gode88
Μέλος από 8/6/2019- Points
- 86.31
- Yield*
- -8%
- 30 ημερών
- +4%
- Κατάταξη
- 203ος
- Προβλέψεις
- 21305
- Μέση απόδοση
- 1.97
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (10833 από 21305)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4523 | 57.8% | -349.59 | -7.7% | 1.71 |
| X | 1319 | 27.2% | -125.62 | -9.5% | 3.46 |
| 2 | 2954 | 51.0% | -196.86 | -6.7% | 2.03 |
| 1X | 102 | 63.7% | -15.28 | -15.0% | 1.36 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.28 | +28.0% | 1.28 |
| X2 | 161 | 65.2% | -10.79 | -6.7% | 1.45 |
| Over | 1720 | 48.7% | -168.78 | -9.8% | 1.91 |
| Under | 48 | 41.7% | -12.79 | -26.6% | 1.80 |
| Ημ.1 | 1115 | 45.3% | -88.03 | -7.9% | 2.18 |
| Ημ.X | 699 | 37.8% | -143.77 | -20.6% | 2.13 |
| Ημ.2 | 749 | 38.3% | -89.77 | -12.0% | 2.64 |
| Goal | 7638 | 54.5% | -492.45 | -6.4% | 1.74 |
| No Goal | 20 | 65.0% | +2.13 | +10.7% | 1.77 |
| 0-1 Goal | 11 | 18.2% | -3.55 | -32.3% | 4.32 |
| 2-3 Goals | 71 | 42.3% | -11.85 | -16.7% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 174 | 32.8% | -13.52 | -7.8% | 2.94 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 961 | 50.4% | -71.41 | -7.4% | 2.03 | |
| 690 | 50.3% | -49.82 | -7.2% | 2.01 | |
| 656 | 50.0% | -44.93 | -6.8% | 2.17 | |
| 647 | 55.2% | -21.74 | -3.4% | 1.88 | |
| 538 | 49.3% | -79.09 | -14.7% | 1.90 | |
| 447 | 49.4% | +4.24 | +0.9% | 2.16 | |
| 446 | 52.0% | -45.78 | -10.3% | 1.82 | |
| 411 | 47.9% | -49.14 | -12.0% | 2.10 | |
| 385 | 52.5% | -33.54 | -8.7% | 1.93 | |
| 366 | 54.4% | -27.53 | -7.5% | 1.82 | |
| 360 | 46.9% | -50.75 | -14.1% | 2.04 | |
| 345 | 55.7% | -32.76 | -9.5% | 1.80 | |
| 330 | 59.1% | -0.57 | -0.2% | 1.82 | |
| 330 | 58.5% | -7.91 | -2.4% | 1.78 | |
| 328 | 47.6% | -22.74 | -6.9% | 2.02 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3549 | 69.9% | -213.68 | -6.0% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 10540 | 54.8% | -656.78 | -6.2% | 1.73 |
| 2.00 - 2.99 | 5466 | 39.4% | -611.46 | -11.2% | 2.28 |
| 3.00 - 5.00 | 1613 | 25.5% | -203.07 | -12.6% | 3.48 |
| 5.01+ | 137 | 13.1% | -35.25 | -25.7% | 6.56 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3521 | 51.2% | -252.23 | -7.2% | 1.96 |
| 1 - 3 | 7706 | 50.7% | -675.51 | -8.8% | 1.95 |
| 3 - 6 | 5390 | 51.9% | -348.80 | -6.5% | 1.95 |
| 6 - 12 | 3348 | 50.0% | -324.38 | -9.7% | 2.00 |
| 12 - 24 | 1182 | 49.2% | -101.91 | -8.6% | 2.13 |
| 24 - 48 | 106 | 37.7% | -25.99 | -24.5% | 2.21 |
| 48+ | 52 | 55.8% | +8.58 | +16.5% | 2.11 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
21337 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 03:30 | 898 |
Σεντ Λούις Σίτι
2
Λος Άντζελες
1
|
2 | 2.50 | -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | 943 |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
Goal | 2.22 | -1.00 |
| 14/5/26 02:30 | 893 |
DC Γιουνάιτεντ
1
Σικάγο Φάιαρ
3
|
Over | 1.74 | +0.74 |
| 14/5/26 02:30 | 895 |
Μιρασόλ
2
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
1
|
Goal | 1.91 | +0.91 |
| 14/5/26 02:00 | 1569 |
Ουάν Νόξβιλ
1
Ουνιόν Ομάχα
2
|
Over | 2.00 | +1.00 |
| 14/5/26 02:00 | 1570 |
Κοκουίμπο Ουνίδο
1
Κόλο Κόλο
0
|
Goal | 1.75 | -1.00 |
| 14/5/26 01:30 | 886 |
Κοριτίμπα
0
Σάντος
2
|
Over | 2.15 | -1.00 |
| 14/5/26 01:00 | 884 |
Βάσκο Ντα Γκάμα
2
Παϊσαντού
2
|
Goal | 2.25 | +1.25 |
| 14/5/26 00:45 | 942 |
Ροσάριο Σεντράλ
1
Ρασίνγκ Κλουμπ
1
|
Goal | 2.07 | +1.07 |
| 13/5/26 22:00 | 876 |
Λανς
0
Παρί Σεν Ζερμέν
2
|
2 | 2.07 | +1.07 |
| 13/5/26 22:00 | 876 |
Λανς
0
Παρί Σεν Ζερμέν
2
|
Ημ.2 | 2.57 | +1.57 |
| 13/5/26 22:00 | 877 |
Λάτσιο
0
Ίντερ
2
|
Over | 1.92 | -1.00 |
| 13/5/26 22:00 | 878 |
Μάδεργουελ
2
Σέλτικ
3
|
2 | 1.58 | +0.58 |
| 10/5/26 19:30 | 511 |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
3
Μαλίν
0
|
Goal | 1.87 | -1.00 |
| 10/5/26 19:30 | 512 |
ΑΕΚ
2
Παναθηναϊκός
1
|
Goal | 2.07 | +1.07 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.