hubitheprofessor
Μέλος από 10/8/2025- Points
- 99.8
- Yield*
- 0%
- 30 ημερών
- +3%
- Κατάταξη
- 94ος
- Προβλέψεις
- 303
- Μέση απόδοση
- 2.79
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (141 από 303)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 54 | 44.4% | +4.71 | +8.7% | 3.02 |
| X | 9 | 11.1% | -4.15 | -46.1% | 3.57 |
| 2 | 62 | 19.4% | -5.86 | -9.5% | 5.34 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | - | - | - | - | - |
| Over | 51 | 66.7% | +3.40 | +6.7% | 1.62 |
| Under | 16 | 62.5% | -0.29 | -1.8% | 1.57 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | 4 | 75.0% | +0.83 | +20.8% | 1.68 |
| No Goal | 1 | 100.0% | +0.42 | +42.0% | 1.42 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 106 | 52.8% | +0.74 | +0.7% | 1.92 |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 56.3% | +0.40 | +2.5% | 2.35 | |
| 16 | 87.5% | +13.00 | +81.3% | 2.05 | |
| 14 | 42.9% | -2.57 | -18.4% | 4.58 | |
| 14 | 28.6% | -2.28 | -16.3% | 2.64 | |
| 11 | 45.5% | -2.29 | -20.8% | 2.37 | |
| 10 | 10.0% | -5.15 | -51.5% | 4.12 | |
| 10 | 40.0% | -2.81 | -28.1% | 2.62 | |
| 9 | 11.1% | -4.85 | -53.9% | 4.00 | |
| 8 | 50.0% | +2.56 | +32.0% | 3.57 | |
| 7 | 42.9% | -1.69 | -24.1% | 2.02 | |
| 7 | 85.7% | +13.65 | +195.0% | 3.23 | |
| 6 | 50.0% | +1.85 | +30.8% | 3.19 | |
| 6 | 33.3% | -2.30 | -38.3% | 1.88 | |
| 5 | 60.0% | +5.60 | +112.0% | 3.50 | |
| 5 | 60.0% | -0.26 | -5.2% | 2.67 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 31 | 74.2% | +1.00 | +3.2% | 1.38 |
| 1.50 - 1.99 | 166 | 57.2% | +4.11 | +2.5% | 1.80 |
| 2.00 - 2.99 | 14 | 35.7% | -3.46 | -24.7% | 2.23 |
| 3.00 - 5.00 | 59 | 23.7% | +1.80 | +3.1% | 4.23 |
| 5.01+ | 33 | 12.1% | -3.65 | -11.1% | 6.74 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 3.95 |
| 1 - 3 | 11 | 45.5% | +3.52 | +32.0% | 2.88 |
| 3 - 6 | 28 | 60.7% | +6.87 | +24.5% | 2.75 |
| 6 - 12 | 96 | 45.8% | -13.73 | -14.3% | 2.77 |
| 12 - 24 | 96 | 44.8% | -3.54 | -3.7% | 2.55 |
| 24 - 48 | 46 | 52.2% | +11.27 | +24.5% | 2.99 |
| 48+ | 25 | 32.0% | -3.59 | -14.4% | 3.37 |
Μηδενισμοί σκορ: 1
306 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 17:00 | 237 |
Τσέλσι
Μάντσεστερ Σίτι
|
1 | 4.50 | - |
| 15/5/26 21:30 | 160 |
Σεντ Ετιέν
0
Ροντέ
0
|
1 | 1.72 | -1.00 |
| 15/5/26 21:30 | 160 |
Σεντ Ετιέν
0
Ροντέ
0
|
Over | 1.58 | -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | 155 |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
2 | 5.00 | -1.00 |
| 15/5/26 21:15 | 155 |
Ααράου
2
Ιβερντόν
2
|
Over | 1.40 | +0.40 |
| 15/5/26 21:00 | 152 |
Μαρίτιμο
1
Τσάβες
3
|
1 | 2.10 | -1.00 |
| 15/5/26 21:00 | 152 |
Μαρίτιμο
1
Τσάβες
3
|
2-3 Goals | 1.90 | -1.00 |
| 15/5/26 20:00 | 138 |
Πόρτο Β
2
Μπενφίκα Β'
0
|
X | 3.40 | -1.00 |
| 15/5/26 20:00 | 138 |
Πόρτο Β
2
Μπενφίκα Β'
0
|
2-3 Goals | 1.92 | +0.92 |
| 15/5/26 15:00 | 129 |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
4
Τσινγκντάο Χαϊνίου
2
|
2 | 6.85 | -1.00 |
| 15/5/26 15:00 | 129 |
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
4
Τσινγκντάο Χαϊνίου
2
|
Over | 1.40 | +0.40 |
| 15/5/26 03:30 | 939 |
Βιτόρια Μπαΐα
2
Φλαμένγκο
0
|
2-3 Goals | 1.88 | +0.88 |
| 15/5/26 01:30 | 937 |
Κορίνθιανς
1
Μπάρα ΣΚ
0
|
2-3 Goals | 1.87 | -1.00 |
| 14/5/26 20:15 | 928 |
Λοκομοτίβ Σόφιας
1
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
1
|
2-3 Goals | 1.87 | +0.87 |
| 14/5/26 20:00 | 927 |
Βαλένθια
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
|
2-3 Goals | 1.92 | +0.92 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.