loupgeo
Μέλος από 20/2/2024- Points
- 97.56
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -4%
- Κατάταξη
- 147ος
- Προβλέψεις
- 7204
- Μέση απόδοση
- 1.63
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 60% (4299 από 7204)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3505 | 59.4% | -152.35 | -4.3% | 1.65 |
| X | 17 | 23.5% | -2.10 | -12.4% | 3.50 |
| 2 | 1007 | 54.7% | -105.73 | -10.5% | 1.71 |
| 1X | 876 | 68.3% | -61.47 | -7.0% | 1.39 |
| 12 | 80 | 81.3% | +4.11 | +5.1% | 1.30 |
| X2 | 395 | 65.6% | -15.21 | -3.9% | 1.50 |
| Over | 150 | 50.7% | -25.25 | -16.8% | 1.67 |
| Under | 100 | 59.0% | -1.84 | -1.8% | 1.70 |
| Ημ.1 | 7 | 100.0% | +9.15 | +130.7% | 2.31 |
| Ημ.X | 10 | 60.0% | +3.82 | +38.2% | 2.20 |
| Ημ.2 | 11 | 27.3% | -1.68 | -15.3% | 2.49 |
| Goal | 989 | 57.1% | -42.92 | -4.3% | 1.69 |
| No Goal | 2 | 50.0% | -0.43 | -21.5% | 1.81 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 51 | 39.2% | -12.28 | -24.1% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 4 | 50.0% | +0.17 | +4.3% | 2.26 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 309 | 57.6% | -35.24 | -11.4% | 1.59 | |
| 294 | 65.3% | -2.88 | -1.0% | 1.59 | |
| 263 | 60.5% | -21.35 | -8.1% | 1.57 | |
| 256 | 55.1% | -22.34 | -8.7% | 1.70 | |
| 255 | 58.4% | -21.12 | -8.3% | 1.63 | |
| 225 | 61.8% | -10.33 | -4.6% | 1.60 | |
| 172 | 56.4% | -11.69 | -6.8% | 1.73 | |
| 169 | 58.6% | -15.38 | -9.1% | 1.62 | |
| 158 | 63.3% | -4.61 | -2.9% | 1.62 | |
| 152 | 59.9% | -6.94 | -4.6% | 1.63 | |
| 152 | 53.3% | -20.18 | -13.3% | 1.68 | |
| 141 | 61.0% | -6.04 | -4.3% | 1.59 | |
| 136 | 58.8% | -6.56 | -4.8% | 1.69 | |
| 135 | 63.0% | -3.29 | -2.4% | 1.60 | |
| 118 | 55.1% | -16.86 | -14.3% | 1.59 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2437 | 72.2% | -62.86 | -2.6% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 4000 | 55.6% | -270.86 | -6.8% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 738 | 41.7% | -77.34 | -10.5% | 2.17 |
| 3.00 - 5.00 | 27 | 37.0% | +9.05 | +33.5% | 3.58 |
| 5.01+ | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 5.50 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 21 | 57.1% | -1.80 | -8.6% | 1.74 |
| 1 - 3 | 116 | 56.9% | -8.74 | -7.5% | 1.70 |
| 3 - 6 | 418 | 59.8% | -10.96 | -2.6% | 1.69 |
| 6 - 12 | 1466 | 57.8% | -110.94 | -7.6% | 1.67 |
| 12 - 24 | 1653 | 60.9% | -56.97 | -3.4% | 1.64 |
| 24 - 48 | 2207 | 60.6% | -114.03 | -5.2% | 1.61 |
| 48+ | 1323 | 59.0% | -100.57 | -7.6% | 1.60 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7225 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 13/10/26 03:00 | 912 |
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Κρουζέιρο
|
1X | 1.32 | - |
| 13/10/26 01:30 | 910 |
Σαπεκοένσε
Ατλέτικο Παραναένσε
|
2 | 2.05 | - |
| 12/10/26 22:15 | 906 |
Φαμαλικάο
Αλβέρκα
|
1 | 1.82 | - |
| 12/10/26 22:00 | 899 |
Κόβεντρι
Νιούκαστλ
|
1X | 1.74 | - |
| 12/10/26 22:00 | 900 |
Λανούς
Βελέζ Σάρσφιλντ
|
1X | 1.28 | - |
| 12/10/26 22:00 | 901 |
Κοριτίμπα
Μποταφόγκο
|
1X | 1.45 | - |
| 12/10/26 22:00 | 902 |
Φορταλέζα
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
1 | 1.77 | - |
| 12/10/26 22:00 | 903 |
Σάμροκ Ρόβερς
Μποέμιαν
|
1 | 2.00 | - |
| 12/10/26 22:00 | 904 |
Λεβάντε
Σεβίλλη
|
12 | 1.32 | - |
| 12/10/26 21:45 | 898 |
Τορίνο
Ουντινέζε
|
1X | 1.34 | - |
| 12/10/26 19:30 | 886 |
Ρεάλ Οβιέδο
Εϊμπάρ
|
X2 | 1.60 | - |
| 12/10/26 19:30 | 887 |
Αταλάντα
Βενέτσια
|
1 | 1.51 | - |
| 12/10/26 18:00 | 880 |
ΠΑΟΚ
Καλαμάτα
|
1 | 1.23 | - |
| 12/10/26 01:30 | 870 |
Μπαΐα
1
Μιρασόλ
0
|
1 | 1.70 | +0.70 |
| 11/10/26 23:30 | 861 |
Παλμέιρας
4
Κορίνθιανς
1
|
1 | 1.58 | +0.58 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.