ilpastore
Μέλος από 30/1/2019- Points
- 51.21
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -6%
- Κατάταξη
- 510ος
- Προβλέψεις
- 11821
- Μέση απόδοση
- 2.15
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 44% (5251 από 11821)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1188 | 48.1% | -67.97 | -5.7% | 2.18 |
| X | 43 | 16.3% | -18.55 | -43.1% | 4.61 |
| 2 | 357 | 42.3% | -38.03 | -10.7% | 2.52 |
| 1X | 40 | 42.5% | -3.51 | -8.8% | 2.19 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 51 | 41.2% | -6.28 | -12.3% | 2.23 |
| Over | 3043 | 45.9% | -330.80 | -10.9% | 2.00 |
| Under | 3 | 33.3% | -1.43 | -47.7% | 1.68 |
| Ημ.1 | 66 | 56.1% | -1.35 | -2.0% | 1.77 |
| Ημ.X | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 2.27 |
| Ημ.2 | 12 | 33.3% | +2.54 | +21.2% | 4.28 |
| Goal | 5124 | 48.1% | -330.58 | -6.5% | 1.97 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 94 | 48.9% | -5.26 | -5.6% | 1.94 |
| 4-6 Goals | 1794 | 29.9% | -346.87 | -19.3% | 2.78 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 655 | 45.8% | -56.66 | -8.7% | 2.08 | |
| 511 | 48.1% | -16.87 | -3.3% | 2.06 | |
| 509 | 43.0% | -73.65 | -14.5% | 2.23 | |
| 467 | 45.8% | -62.38 | -13.4% | 2.04 | |
| 427 | 43.1% | -49.21 | -11.5% | 2.20 | |
| 371 | 36.4% | -65.29 | -17.6% | 2.33 | |
| 356 | 45.2% | -24.18 | -6.8% | 2.07 | |
| 284 | 40.5% | -48.31 | -17.0% | 2.09 | |
| 279 | 45.9% | -24.96 | -8.9% | 2.08 | |
| 256 | 45.3% | -3.68 | -1.4% | 2.20 | |
| 252 | 49.2% | -14.17 | -5.6% | 1.99 | |
| 236 | 49.2% | +3.84 | +1.6% | 2.14 | |
| 225 | 41.8% | -33.32 | -14.8% | 2.13 | |
| 217 | 51.2% | -4.78 | -2.2% | 1.91 | |
| 202 | 60.4% | +30.97 | +15.3% | 1.92 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 329 | 70.5% | -12.50 | -3.8% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 5038 | 51.3% | -407.13 | -8.1% | 1.80 |
| 2.00 - 2.99 | 5698 | 39.4% | -609.83 | -10.7% | 2.30 |
| 3.00 - 5.00 | 722 | 25.3% | -112.48 | -15.6% | 3.40 |
| 5.01+ | 34 | 8.8% | -12.15 | -35.7% | 10.10 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1175 | 43.0% | -149.76 | -12.7% | 2.17 |
| 1 - 3 | 2103 | 44.5% | -202.76 | -9.6% | 2.18 |
| 3 - 6 | 2551 | 42.2% | -307.32 | -12.0% | 2.19 |
| 6 - 12 | 3359 | 46.1% | -248.05 | -7.4% | 2.12 |
| 12 - 24 | 2133 | 45.0% | -197.49 | -9.3% | 2.11 |
| 24 - 48 | 408 | 45.6% | -36.12 | -8.9% | 2.15 |
| 48+ | 92 | 43.5% | -12.59 | -13.7% | 2.08 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 2
11839 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/26 22:30 | 606 |
Μπόκα Τζούνιορς
Ντεφένσα Xoυστίσια
|
Goal | 1.97 | - |
| 7/11/26 19:30 | 570 |
Άρης
Παναιτωλικός
|
Goal | 1.88 | - |
| 7/11/26 17:30 | 542 |
Φαρούλ Κονστάντζα
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
Goal | 1.72 | - |
| 7/11/26 17:00 | 516 |
Βόλος Elabet
Κηφισιά
|
Goal | 1.64 | - |
| 7/11/26 15:00 | 418 |
Μιερκουρέα Τσίουκ
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
Goal | 1.74 | - |
| 7/11/26 12:30 | 393 |
Έγιουπσπορ
Κοτζάελισπορ
|
Goal | 1.80 | - |
| 7/11/26 00:30 | 362 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
3
Σπορτ Ρεσίφε
2
|
Over | 1.88 | +0.88 |
| 7/11/26 00:15 | 359 |
Ιντεπεντιέντε
2
Ντεπορτίβο Ριέστρα
1
|
Goal | 2.52 | +1.52 |
| 7/11/26 00:15 | 361 |
Σαν Λορέντζο
0
Πλατένσε
2
|
Goal | 2.08 | -1.00 |
| 6/11/26 21:00 | 327 |
Γκρενόμπλ
3
Ρεμς
2
|
Goal | 1.80 | +0.80 |
| 6/11/26 20:30 | 325 |
Άργκες Πιτέστι
2
Ντιναμό Βουκουρεστίου
1
|
Goal | 1.90 | +0.90 |
| 6/11/26 19:00 | 309 |
Γκαζιαντέπ
0
Κασίμπασα
2
|
Goal | 1.65 | -1.00 |
| 6/11/26 19:00 | 309 |
Γκαζιαντέπ
0
Κασίμπασα
2
|
Over | 1.84 | -1.00 |
| 6/11/26 17:30 | 302 |
UTA Αράντ
0
Πετρολούλ Πλοέστι
1
|
2-3 Goals | 1.92 | -1.00 |
| 6/11/26 17:00 | 301 |
Σεπτέμβρι Σόφια
1
Λοκομοτίβ Σόφιας
0
|
2-3 Goals | 1.90 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.