aliki66
Μέλος από 17/2/2024- Points
- 28.6
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -1%
- Κατάταξη
- 513ος
- Προβλέψεις
- 7619
- Μέση απόδοση
- 1.94
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (3888 από 7619)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1610 | 54.8% | -73.14 | -4.5% | 1.87 |
| X | 345 | 29.3% | -9.52 | -2.8% | 3.41 |
| 2 | 796 | 50.9% | -30.22 | -3.8% | 2.04 |
| 1X | 144 | 53.5% | -13.63 | -9.5% | 1.73 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 339 | 51.0% | -32.87 | -9.7% | 1.86 |
| Over | 2042 | 50.7% | -184.18 | -9.0% | 1.84 |
| Under | 273 | 55.3% | +15.97 | +5.8% | 1.95 |
| Ημ.1 | 26 | 61.5% | +1.33 | +5.1% | 1.83 |
| Ημ.X | 25 | 44.0% | -0.38 | -1.5% | 2.26 |
| Ημ.2 | 8 | 25.0% | -4.87 | -60.9% | 2.86 |
| Goal | 1477 | 53.1% | -96.41 | -6.5% | 1.78 |
| No Goal | 1 | 100.0% | +0.64 | +64.0% | 1.64 |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 516 | 47.1% | -39.60 | -7.7% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 17 | 35.3% | -5.21 | -30.6% | 2.10 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 520 | 48.8% | -29.65 | -5.7% | 1.99 | |
| 375 | 47.5% | -64.17 | -17.1% | 1.89 | |
| 363 | 55.9% | -12.08 | -3.3% | 1.91 | |
| 331 | 50.5% | -31.53 | -9.5% | 1.87 | |
| 255 | 46.7% | -25.68 | -10.1% | 2.01 | |
| 235 | 53.6% | +10.19 | +4.3% | 2.02 | |
| 216 | 42.1% | -38.35 | -17.8% | 2.00 | |
| 192 | 45.8% | +4.52 | +2.4% | 2.29 | |
| 178 | 47.2% | -28.98 | -16.3% | 1.86 | |
| 178 | 48.9% | -15.16 | -8.5% | 2.03 | |
| 174 | 50.0% | -8.80 | -5.1% | 2.00 | |
| 169 | 65.1% | +7.38 | +4.4% | 1.73 | |
| 164 | 51.8% | -9.66 | -5.9% | 1.88 | |
| 147 | 49.7% | -8.89 | -6.0% | 1.98 | |
| 146 | 54.8% | -4.47 | -3.1% | 1.91 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 836 | 70.9% | -45.64 | -5.5% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 4353 | 53.5% | -287.02 | -6.6% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 2029 | 42.2% | -108.03 | -5.3% | 2.27 |
| 3.00 - 5.00 | 387 | 27.4% | -34.65 | -9.0% | 3.39 |
| 5.01+ | 14 | 21.4% | +3.25 | +23.2% | 7.53 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 499 | 49.3% | -45.25 | -9.1% | 1.94 |
| 1 - 3 | 743 | 54.0% | -15.13 | -2.0% | 1.90 |
| 3 - 6 | 374 | 47.6% | -53.89 | -14.4% | 1.97 |
| 6 - 12 | 718 | 50.7% | -33.43 | -4.7% | 1.97 |
| 12 - 24 | 4696 | 51.2% | -295.19 | -6.3% | 1.94 |
| 24 - 48 | 481 | 50.5% | -18.87 | -3.9% | 1.98 |
| 48+ | 108 | 49.1% | -10.33 | -9.6% | 1.97 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7633 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/5/26 19:00 | 288 |
Αστέρας Τρίπολης
Κηφισιά
|
X | 3.85 | - |
| 16/5/26 19:00 | 289 |
ΑΕΛ Novibet
Ατρόμητος
|
X | 3.15 | - |
| 16/5/26 19:00 | 290 |
Πανσερραϊκός
Παναιτωλικός
|
X | 3.05 | - |
| 16/5/26 14:30 | 206 |
Ίνγκολσταντ
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
1 | 2.02 | - |
| 16/5/26 14:30 | 207 |
MSV Ντούισμπουργκ
Βικτόρια Κολωνίας
|
Over | 1.55 | - |
| 16/5/26 14:30 | 207 |
MSV Ντούισμπουργκ
Βικτόρια Κολωνίας
|
1 | 1.47 | - |
| 16/5/26 14:30 | 210 |
Ρέγκενσμπουργκ
Κότμπους
|
Over | 1.37 | - |
| 16/5/26 14:30 | 210 |
Ρέγκενσμπουργκ
Κότμπους
|
Goal | 1.42 | - |
| 16/5/26 14:30 | 214 |
Φόλκερκ
Ρέιντζερς
|
2 | 1.85 | - |
| 16/5/26 14:30 | 216 |
Χιμπέρνιαν
Μάδεργουελ
|
X | 3.30 | - |
| 13/5/26 22:00 | 874 |
Μάντσεστερ Σίτι
3
Κρίσταλ Πάλας
0
|
Goal | 1.94 | -1.00 |
| 13/5/26 19:30 | 855 |
Ολυμπιακός
1
Παναθηναϊκός
0
|
Goal | 2.02 | -1.00 |
| 13/5/26 19:30 | 856 |
ΠΑΟΚ
1
ΑΕΚ
1
|
Over | 1.84 | -1.00 |
| 13/5/26 17:00 | 847 |
Βόλος ΝΠΣ
1
Άρης
2
|
1X | 1.78 | -1.00 |
| 13/5/26 17:00 | 849 |
Λεβαδειακός
3
ΟΦΗ
2
|
X2 | 2.20 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.