TwoS
Μέλος από 13/12/2013- Points
- 20.96
- Yield*
- -9%
- 30 ημερών
- -3%
- Κατάταξη
- 540ος
- Προβλέψεις
- 15852
- Μέση απόδοση
- 2.28
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 47% (7470 από 15852)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1549 | 45.8% | -163.54 | -10.6% | 2.17 |
| X | 2311 | 26.8% | -183.46 | -7.9% | 3.57 |
| 2 | 1100 | 40.9% | -69.05 | -6.3% | 2.68 |
| 1X | 2185 | 72.6% | -161.63 | -7.4% | 1.34 |
| 12 | 194 | 72.7% | -18.89 | -9.7% | 1.24 |
| X2 | 1551 | 60.3% | -198.43 | -12.8% | 1.59 |
| Over | 933 | 49.5% | -86.05 | -9.2% | 1.90 |
| Under | 603 | 47.1% | -69.81 | -11.6% | 1.95 |
| Ημ.1 | 284 | 32.4% | -35.45 | -12.5% | 2.97 |
| Ημ.X | 2002 | 43.8% | -137.95 | -6.9% | 2.15 |
| Ημ.2 | 146 | 25.3% | -36.70 | -25.1% | 3.54 |
| Goal | 841 | 54.3% | -10.69 | -1.3% | 1.85 |
| No Goal | 614 | 48.2% | -46.10 | -7.5% | 1.95 |
| 0-1 Goal | 660 | 28.2% | -49.28 | -7.5% | 3.58 |
| 2-3 Goals | 542 | 47.0% | -71.77 | -13.2% | 1.86 |
| 4-6 Goals | 337 | 24.9% | -45.59 | -13.5% | 3.59 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 351 | 47.9% | -20.03 | -5.7% | 2.30 | |
| 337 | 43.6% | -30.01 | -8.9% | 2.45 | |
| 321 | 43.9% | -23.82 | -7.4% | 2.44 | |
| 321 | 47.4% | -16.13 | -5.0% | 2.25 | |
| 300 | 43.7% | -51.65 | -17.2% | 2.22 | |
| 282 | 47.2% | +3.81 | +1.4% | 2.39 | |
| 275 | 39.6% | -52.92 | -19.2% | 2.45 | |
| 273 | 46.2% | -26.50 | -9.7% | 2.35 | |
| 268 | 45.9% | -3.60 | -1.3% | 2.43 | |
| 256 | 46.5% | -22.61 | -8.8% | 2.26 | |
| 252 | 41.3% | -44.52 | -17.7% | 2.43 | |
| 247 | 45.3% | -28.41 | -11.5% | 2.29 | |
| 245 | 42.0% | -36.96 | -15.1% | 2.36 | |
| 240 | 47.1% | -8.89 | -3.7% | 2.30 | |
| 238 | 43.3% | -22.77 | -9.6% | 2.47 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 3280 | 74.5% | -260.34 | -7.9% | 1.25 |
| 1.50 - 1.99 | 4144 | 53.4% | -293.25 | -7.1% | 1.75 |
| 2.00 - 2.99 | 4986 | 39.5% | -500.08 | -10.0% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 3143 | 25.5% | -280.17 | -8.9% | 3.63 |
| 5.01+ | 299 | 14.7% | -50.55 | -16.9% | 6.24 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 1375 | 45.2% | -133.63 | -9.7% | 2.34 |
| 1 - 3 | 1765 | 45.4% | -176.72 | -10.0% | 2.39 |
| 3 - 6 | 2263 | 47.8% | -161.68 | -7.1% | 2.33 |
| 6 - 12 | 4357 | 46.5% | -364.01 | -8.4% | 2.31 |
| 12 - 24 | 4298 | 48.7% | -395.11 | -9.2% | 2.18 |
| 24 - 48 | 1257 | 48.1% | -92.42 | -7.4% | 2.24 |
| 48+ | 537 | 44.5% | -60.82 | -11.3% | 2.17 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
15928 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 00:45 | 942 |
Ροσάριο Σεντράλ
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
Under | 1.47 | - |
| 12/5/26 18:30 | 806 |
Ζλιν
2
Τέπλιτσε
4
|
Goal | 1.97 | +0.97 |
| 11/5/26 20:00 | 578 |
Έγκερσουντ
0
Οντ
1
|
Over | 1.57 | -1.00 |
| 11/5/26 20:00 | 578 |
Έγκερσουντ
0
Οντ
1
|
1X | 1.35 | -1.00 |
| 11/5/26 00:30 | 555 |
Κορίνθιανς
3
Σάο Πάουλο
2
|
Under | 1.51 | -1.00 |
| 11/5/26 00:30 | 555 |
Κορίνθιανς
3
Σάο Πάουλο
2
|
No Goal | 1.65 | -1.00 |
| 11/5/26 00:00 | 554 |
Κολόν Σάντα Φε
3
Ολ Μπόις
2
|
No Goal | 1.41 | -1.00 |
| 11/5/26 00:00 | 554 |
Κολόν Σάντα Φε
3
Ολ Μπόις
2
|
Under | 1.31 | -1.00 |
| 10/5/26 19:30 | 513 |
Ολυμπιακός
1
ΠΑΟΚ
1
|
Under | 1.67 | +0.67 |
| 10/5/26 18:30 | 500 |
Γουέστ Χαμ
0
Άρσεναλ
1
|
Over | 1.65 | -1.00 |
| 10/5/26 16:00 | 446 |
Νότιγχαμ Φόρεστ
1
Νιούκαστλ
1
|
Goal | 1.57 | +0.57 |
| 10/5/26 02:30 | 380 |
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
2
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
1
|
Goal | 1.71 | +0.71 |
| 9/5/26 14:00 | - |
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
4
Έστερ
2
|
Over | 1.65
| +0.65 |
| 8/5/26 21:45 | - |
Ντάνταλκ
1
Μποέμιαν
3
|
X | 3.50
| -1.00 |
| 8/5/26 19:00 | 128 |
Χέρτα Βελς
2
Στουρμ Γκρατς II
0
|
Over | 1.67 | -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.