goalkeeper
Μέλος από 4/6/2024- Points
- 53.45
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 408ος
- Προβλέψεις
- 19377
- Μέση απόδοση
- 2.98
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 37% (7242 από 19377)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2384 | 41.5% | -161.58 | -6.8% | 2.82 |
| X | 2474 | 26.4% | -285.90 | -11.6% | 3.52 |
| 2 | 2762 | 31.1% | -199.12 | -7.2% | 3.98 |
| 1X | 708 | 48.6% | -22.15 | -3.1% | 2.18 |
| 12 | 3 | 33.3% | -1.77 | -59.0% | 1.28 |
| X2 | 1713 | 47.5% | -65.90 | -3.8% | 2.24 |
| Over | 1514 | 43.9% | -173.05 | -11.4% | 2.10 |
| Under | 545 | 43.7% | -22.78 | -4.2% | 2.34 |
| Ημ.1 | 895 | 29.8% | -144.43 | -16.1% | 3.57 |
| Ημ.X | 910 | 39.3% | -103.91 | -11.4% | 2.30 |
| Ημ.2 | 1671 | 22.9% | -205.09 | -12.3% | 4.70 |
| Goal | 2133 | 48.1% | -59.38 | -2.8% | 2.08 |
| No Goal | 245 | 51.4% | +14.96 | +6.1% | 2.14 |
| 0-1 Goal | 197 | 33.5% | -21.43 | -10.9% | 2.76 |
| 2-3 Goals | 561 | 43.7% | -56.71 | -10.1% | 2.07 |
| 4-6 Goals | 662 | 31.3% | -145.08 | -21.9% | 2.67 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 409 | 33.5% | -32.69 | -8.0% | 2.98 | |
| 407 | 34.6% | +13.06 | +3.2% | 3.30 | |
| 306 | 35.6% | -39.59 | -12.9% | 2.87 | |
| 285 | 35.1% | -26.37 | -9.3% | 2.93 | |
| 265 | 31.3% | -71.66 | -27.0% | 3.31 | |
| 253 | 33.6% | -32.45 | -12.8% | 2.98 | |
| 251 | 39.8% | -20.77 | -8.3% | 2.86 | |
| 245 | 37.1% | -42.71 | -17.4% | 2.49 | |
| 240 | 32.9% | -26.43 | -11.0% | 2.96 | |
| 234 | 47.9% | +30.88 | +13.2% | 2.63 | |
| 223 | 37.7% | -16.86 | -7.6% | 2.68 | |
| 221 | 42.5% | -4.12 | -1.9% | 2.48 | |
| 220 | 40.9% | +18.58 | +8.4% | 4.17 | |
| 214 | 32.2% | -31.61 | -14.8% | 3.04 | |
| 202 | 39.1% | -8.13 | -4.0% | 2.83 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 336 | 70.2% | -13.77 | -4.1% | 1.37 |
| 1.50 - 1.99 | 4561 | 53.7% | -207.93 | -4.6% | 1.79 |
| 2.00 - 2.99 | 7771 | 39.3% | -607.04 | -7.8% | 2.37 |
| 3.00 - 5.00 | 5478 | 25.0% | -573.08 | -10.5% | 3.66 |
| 5.01+ | 1231 | 11.0% | -251.50 | -20.4% | 8.73 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 4441 | 37.0% | -334.85 | -7.5% | 2.99 |
| 1 - 3 | 5048 | 36.9% | -342.85 | -6.8% | 3.07 |
| 3 - 6 | 4897 | 38.4% | -352.33 | -7.2% | 2.91 |
| 6 - 12 | 3724 | 37.5% | -452.62 | -12.2% | 2.79 |
| 12 - 24 | 1026 | 37.5% | -114.38 | -11.1% | 3.40 |
| 24 - 48 | 157 | 32.5% | -25.23 | -16.1% | 3.76 |
| 48+ | 84 | 25.0% | -31.06 | -37.0% | 3.85 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
19434 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 15/5/26 22:00 | 167 |
Ντάνταλκ
Σάμροκ Ρόβερς
|
2 | 2.17 | - |
| 15/5/26 22:00 | 176 |
Άστον Βίλα
Λίβερπουλ
|
X | 3.70 | - |
| 15/5/26 22:00 | 177 |
Νοτς Κάουντι
Τσέστερφιλντ
|
1 | 2.27 | - |
| 15/5/26 22:00 | 178 |
Κόρδοβα
Αλμπαθέτε
|
Goal | 1.58 | - |
| 15/5/26 21:45 | 175 |
Χάμιλτον
Κλάιντ
|
Over | 1.78 | - |
| 15/5/26 21:00 | 152 |
Μαρίτιμο
Τσάβες
|
Over | 1.90 | - |
| 15/5/26 12:35 | - |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Όκλαντ ΦΚ
|
X | 3.45
| - |
| 15/5/26 11:30 | - |
Σέμεν Πάντανγκ
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
No Goal | 1.90
| - |
| 15/5/26 11:30 | - |
Ντάλιαν Κεβέι
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
Goal | 2.05
| - |
| 15/5/26 11:00 | - |
Σενζέν 2028
Σαανξί Γιούνιον
|
Over | 1.75
| - |
| 15/5/26 11:00 | - |
Σενζέν 2028
Σαανξί Γιούνιον
|
Goal | 1.87
| - |
| 15/5/26 04:30 | - |
Μουνισιπάλ Λιμένο
1
Φας
0
|
1X | 1.70
| +0.70 |
| 15/5/26 04:00 | - |
Πατσούκα
1
Πούμας
0
|
X2 | 1.82
| -1.00 |
| 15/5/26 03:45 | - |
Ντεπόρτες Κουίντιο
0
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
1
|
Over | 2.12
| -1.00 |
| 15/5/26 03:30 | - |
Βιτόρια Μπαΐα
2
Φλαμένγκο
0
|
1X | 1.82
| +0.82 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.