imperium
Μέλος από 3/4/2011- Points
- 85.89
- Yield*
- -11%
- 30 ημερών
- -5%
- Κατάταξη
- 235ος
- Προβλέψεις
- 30254
- Μέση απόδοση
- 1.84
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 55% (16492 από 30254)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7292 | 62.8% | -477.11 | -6.5% | 1.59 |
| X | 408 | 30.9% | -5.28 | -1.3% | 3.24 |
| 2 | 7864 | 54.5% | -724.15 | -9.2% | 1.82 |
| 1X | 133 | 43.6% | -25.80 | -19.4% | 1.96 |
| 12 | 16 | 81.3% | +0.08 | +0.5% | 1.23 |
| X2 | 837 | 47.9% | -169.35 | -20.2% | 1.81 |
| Over | 8207 | 53.7% | -1,026.11 | -12.5% | 1.67 |
| Under | 70 | 62.9% | +9.35 | +13.4% | 1.89 |
| Ημ.1 | 179 | 41.9% | -38.03 | -21.2% | 2.52 |
| Ημ.X | 38 | 52.6% | -0.47 | -1.2% | 1.94 |
| Ημ.2 | 301 | 35.2% | -95.79 | -31.8% | 2.92 |
| Goal | 3741 | 52.5% | -460.29 | -12.3% | 1.69 |
| No Goal | 54 | 51.9% | -6.59 | -12.2% | 1.72 |
| 0-1 Goal | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.98 |
| 2-3 Goals | 281 | 47.7% | -29.60 | -10.5% | 1.89 |
| 4-6 Goals | 593 | 39.5% | -113.71 | -19.2% | 2.08 |
| 7+ Goals | 237 | 7.2% | -59.70 | -25.2% | 13.47 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1747 | 53.6% | -183.84 | -10.5% | 1.77 | |
| 1554 | 55.5% | -167.33 | -10.8% | 1.73 | |
| 1504 | 55.3% | -144.56 | -9.6% | 1.80 | |
| 1448 | 58.3% | -83.12 | -5.7% | 1.73 | |
| 1358 | 49.6% | -221.67 | -16.3% | 2.12 | |
| 1270 | 56.7% | -88.02 | -6.9% | 1.84 | |
| 1122 | 50.8% | -150.29 | -13.4% | 1.87 | |
| 1002 | 55.9% | -72.18 | -7.2% | 1.79 | |
| 942 | 50.0% | -100.74 | -10.7% | 1.97 | |
| 709 | 52.5% | -111.37 | -15.7% | 1.77 | |
| 622 | 51.8% | -95.52 | -15.4% | 1.77 | |
| 581 | 51.8% | -54.87 | -9.4% | 1.83 | |
| 553 | 52.3% | -34.40 | -6.2% | 1.87 | |
| 538 | 49.1% | -77.48 | -14.4% | 1.83 | |
| 536 | 50.4% | -61.67 | -11.5% | 1.86 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 8758 | 70.6% | -637.00 | -7.3% | 1.32 |
| 1.50 - 1.99 | 15527 | 53.0% | -1,659.28 | -10.7% | 1.69 |
| 2.00 - 2.99 | 4802 | 38.5% | -669.53 | -13.9% | 2.26 |
| 3.00 - 5.00 | 824 | 23.9% | -155.99 | -18.9% | 3.50 |
| 5.01+ | 343 | 7.0% | -103.75 | -30.2% | 11.54 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 15203 | 52.8% | -1,918.17 | -12.6% | 1.84 |
| 1 - 3 | 9796 | 56.0% | -907.13 | -9.3% | 1.83 |
| 3 - 6 | 3964 | 57.2% | -282.17 | -7.1% | 1.85 |
| 6 - 12 | 1176 | 55.6% | -102.69 | -8.7% | 1.90 |
| 12 - 24 | 100 | 53.0% | -9.59 | -9.6% | 1.76 |
| 24 - 48 | 5 | 20.0% | -3.48 | -69.6% | 1.66 |
| 48+ | 10 | 40.0% | -2.32 | -23.2% | 1.54 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
30399 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 14:45 | 243 |
Ολυμπιακός Β'
Καλλιθέα
|
Over | 2.12 | - |
| 14/10/26 14:45 | 243 |
Ολυμπιακός Β'
Καλλιθέα
|
2 | 1.78 | - |
| 11/10/26 21:45 | 847 |
Τρουά
0
Μαρσέιγ
2
|
2 | 1.80 | +0.80 |
| 11/10/26 21:45 | 849 |
Κάλιαρι
1
Γιουβέντους
1
|
2 | 1.51 | -1.00 |
| 11/10/26 21:00 | 840 |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
2 | 3.45 | -1.00 |
| 11/10/26 20:00 | 833 |
Μπενφίκα
2
Βιτόρια Γκιμαράες
0
|
1 | 1.21 | +0.21 |
| 11/10/26 19:00 | 823 |
Σασσουόλο
1
Μίλαν
1
|
2 | 1.77 | -1.00 |
| 11/10/26 19:00 | 826 |
Μπεσίκτας
2
Κοτζάελισπορ
1
|
1 | 1.25 | +0.25 |
| 11/10/26 19:00 | 827 |
Σπάρτα Πράγας
2
Παρντουμπίτσε
0
|
1 | 1.32 | +0.32 |
| 11/10/26 14:00 | 740 |
Μάδεργουελ
0
Σέλτικ
2
|
2 | 1.60 | +0.60 |
| 11/10/26 14:00 | 740 |
Μάδεργουελ
0
Σέλτικ
2
|
Over | 1.44 | -1.00 |
| 10/10/26 22:00 | 682 |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
1 | 1.37 | +0.37 |
| 10/10/26 22:00 | 682 |
Ρεάλ Μαδρίτης
1
Βιγιαρεάλ
0
|
4-6 Goals | 1.97 | -1.00 |
| 10/10/26 21:45 | 678 |
Μονακό
2
Τουλούζ
2
|
1 | 1.54 | -1.00 |
| 10/10/26 21:45 | 678 |
Μονακό
2
Τουλούζ
2
|
Over | 1.57 | +0.57 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.