kakiaskala
Μέλος από 22/9/2011- Points
- 9.38
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- -9%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 2472
- Μέση απόδοση
- 2.44
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 42% (1047 από 2472)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 913 | 52.0% | -55.34 | -6.1% | 1.85 |
| X | 767 | 29.3% | -44.70 | -5.8% | 3.21 |
| 2 | 443 | 41.3% | -76.35 | -17.2% | 2.27 |
| 1X | 6 | 50.0% | -1.29 | -21.5% | 1.67 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.21 | +21.0% | 1.21 |
| X2 | 6 | 66.7% | +0.62 | +10.3% | 2.05 |
| Over | 126 | 57.1% | -1.35 | -1.1% | 1.71 |
| Under | 8 | 75.0% | +1.58 | +19.8% | 1.59 |
| Ημ.1 | 23 | 47.8% | +5.50 | +23.9% | 2.55 |
| Ημ.X | 48 | 52.1% | +1.93 | +4.0% | 1.98 |
| Ημ.2 | 14 | 14.3% | -7.55 | -53.9% | 3.69 |
| Goal | 60 | 43.3% | -17.23 | -28.7% | 1.66 |
| No Goal | 5 | 40.0% | -1.05 | -21.0% | 1.80 |
| 0-1 Goal | 4 | 25.0% | -0.80 | -20.0% | 2.75 |
| 2-3 Goals | 7 | 57.1% | +0.05 | +0.7% | 1.79 |
| 4-6 Goals | 28 | 21.4% | -7.20 | -25.7% | 3.13 |
| 7+ Goals | 13 | 7.7% | +12.00 | +92.3% | 15.42 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 124 | 46.0% | +12.18 | +9.8% | 2.46 | |
| 122 | 49.2% | -0.59 | -0.5% | 2.31 | |
| 87 | 29.9% | -31.78 | -36.5% | 2.29 | |
| 86 | 46.5% | -0.54 | -0.6% | 2.29 | |
| 84 | 42.9% | -12.60 | -15.0% | 2.39 | |
| 84 | 47.6% | +12.61 | +15.0% | 2.57 | |
| 77 | 32.5% | -13.53 | -17.6% | 3.18 | |
| 76 | 32.9% | -19.79 | -26.0% | 2.44 | |
| 73 | 43.8% | -10.59 | -14.5% | 2.35 | |
| 71 | 39.4% | -6.19 | -8.7% | 2.49 | |
| 67 | 41.8% | -7.90 | -11.8% | 2.23 | |
| 67 | 47.8% | +2.96 | +4.4% | 2.46 | |
| 66 | 45.5% | +5.40 | +8.2% | 2.50 | |
| 64 | 45.3% | -3.28 | -5.1% | 2.32 | |
| 63 | 39.7% | -12.64 | -20.1% | 2.28 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 139 | 65.5% | -12.35 | -8.9% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 883 | 53.0% | -82.33 | -9.3% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 623 | 41.3% | -46.34 | -7.4% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 797 | 28.7% | -49.95 | -6.3% | 3.26 |
| 5.01+ | 30 | 6.7% | 0.00 | 0.0% | 10.33 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 186 | 43.0% | +7.72 | +4.2% | 2.66 |
| 1 - 3 | 297 | 40.4% | -38.64 | -13.0% | 2.66 |
| 3 - 6 | 504 | 44.8% | -4.37 | -0.9% | 2.46 |
| 6 - 12 | 861 | 43.9% | -86.96 | -10.1% | 2.24 |
| 12 - 24 | 569 | 38.7% | -74.55 | -13.1% | 2.53 |
| 24 - 48 | 43 | 44.2% | +1.73 | +4.0% | 2.70 |
| 48+ | 12 | 33.3% | +4.10 | +34.2% | 2.56 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
2499 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 8/11/26 19:00 | 783 |
Μίντιλαντ
Σοντερίσκε
|
1 | 1.30 | - |
| 8/11/26 18:30 | 779 |
Φράιμπουργκ
Ουνιόν Βερολίνου
|
1 | 1.45 | - |
| 8/11/26 18:00 | 768 |
Λίλεστρομ
Αάλεσουντ
|
1 | 1.78 | - |
| 8/11/26 17:15 | 749 |
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
1 | 1.70 | - |
| 8/11/26 17:00 | 741 |
Γάνδη
Κόρτραϊκ
|
1 | 1.38 | - |
| 8/11/26 16:00 | 722 |
Ίπσουιτς
Μπόρνμουθ
|
2 | 1.88 | - |
| 8/11/26 16:00 | 724 |
Μπράιτον
Μπρέντφορντ
|
1 | 1.87 | - |
| 8/11/26 15:00 | 707 |
Έλτσε
Μπέτις
|
2 | 1.97 | - |
| 24/10/26 21:45 | 602 |
Σεντ Ετιέν
1
Ναντ
0
|
1 | 1.72 | +0.72 |
| 24/10/26 21:45 | 610 |
Βέστερλο
4
ΣΚ Μπέβερεν
4
|
1 | 1.84 | -1.00 |
| 24/10/26 21:45 | 613 |
Λάτσιο
2
Πάρμα
1
|
1 | 1.45 | +0.45 |
| 24/10/26 21:30 | 606 |
Νυρεμβέργη
0
Καϊζερσλάουτερν
1
|
1 | 2.05 | -1.00 |
| 24/10/26 20:45 | 600 |
Μπάνφιλντ
1
Λανούς
1
|
2 | 2.10 | -1.00 |
| 20/10/26 01:30 | 934 |
Γκοϊάς
0
Ναούτικο
0
|
1 | 1.71 | -1.00 |
| 19/10/26 21:45 | 925 |
Ροντέ
0
Μονπελιέ
3
|
2 | 2.37 | +1.37 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.