anka
Μέλος από 17/10/2010- Points
- 11.06
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- +2%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 19622
- Μέση απόδοση
- 1.62
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 66% (12874 από 19622)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15838 | 70.5% | -900.32 | -5.7% | 1.41 |
| X | 2310 | 27.9% | -313.44 | -13.6% | 3.17 |
| 2 | 1421 | 73.0% | -72.37 | -5.1% | 1.42 |
| 1X | - | - | - | - | - |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.94 |
| Over | 25 | 52.0% | -1.57 | -6.3% | 1.79 |
| Under | 2 | 50.0% | -0.45 | -22.5% | 1.50 |
| Ημ.1 | 3 | 66.7% | +1.25 | +41.7% | 2.48 |
| Ημ.X | 15 | 40.0% | -1.35 | -9.0% | 2.03 |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 2 | 50.0% | -0.20 | -10.0% | 1.95 |
| 4-6 Goals | 4 | 25.0% | -1.90 | -47.5% | 2.84 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 553 | 55.9% | -27.35 | -4.9% | 1.88 | |
| 464 | 70.5% | -55.65 | -12.0% | 1.39 | |
| 446 | 59.9% | -20.54 | -4.6% | 1.81 | |
| 434 | 50.2% | -60.91 | -14.0% | 1.86 | |
| 417 | 46.5% | -21.09 | -5.1% | 2.21 | |
| 407 | 61.7% | -21.64 | -5.3% | 1.76 | |
| 373 | 85.0% | -3.54 | -0.9% | 1.16 | |
| 363 | 53.4% | -27.26 | -7.5% | 1.92 | |
| 361 | 43.2% | -51.46 | -14.3% | 2.23 | |
| 322 | 53.4% | -38.96 | -12.1% | 1.91 | |
| 300 | 51.7% | -46.68 | -15.6% | 2.15 | |
| 281 | 60.5% | -5.68 | -2.0% | 1.91 | |
| 271 | 42.4% | -34.00 | -12.5% | 2.35 | |
| 259 | 57.1% | -21.90 | -8.5% | 1.82 | |
| 251 | 49.8% | -12.11 | -4.8% | 2.20 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 12596 | 78.1% | -493.17 | -3.9% | 1.24 |
| 1.50 - 1.99 | 3545 | 54.6% | -362.92 | -10.2% | 1.66 |
| 2.00 - 2.99 | 1564 | 37.9% | -162.11 | -10.4% | 2.41 |
| 3.00 - 5.00 | 1859 | 26.9% | -261.95 | -14.1% | 3.22 |
| 5.01+ | 58 | 13.8% | -12.20 | -21.0% | 8.31 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1359 | 68.3% | -59.99 | -4.4% | 1.64 |
| 1 - 3 | 3891 | 71.0% | -225.83 | -5.8% | 1.50 |
| 3 - 6 | 7325 | 67.8% | -427.88 | -5.8% | 1.58 |
| 6 - 12 | 4962 | 61.7% | -372.61 | -7.5% | 1.68 |
| 12 - 24 | 1919 | 56.6% | -181.97 | -9.5% | 1.76 |
| 24 - 48 | 148 | 43.2% | -23.43 | -15.8% | 2.14 |
| 48+ | 18 | 50.0% | -0.64 | -3.6% | 1.55 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
19823 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/10/26 20:00 | - |
Χάουγκεσουντ
3
Λιν
0
|
1 | 1.26
| +0.26 |
| 14/10/26 19:00 | - |
Ντουκαγκτζίνι
1
Βούστρια
0
|
1 | 1.15
| +0.15 |
| 14/10/26 13:00 | - |
Κασίβα Ρέισολ
5
Σινγκτάρουα
1
|
1 | 1.15
| +0.15 |
| 13/10/26 20:00 | - |
Νόρκεπινγκ
4
Σούντσβαλ
0
|
1 | 1.21
| +0.21 |
| 13/10/26 15:00 | - |
Γαλατασαράι U19
0
Μπαρτσελόνα U19
1
|
2 | 1.20
| +0.20 |
| 13/10/26 14:00 | - |
Σαμπάχ U19
0
Σλάβια Πράγας U19
3
|
2 | 1.08
| +0.08 |
| 12/10/26 21:00 | - |
Μπεραζατέγκι
3
Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες
0
|
1 | 1.19
| +0.19 |
| 12/10/26 20:00 | - |
Άαρχους
3
Σοντερίσκε
0
|
1 | 1.62
| +0.62 |
| 12/10/26 18:00 | - |
ΠΑΟΚ
1
Καλαμάτα
3
|
1 | 1.22
| -1.00 |
| 11/10/26 16:00 | - |
Πιστοϊέζε
1
Κορεγκέσε
0
|
1 | 1.28
| +0.28 |
| 11/10/26 15:00 | - |
Σινγκτάρουα
3
Πατάνι
2
|
1 | 1.23
| +0.23 |
| 11/10/26 12:00 | - |
Φκ Ρέιντζερς
3
Καρόι
0
|
1 | 1.19
| +0.19 |
| 10/10/26 15:00 | - |
Καϊράτ Αλμάτι
1
Ζετίσου
0
|
1 | 1.22
| +0.22 |
| 10/10/26 14:30 | - |
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
3
Ραγιόνγκ
2
|
1 | 1.24
| +0.24 |
| 10/10/26 11:45 | - |
Μπανγκλαντές Πολίς
8
Φακιρερπούλ
0
|
1 | 1.19
| +0.19 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.