 | 19.9% | -103.96 | -27.2% | 4.74 | |
| 381 | 20.5% | +0.42 | +0.1% | 5.61 | |
| 373 | 23.3% | -57.27 | -15.4% | 4.31 | |
| 373 | 16.9% | -77.70 | -20.8% | 5.32 | |
| 367 | 21.5% | -97.99 | -26.7% | 5.02 | |
| 362 | 19.9% | -92.02 | -25.4% | 4.60 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 86 | 65.1% | -10.36 | -12.0% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 895 | 54.7% | -42.55 | -4.8% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 2999 | 36.5% | -216.71 | -7.2% | 2.59 |
| 3.00 - 5.00 | 11940 | 22.6% | -1,358.00 | -11.4% | 4.01 |
| 5.01+ | 19090 | 10.9% | -4,285.45 | -22.4% | 9.12 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2366 | 20.8% | -528.28 | -22.3% | 5.59 |
| 1 - 3 | 4109 | 20.6% | -674.05 | -16.4% | 5.98 |
| 3 - 6 | 6366 | 20.0% | -821.46 | -12.9% | 6.36 |
| 6 - 12 | 13206 | 17.7% | -2,333.45 | -17.7% | 6.79 |
| 12 - 24 | 8788 | 16.2% | -1,575.35 | -17.9% | 7.10 |
| 24 - 48 | 129 | 20.9% | -6.56 | -5.1% | 6.18 |
| 48+ | 46 | 34.8% | +26.08 | +56.7% | 5.70 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
35149 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 1/9/26 03:15 | - |
Ινστιτούτο Κόρδοβα
1
Σαν Λορέντζο
0
|
X | 3.10
| -1.00 |
| 1/9/26 03:15 | - |
Τίγκρε
0
Μπαράκας Σεντράλ
0
|
X | 3.00
| +2.00 |
| 1/9/26 01:00 | - |
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
0
Νιούελς Ολντ Μπόις
0
|
2 | 5.90
| -1.00 |
| 1/9/26 01:00 | - |
Ντεφένσα Xoυστίσια
1
Πλατένσε
0
|
X | 2.85
| -1.00 |
| 29/8/26 05:00 | - |
Ατλάντε
1
Λεόν
1
|
X | 3.40
| +2.40 |
| 29/8/26 04:00 | - |
Νεκάξα
1
Κρουζ Αζούλ
3
|
X | 3.60
| -1.00 |
| 29/8/26 03:30 | - |
Μπόκα Τζούνιορς
1
Λανούς
0
|
X | 3.35
| -1.00 |
| 14/8/26 21:00 | - |
Κι Κλάκσβικ
0
Λεχ Πόζναν
5
|
X | 4.00
| -1.00 |
| 14/8/26 03:30 | - |
Ροσάριο Σεντράλ
0
Κορίνθιανς
0
|
2 | 3.65
| -1.00 |
| 14/8/26 03:30 | - |
Σιενσιάνο
6
Μποταφόγκο
1
|
2 | 3.00
| -1.00 |
| 14/8/26 01:00 | - |
Μιρασόλ
1
Λίγκα Ντε Κίτο
1
|
2 | 5.40
| -1.00 |
| 14/8/26 01:00 | - |
Βάσκο Ντα Γκάμα
0
Ολίμπια Ασουνσιόν
0
|
2 | 4.90
| -1.00 |
| 14/8/26 01:00 | - |
Σάντος
2
Μακαρά
1
|
2 | 7.00
| -1.00 |
| 13/8/26 22:00 | - |
Εγκνατία Ρογκοζίνα
5
Σάμροκ Ρόβερς
1
|
X | 3.55
| -1.00 |
| 13/8/26 21:45 | - |
Χαρτς
1
Μπενφίκα
1
|
X | 4.65
| +3.65 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.