UPSET1973
Μέλος από 27/12/2018- Points
- 70.98
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -7%
- Κατάταξη
- 383ος
- Προβλέψεις
- 47382
- Μέση απόδοση
- 1.53
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 62% (29439 από 47382)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5002 | 69.1% | -221.50 | -4.4% | 1.42 |
| X | 49 | 26.5% | -9.21 | -18.8% | 3.20 |
| 2 | 1876 | 65.9% | -145.28 | -7.7% | 1.47 |
| 1X | 6585 | 73.5% | -582.26 | -8.8% | 1.25 |
| 12 | 3988 | 74.9% | -372.64 | -9.3% | 1.21 |
| X2 | 2554 | 72.5% | -198.43 | -7.8% | 1.28 |
| Over | 12853 | 59.6% | -1,228.41 | -9.6% | 1.55 |
| Under | 1344 | 56.6% | -142.46 | -10.6% | 1.62 |
| Ημ.1 | 874 | 55.3% | -86.47 | -9.9% | 1.75 |
| Ημ.X | 1356 | 42.9% | -131.28 | -9.7% | 2.15 |
| Ημ.2 | 348 | 53.7% | -26.46 | -7.6% | 1.98 |
| Goal | 4933 | 56.3% | -497.36 | -10.1% | 1.62 |
| No Goal | 97 | 50.5% | -8.69 | -9.0% | 1.83 |
| 0-1 Goal | 34 | 26.5% | -7.94 | -23.4% | 2.99 |
| 2-3 Goals | 5338 | 46.9% | -439.99 | -8.2% | 1.96 |
| 4-6 Goals | 151 | 31.1% | -48.47 | -32.1% | 2.21 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1263 | 63.7% | -100.53 | -8.0% | 1.51 | |
| 1072 | 60.1% | -54.83 | -5.1% | 1.67 | |
| 1048 | 61.8% | -122.80 | -11.7% | 1.47 | |
| 1042 | 61.5% | -142.68 | -13.7% | 1.46 | |
| 933 | 59.8% | -115.43 | -12.4% | 1.56 | |
| 921 | 59.2% | -29.41 | -3.2% | 1.74 | |
| 900 | 60.7% | -65.47 | -7.3% | 1.59 | |
| 880 | 63.1% | -75.43 | -8.6% | 1.47 | |
| 839 | 65.0% | -59.16 | -7.1% | 1.47 | |
| 790 | 55.6% | -105.52 | -13.4% | 1.70 | |
| 761 | 58.1% | -80.44 | -10.6% | 1.61 | |
| 622 | 58.2% | -84.35 | -13.6% | 1.57 | |
| 599 | 62.8% | -77.22 | -12.9% | 1.43 | |
| 569 | 66.8% | -7.30 | -1.3% | 1.54 | |
| 562 | 63.0% | -40.31 | -7.2% | 1.54 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 25250 | 71.8% | -2,042.27 | -8.1% | 1.29 |
| 1.50 - 1.99 | 18164 | 53.4% | -1,640.64 | -9.0% | 1.71 |
| 2.00 - 2.99 | 3795 | 41.5% | -421.19 | -11.1% | 2.17 |
| 3.00 - 5.00 | 148 | 20.9% | -34.85 | -23.5% | 3.58 |
| 5.01+ | 25 | 8.0% | -7.90 | -31.6% | 7.46 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 10157 | 62.3% | -847.68 | -8.3% | 1.54 |
| 1 - 3 | 16892 | 62.2% | -1,402.29 | -8.3% | 1.54 |
| 3 - 6 | 14314 | 62.2% | -1,338.99 | -9.4% | 1.52 |
| 6 - 12 | 4723 | 62.1% | -432.09 | -9.1% | 1.54 |
| 12 - 24 | 866 | 60.7% | -79.63 | -9.2% | 1.59 |
| 24 - 48 | 286 | 60.1% | -24.94 | -8.7% | 1.58 |
| 48+ | 144 | 56.3% | -21.23 | -14.7% | 1.52 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
47697 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 16/10/26 21:00 | 431 |
Φένλο
4
Άλκμααρ Β'
4
|
1X | 1.22 | +0.22 |
| 16/10/26 21:00 | 431 |
Φένλο
4
Άλκμααρ Β'
4
|
2-3 Goals | 2.45 | -1.00 |
| 16/10/26 21:00 | 432 |
ΦΚ Αϊντχόφεν
0
Φίτεσε
1
|
Over | 1.48 | -1.00 |
| 16/10/26 21:00 | 433 |
Χέλμοντ Σπορ
0
Μπρέντα
2
|
Over | 1.38 | -1.00 |
| 16/10/26 20:00 | 413 |
Φορτούνα Κολωνίας
0
Στουτγκάρδη II
1
|
Over | 1.52 | -1.00 |
| 15/10/26 22:00 | 328 |
Ρεν
2
ΟΦΗ
1
|
2-3 Goals | 2.17 | +1.17 |
| 15/10/26 22:00 | 333 |
Μπράιτον
4
Κάουνο Ζαλγκίρις
0
|
Ημ.1 | 1.10 | +0.10 |
| 15/10/26 22:00 | 333 |
Μπράιτον
4
Κάουνο Ζαλγκίρις
0
|
1 | 1.01 | +0.01 |
| 15/10/26 19:45 | 299 |
Άλκμααρ
2
Χάποελ Μπερ Σεβά
1
|
Over | 1.37 | +0.37 |
| 15/10/26 19:45 | 303 |
Σάλτσμπουργκ
0
Μίλαν
4
|
Over | 1.52 | +0.52 |
| 15/10/26 19:45 | 307 |
Τσέλιε
0
Ομόνοια
3
|
Over | 1.78 | +0.78 |
| 15/10/26 19:45 | 307 |
Τσέλιε
0
Ομόνοια
3
|
X2 | 1.45 | +0.45 |
| 15/10/26 19:45 | 313 |
Παναθηναϊκός
2
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
1
|
Ημ.X | 2.95 | -1.00 |
| 15/10/26 19:45 | 313 |
Παναθηναϊκός
2
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
1
|
Goal | 2.08 | +1.08 |
| 15/10/26 19:45 | 313 |
Παναθηναϊκός
2
Μπόρατς Μπάνια Λούκα
1
|
Over | 1.48 | +0.48 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.