logios
Μέλος από 25/3/2023- Points
- 57.66
- Yield*
- -3%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 455ος
- Προβλέψεις
- 1519
- Μέση απόδοση
- 1.65
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (936 από 1519)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 540 | 64.6% | -13.45 | -2.5% | 1.56 |
| X | 48 | 25.0% | -11.66 | -24.3% | 3.17 |
| 2 | 217 | 65.0% | +8.70 | +4.0% | 1.62 |
| 1X | 45 | 71.1% | -1.98 | -4.4% | 1.45 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 102 | 57.8% | -11.44 | -11.2% | 1.65 |
| Over | 12 | 58.3% | -0.58 | -4.8% | 1.66 |
| Under | 1 | 100.0% | +0.36 | +36.0% | 1.36 |
| Ημ.1 | 19 | 73.7% | +1.60 | +8.4% | 1.50 |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | 6 | 83.3% | +1.72 | +28.7% | 1.50 |
| Goal | 516 | 60.5% | -11.64 | -2.3% | 1.63 |
| No Goal | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.85 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.80 |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 10 | 40.0% | -0.97 | -9.7% | 2.17 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 92 | 64.1% | -3.49 | -3.8% | 1.54 | |
| 66 | 65.2% | +1.32 | +2.0% | 1.57 | |
| 62 | 62.9% | -0.29 | -0.5% | 1.61 | |
| 54 | 66.7% | +5.89 | +10.9% | 1.75 | |
| 53 | 56.6% | +0.68 | +1.3% | 1.97 | |
| 50 | 44.0% | -14.12 | -28.2% | 1.84 | |
| 43 | 55.8% | +1.16 | +2.7% | 1.86 | |
| 37 | 67.6% | +1.14 | +3.1% | 1.62 | |
| 33 | 63.6% | -2.01 | -6.1% | 1.49 | |
| 32 | 62.5% | -0.67 | -2.1% | 1.59 | |
| 31 | 64.5% | +1.26 | +4.1% | 1.66 | |
| 28 | 60.7% | +3.22 | +11.5% | 1.89 | |
| 27 | 70.4% | +2.47 | +9.1% | 1.64 | |
| 25 | 44.0% | -8.21 | -32.8% | 1.52 | |
| 23 | 52.2% | -5.18 | -22.5% | 1.46 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 500 | 72.6% | -11.12 | -2.2% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 882 | 59.8% | -10.55 | -1.2% | 1.67 |
| 2.00 - 2.99 | 88 | 39.8% | -9.52 | -10.8% | 2.21 |
| 3.00 - 5.00 | 48 | 20.8% | -15.35 | -32.0% | 3.32 |
| 5.01+ | 1 | 100.0% | +4.20 | +420.0% | 5.20 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 374 | 61.8% | -9.60 | -2.6% | 1.68 |
| 1 - 3 | 385 | 62.9% | -0.34 | -0.1% | 1.63 |
| 3 - 6 | 237 | 59.5% | -14.80 | -6.2% | 1.66 |
| 6 - 12 | 224 | 62.5% | -11.17 | -5.0% | 1.56 |
| 12 - 24 | 256 | 59.4% | -9.81 | -3.8% | 1.70 |
| 24 - 48 | 42 | 69.0% | +3.10 | +7.4% | 1.63 |
| 48+ | 1 | 100.0% | +0.28 | +28.0% | 1.28 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 8
1527 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 5/11/26 00:00 | - |
Ουνιόν Λα Καλέρα
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
Goal | 1.72
| - |
| 5/11/26 00:00 | - |
Ουνιόν Λα Καλέρα
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
X2 | 1.60
| - |
| 4/11/26 19:45 | - |
ΑΕΚ
Ρεάλ Μαδρίτης
|
Goal | 1.65
| - |
| 4/11/26 19:45 | - |
ΑΕΚ
Ρεάλ Μαδρίτης
|
2 | 1.26
| - |
| 3/11/26 22:00 | - |
Μπαρτσελόνα
Άστον Βίλα
|
Goal | 1.44
| - |
| 3/11/26 22:00 | - |
Μπαρτσελόνα
Άστον Βίλα
|
1 | 1.27
| - |
| 3/11/26 03:15 | - |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
1
Ατλέτικο Νασιονάλ
1
|
X | 3.35
| +2.35 |
| 3/11/26 03:15 | - |
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
1
Ατλέτικο Νασιονάλ
1
|
Goal | 1.72
| +0.72 |
| 3/11/26 03:00 | - |
Γουότερχάους
2
Καβαλίερ
1
|
1X | 1.31
| +0.31 |
| 3/11/26 02:15 | - |
Ατλέτικο Τουκουμάν
1
Αρχεντίνος Τζούνιορς
2
|
X | 2.95
| -1.00 |
| 3/11/26 02:15 | - |
Ατλέτικο Τουκουμάν
1
Αρχεντίνος Τζούνιορς
2
|
Goal | 2.02
| +1.02 |
| 3/11/26 02:15 | - |
Ιντεπ. Ριβαντάβια
3
Μπάνφιλντ
1
|
Goal | 1.91
| +0.91 |
| 3/11/26 02:15 | - |
Ιντεπ. Ριβαντάβια
3
Μπάνφιλντ
1
|
1X | 1.16
| +0.16 |
| 3/11/26 01:30 | - |
Γκοϊάς
2
Κλαμπ Ρεγκάτας
1
|
No Goal | 2.25
| -1.00 |
| 3/11/26 01:30 | - |
Γκοϊάς
2
Κλαμπ Ρεγκάτας
1
|
0-1 Goal | 3.80
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.