larrylarry
Μέλος από 2/9/2024- Points
- 111.27
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 29ος
- Προβλέψεις
- 6551
- Μέση απόδοση
- 1.87
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (3585 από 6551)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3596 | 58.0% | -92.16 | -2.6% | 1.79 |
| X | 191 | 29.8% | -7.16 | -3.7% | 3.26 |
| 2 | 782 | 48.5% | -87.05 | -11.1% | 2.07 |
| 1X | 387 | 60.5% | -31.90 | -8.2% | 1.62 |
| 12 | 12 | 41.7% | -5.67 | -47.3% | 1.31 |
| X2 | 489 | 59.5% | -18.12 | -3.7% | 1.70 |
| Over | 336 | 55.4% | -32.10 | -9.6% | 1.67 |
| Under | 237 | 54.4% | -20.92 | -8.8% | 1.70 |
| Ημ.1 | 119 | 34.5% | -30.81 | -25.9% | 2.27 |
| Ημ.X | 21 | 47.6% | -0.08 | -0.4% | 2.05 |
| Ημ.2 | 57 | 35.1% | +0.87 | +1.5% | 3.86 |
| Goal | 199 | 49.2% | -34.37 | -17.3% | 1.70 |
| No Goal | 61 | 27.9% | -28.42 | -46.6% | 1.90 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 64 | 48.4% | -2.52 | -3.9% | 1.98 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 201 | 57.7% | +2.97 | +1.5% | 1.82 | |
| 184 | 52.2% | -21.71 | -11.8% | 1.78 | |
| 162 | 55.6% | -13.93 | -8.6% | 1.74 | |
| 141 | 50.4% | -11.54 | -8.2% | 1.89 | |
| 125 | 44.8% | -16.28 | -13.0% | 2.46 | |
| 111 | 57.7% | +0.37 | +0.3% | 1.82 | |
| 106 | 41.5% | -30.89 | -29.1% | 1.86 | |
| 104 | 53.8% | -1.05 | -1.0% | 1.90 | |
| 93 | 58.1% | -0.77 | -0.8% | 1.84 | |
| 88 | 54.5% | -3.05 | -3.5% | 1.91 | |
| 88 | 48.9% | -12.99 | -14.8% | 1.78 | |
| 83 | 69.9% | +4.77 | +5.7% | 1.62 | |
| 83 | 62.7% | +6.01 | +7.2% | 1.80 | |
| 82 | 54.9% | -3.24 | -4.0% | 1.89 | |
| 78 | 48.7% | -6.26 | -8.0% | 2.00 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 1560 | 72.2% | -40.66 | -2.6% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 3222 | 56.2% | -149.54 | -4.6% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 1434 | 39.9% | -133.91 | -9.3% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 302 | 23.8% | -52.80 | -17.5% | 3.52 |
| 5.01+ | 33 | 9.1% | -13.50 | -40.9% | 7.23 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 724 | 45.0% | -113.43 | -15.7% | 2.18 |
| 1 - 3 | 1383 | 51.4% | -112.32 | -8.1% | 1.99 |
| 3 - 6 | 1744 | 55.8% | -65.62 | -3.8% | 1.83 |
| 6 - 12 | 2132 | 57.4% | -105.26 | -4.9% | 1.76 |
| 12 - 24 | 557 | 62.3% | +8.52 | +1.5% | 1.70 |
| 24 - 48 | 1 | 100.0% | +1.57 | +157.0% | 2.57 |
| 48+ | 10 | 40.0% | -3.87 | -38.7% | 1.83 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
6577 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 20:15 | - |
Λοκομοτίβ Σόφιας
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
1 | 1.82
| - |
| 14/5/26 18:00 | - |
Σεντ Πόλτεν
Χέρτα Βελς
|
1 | 1.40
| - |
| 14/5/26 16:00 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
Άντερλεχτ
|
1 | 1.62
| - |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
1 | 1.55
| +0.55 |
| 14/5/26 03:00 | - |
Γουέστον
0
Μαιάμι AC
0
|
1 | 1.57
| -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | - |
Ρέιντζερς
1
Χιμπέρνιαν
2
|
1 | 1.65
| -1.00 |
| 13/5/26 20:00 | - |
Νόρκεπινγκ
1
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
1
|
1 | 1.78
| -1.00 |
| 13/5/26 19:00 | - |
Σερίφ Τιρασπόλ
2
Πετροκούμπ
0
|
1 | 1.83
| +0.83 |
| 13/5/26 18:00 | - |
Φορτζ
1
Σούπρα Ντου Κεμπέκ
0
|
1 | 1.80
| +0.80 |
| 13/5/26 17:00 | - |
Ακτόμπε
1
Αλτάι Σεμέι
1
|
1 | 1.50
| -1.00 |
| 13/5/26 13:30 | - |
Ουλσάν HD
2
Τζετζού ΣΚ
1
|
1 | 1.95
| +0.95 |
| 13/5/26 13:00 | - |
Βίσελ Κόμπε
1
Κιότο Σανγκά
0
|
1 | 1.90
| +0.90 |
| 13/5/26 13:00 | - |
Μασίντα Ζέλβια
0
Τόκιο Βέρντι
0
|
1 | 1.90
| -1.00 |
| 13/5/26 01:00 | - |
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
1
Μετροπολιτάνος
1
|
1 | 1.75
| -1.00 |
| 13/5/26 00:00 | - |
Ουνιόν Μανταλένα
3
Ρεάλ Καρταγένα
0
|
1 | 2.12
| +1.12 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.