alextsoy
Μέλος από 23/11/2011- Points
- 23.97
- Yield*
- -10%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 566ος
- Προβλέψεις
- 13948
- Μέση απόδοση
- 2.47
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 39% (5468 από 13948)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6206 | 42.4% | -520.40 | -8.4% | 2.22 |
| X | 856 | 29.2% | -57.30 | -6.7% | 3.23 |
| 2 | 5121 | 37.6% | -557.49 | -10.9% | 2.49 |
| 1X | 2 | 50.0% | -0.39 | -19.5% | 2.68 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.67 |
| Over | 890 | 46.9% | -30.97 | -3.5% | 2.09 |
| Under | 5 | 20.0% | -2.93 | -58.6% | 2.14 |
| Ημ.1 | 48 | 41.7% | +5.80 | +12.1% | 2.81 |
| Ημ.X | 2 | 50.0% | +0.20 | +10.0% | 2.18 |
| Ημ.2 | 51 | 33.3% | -1.81 | -3.5% | 3.21 |
| Goal | 13 | 61.5% | +1.61 | +12.4% | 1.82 |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 1.99 |
| 4-6 Goals | 700 | 27.7% | -178.07 | -25.4% | 2.80 |
| 7+ Goals | 47 | 2.1% | -35.00 | -74.5% | 21.01 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 2333 | 39.6% | -209.33 | -9.0% | 2.38 | |
| 2175 | 41.4% | -124.27 | -5.7% | 2.38 | |
| 1926 | 40.0% | -157.45 | -8.2% | 2.43 | |
| 1308 | 40.1% | -97.19 | -7.4% | 2.47 | |
| 678 | 37.6% | -61.99 | -9.1% | 2.74 | |
| 546 | 39.6% | -64.71 | -11.9% | 2.31 | |
| 445 | 39.1% | -40.11 | -9.0% | 2.62 | |
| 373 | 36.2% | -69.28 | -18.6% | 2.43 | |
| 326 | 38.7% | -41.81 | -12.8% | 2.31 | |
| 318 | 39.9% | -32.32 | -10.2% | 2.36 | |
| 315 | 41.0% | -24.12 | -7.7% | 2.27 | |
| 305 | 39.0% | -38.64 | -12.7% | 2.35 | |
| 249 | 33.7% | -47.62 | -19.1% | 2.78 | |
| 188 | 39.4% | -18.97 | -10.1% | 2.90 | |
| 182 | 35.2% | -30.01 | -16.5% | 2.54 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 14 | 78.6% | +0.75 | +5.4% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 2744 | 48.2% | -260.42 | -9.5% | 1.88 |
| 2.00 - 2.99 | 9077 | 39.7% | -792.26 | -8.7% | 2.33 |
| 3.00 - 5.00 | 2003 | 26.3% | -255.82 | -12.8% | 3.36 |
| 5.01+ | 110 | 3.6% | -76.00 | -69.1% | 12.62 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 381 | 37.5% | -57.79 | -15.2% | 2.54 |
| 1 - 3 | 991 | 39.2% | -73.69 | -7.4% | 2.57 |
| 3 - 6 | 1460 | 36.7% | -235.14 | -16.1% | 2.56 |
| 6 - 12 | 1882 | 39.8% | -170.10 | -9.0% | 2.54 |
| 12 - 24 | 5497 | 39.3% | -523.19 | -9.5% | 2.41 |
| 24 - 48 | 3266 | 40.2% | -252.75 | -7.7% | 2.46 |
| 48+ | 471 | 37.8% | -71.09 | -15.1% | 2.34 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
14120 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 29/8/26 19:30 | 374 |
Βόλος Elabet
1
Ηρακλής
1
|
2 | 4.15 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 291 |
Κόβεντρι
0
Χαλ
1
|
2 | 4.35 | +3.35 |
| 29/8/26 17:00 | 294 |
Κάρντιφ
2
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
2
|
2 | 2.50 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 296 |
Μπλάκμπερν
1
ΚΠΡ
2
|
4-6 Goals | 3.55 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 297 |
Μπόλτον
0
Λίνκολν Σίτι
1
|
1 | 2.42 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 298 |
Μπρίστολ Σίτι
2
Πόρτσμουθ
1
|
1 | 2.15 | +1.15 |
| 29/8/26 17:00 | 299 |
Νόριτς
4
Μπέρνλι
1
|
2 | 3.05 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 300 |
Σαουθάμπτον
5
Μίλγουολ
1
|
2 | 3.65 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 302 |
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
1
Χάντερσφιλντ
2
|
2 | 2.32 | +1.32 |
| 29/8/26 17:00 | 305 |
Νοτς Κάουντι
2
Μπέρτον
1
|
4-6 Goals | 3.45 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 306 |
Πλίμουθ
2
Μπράντφορντ
0
|
2 | 3.00 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 310 |
Γιορκ
2
Έξετερ
1
|
2 | 4.50 | -1.00 |
| 29/8/26 17:00 | 312 |
Γουόλσολ
3
Άκρινγκτον
2
|
4-6 Goals | 3.55 | +2.55 |
| 29/8/26 17:00 | 313 |
Κόλτσεστερ
1
Ρότσντεϊλ
0
|
1 | 2.22 | +1.22 |
| 29/8/26 17:00 | 314 |
Κρόουλι Τάουν
0
Μπρίστολ Ρόβερς
2
|
1 | 3.10 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.