batigoal
Μέλος από 23/11/2021- Points
- 43.47
- Yield*
- -5%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- 568ος
- Προβλέψεις
- 12795
- Μέση απόδοση
- 2.00
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 52% (6664 από 12795)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 344 | 49.4% | -10.73 | -3.1% | 2.54 |
| X | 606 | 26.7% | -60.13 | -9.9% | 3.41 |
| 2 | 789 | 40.3% | -56.71 | -7.2% | 3.09 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.85 |
| Over | 7731 | 55.6% | -391.83 | -5.1% | 1.73 |
| Under | 4 | 50.0% | +3.50 | +87.5% | 3.40 |
| Ημ.1 | 247 | 41.7% | -27.61 | -11.2% | 2.67 |
| Ημ.X | 174 | 50.0% | +5.98 | +3.4% | 2.07 |
| Ημ.2 | 363 | 39.4% | -18.35 | -5.1% | 3.33 |
| Goal | 2499 | 54.7% | -99.71 | -4.0% | 1.78 |
| No Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.20 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | 36 | 41.7% | -2.40 | -6.7% | 2.32 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 708 | 50.8% | -21.33 | -3.0% | 2.02 | |
| 551 | 53.0% | -29.77 | -5.4% | 1.98 | |
| 514 | 50.6% | -18.85 | -3.7% | 2.03 | |
| 507 | 55.2% | -32.99 | -6.5% | 1.89 | |
| 477 | 48.2% | -11.48 | -2.4% | 2.34 | |
| 448 | 52.0% | -44.81 | -10.0% | 1.83 | |
| 417 | 56.8% | -19.54 | -4.7% | 1.78 | |
| 382 | 51.8% | -33.02 | -8.6% | 1.84 | |
| 372 | 55.9% | -17.86 | -4.8% | 1.80 | |
| 362 | 49.4% | -54.71 | -15.1% | 1.79 | |
| 313 | 53.4% | -18.11 | -5.8% | 1.83 | |
| 309 | 57.3% | -11.74 | -3.8% | 1.74 | |
| 240 | 57.9% | -15.61 | -6.5% | 2.00 | |
| 211 | 55.9% | -3.31 | -1.6% | 1.84 | |
| 199 | 55.3% | -2.00 | -1.0% | 1.89 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 935 | 69.9% | -14.90 | -1.6% | 1.41 |
| 1.50 - 1.99 | 8586 | 55.8% | -447.51 | -5.2% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 2185 | 43.6% | -74.25 | -3.4% | 2.24 |
| 3.00 - 5.00 | 892 | 27.4% | -47.43 | -5.3% | 3.52 |
| 5.01+ | 197 | 9.6% | -75.90 | -38.5% | 7.94 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 3241 | 50.9% | -183.93 | -5.7% | 2.06 |
| 1 - 3 | 3269 | 52.6% | -144.39 | -4.4% | 1.99 |
| 3 - 6 | 3024 | 52.3% | -138.04 | -4.6% | 2.02 |
| 6 - 12 | 2337 | 52.9% | -109.52 | -4.7% | 1.94 |
| 12 - 24 | 767 | 51.5% | -71.05 | -9.3% | 1.89 |
| 24 - 48 | 88 | 54.5% | +0.81 | +0.9% | 1.90 |
| 48+ | 69 | 47.8% | -13.87 | -20.1% | 1.78 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
12814 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 9/11/26 02:00 | - |
Κερέταρο
Πουέμπλα
|
Over | 1.73
| - |
| 9/11/26 00:30 | - |
Σέντραλ Κόρδοβα
Λανούς
|
2 | 1.71
| - |
| 8/11/26 22:30 | - |
Ρίο Άβε
0
Μπράγκα
1
|
Over | 1.67
| -1.00 |
| 8/11/26 21:45 | - |
Λανς
1
Μαρσέιγ
2
|
Over | 1.67
| +0.67 |
| 8/11/26 21:45 | - |
Φιορεντίνα
2
Γιουβέντους
2
|
Over | 1.91
| +0.91 |
| 8/11/26 21:00 | - |
Ολυμπιακός
1
ΠΑΟΚ
1
|
Over | 1.75
| -1.00 |
| 8/11/26 19:30 | - |
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
1
Γκενκ
0
|
Over | 1.57
| -1.00 |
| 8/11/26 19:00 | - |
Ίντερ
2
Κόμο
0
|
Over | 1.53
| -1.00 |
| 8/11/26 18:30 | - |
Φράιμπουργκ
2
Ουνιόν Βερολίνου
0
|
Over | 1.67
| -1.00 |
| 8/11/26 18:30 | - |
ΟΦΗ
0
Ατρόμητος
0
|
Goal | 1.80
| -1.00 |
| 8/11/26 18:15 | - |
Ανζέ
0
Νις
2
|
Over | 1.73
| -1.00 |
| 8/11/26 17:30 | - |
Κάλμαρ
1
Σίριους
0
|
2 | 1.96
| -1.00 |
| 8/11/26 17:15 | - |
Ρεάλ Σοσιεδάδ
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
0
|
Over | 1.67
| -1.00 |
| 8/11/26 17:00 | - |
Γάνδη
1
Κόρτραϊκ
0
|
Over | 1.70
| -1.00 |
| 8/11/26 17:00 | - |
ΑΕΚ
2
Λεβαδειακός
1
|
Over | 1.70
| +0.70 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.