VAGLER
Μέλος από 21/7/2026- Points
- 59.86
- Yield*
- -15%
- 30 ημερών
- -14%
- Κατάταξη
- - (<5 ψήφους ≥1.40 τις τελευταίες 7 ημέρες)
- Προβλέψεις
- 272
- Μέση απόδοση
- 1.74
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (140 από 272)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 204 | 54.4% | -25.09 | -12.3% | 1.69 |
| X | - | - | - | - | - |
| 2 | 53 | 43.4% | -10.17 | -19.2% | 1.93 |
| 1X | 5 | 20.0% | -3.58 | -71.6% | 1.55 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 10 | 50.0% | -1.30 | -13.0% | 1.78 |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | - | - | - | - | - |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 38.5% | -8.41 | -32.3% | 1.88 | |
| 22 | 50.0% | -3.76 | -17.1% | 1.77 | |
| 20 | 45.0% | -4.31 | -21.6% | 1.84 | |
| 18 | 50.0% | -0.36 | -2.0% | 2.03 | |
| 16 | 56.3% | +1.71 | +10.7% | 1.89 | |
| 14 | 42.9% | -3.24 | -23.1% | 1.67 | |
| 13 | 46.2% | -2.79 | -21.5% | 1.66 | |
| 12 | 41.7% | -4.15 | -34.6% | 1.66 | |
| 11 | 45.5% | -4.63 | -42.1% | 1.68 | |
| 10 | 60.0% | -0.07 | -0.7% | 1.67 | |
| 10 | 80.0% | +4.36 | +43.6% | 1.84 | |
| 8 | 37.5% | -2.45 | -30.6% | 1.82 | |
| 7 | 57.1% | +0.30 | +4.3% | 1.77 | |
| 6 | 100.0% | +1.51 | +25.2% | 1.25 | |
| 5 | 60.0% | -0.35 | -7.0% | 1.54 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 87 | 71.3% | -4.20 | -4.8% | 1.35 |
| 1.50 - 1.99 | 120 | 42.5% | -33.46 | -27.9% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 63 | 41.3% | -3.88 | -6.2% | 2.24 |
| 3.00 - 5.00 | 2 | 50.0% | +1.40 | +70.0% | 3.25 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | - | - | - | - | - |
| 1 - 3 | 5 | 40.0% | -1.61 | -32.2% | 1.89 |
| 3 - 6 | 7 | 28.6% | -4.34 | -62.0% | 1.51 |
| 6 - 12 | 8 | 50.0% | -2.26 | -28.3% | 1.70 |
| 12 - 24 | 31 | 61.3% | +2.38 | +7.7% | 1.80 |
| 24 - 48 | 79 | 49.4% | -14.77 | -18.7% | 1.72 |
| 48+ | 142 | 52.1% | -19.54 | -13.8% | 1.74 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
288 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 6/9/26 22:00 | - |
Βοϊβοντίνα
Ζέμουν Βελιγραδίου
|
1 | 1.21
| - |
| 6/9/26 19:30 | - |
ΟΦΗ
Κηφισιά
|
1 | 2.18
| - |
| 6/9/26 18:30 | - |
Άρσεναλ
Τσέλσι
|
1 | 1.70
| - |
| 6/9/26 17:00 | - |
Κοριτίμπα
Μιρασόλ
|
1 | 2.37
| - |
| 6/9/26 03:00 | - |
Φλουμινένσε
Βάσκο Ντα Γκάμα
|
1 | 2.10
| - |
| 6/9/26 00:30 | - |
Σεάρα
Σπορτ Ρεσίφε
|
1 | 2.25
| - |
| 6/9/26 00:00 | - |
Ζουβεντούδε
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
1 | 2.10
| - |
| 5/9/26 22:00 | - |
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
Μπαΐα
|
1 | 2.07
| - |
| 5/9/26 22:00 | - |
Νοβοριζοντίνο
Αβάι
|
1 | 1.50
| - |
| 5/9/26 21:00 | - |
ΑΕΚ
Άρης
|
1 | 1.42
| - |
| 5/9/26 19:00 | - |
Ίντερ
Νάπολι
|
1 | 1.65
| - |
| 5/9/26 19:00 | - |
Μπραν
Λίλεστρομ
|
1 | 1.85
| - |
| 5/9/26 03:30 | - |
Κλαμπ Ρεγκάτας
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 | 1.53
| - |
| 4/9/26 23:15 | - |
Αλιάνσα Ατλέτικο
UΤC Καχαμάρκα
|
1 | 1.65
| - |
| 4/9/26 22:15 | - |
Πόρτο
2
Μορεϊρένσε
1
|
1 | 1.19
| +0.19 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.