Tsridic
Μέλος από 7/4/2024- Points
- 104.58
- Yield*
- +14%
- 30 ημερών
- +14%
- Κατάταξη
- 80ος
- Προβλέψεις
- 32
- Μέση απόδοση
- 2.36
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 50% (16 από 32)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 50.0% | +3.62 | +25.9% | 2.65 |
| X | 1 | 100.0% | +2.50 | +250.0% | 3.50 |
| 2 | 3 | 0.0% | -3.00 | -100.0% | 2.60 |
| 1X | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.65 |
| 12 | 1 | 100.0% | +0.33 | +33.0% | 1.33 |
| X2 | 9 | 55.6% | +1.70 | +18.9% | 2.11 |
| Over | - | - | - | - | - |
| Under | 2 | 100.0% | +1.43 | +71.5% | 1.72 |
| Ημ.1 | - | - | - | - | - |
| Ημ.X | - | - | - | - | - |
| Ημ.2 | - | - | - | - | - |
| Goal | - | - | - | - | - |
| No Goal | - | - | - | - | - |
| 0-1 Goal | - | - | - | - | - |
| 2-3 Goals | - | - | - | - | - |
| 4-6 Goals | - | - | - | - | - |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 50.0% | +0.45 | +11.3% | 2.74 | |
| 4 | 50.0% | +0.22 | +5.5% | 2.06 | |
| 3 | 66.7% | +1.82 | +60.7% | 2.07 | |
| 2 | 50.0% | +1.10 | +55.0% | 3.13 | |
| 2 | 50.0% | -0.35 | -17.5% | 2.09 | |
| 2 | 100.0% | +3.05 | +152.5% | 2.53 | |
| 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 2.46 | |
| 1 | 100.0% | +0.33 | +33.0% | 1.33 | |
| 1 | 100.0% | +2.50 | +250.0% | 3.50 | |
| 1 | 100.0% | +0.53 | +53.0% | 1.53 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.62 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 1.72 | |
| 1 | 100.0% | +0.78 | +78.0% | 1.78 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.50 | |
| 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 2.12 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 2 | 50.0% | -0.67 | -33.5% | 1.36 |
| 1.50 - 1.99 | 7 | 57.1% | -0.29 | -4.1% | 1.74 |
| 2.00 - 2.99 | 18 | 50.0% | +3.94 | +21.9% | 2.43 |
| 3.00 - 5.00 | 5 | 40.0% | +1.60 | +32.0% | 3.36 |
| 5.01+ | - | - | - | - | - |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 18 | 50.0% | +2.45 | +13.6% | 2.43 |
| 1 - 3 | 7 | 57.1% | +2.97 | +42.4% | 2.48 |
| 3 - 6 | 7 | 42.9% | -0.84 | -12.0% | 2.05 |
| 6 - 12 | - | - | - | - | - |
| 12 - 24 | - | - | - | - | - |
| 24 - 48 | - | - | - | - | - |
| 48+ | - | - | - | - | - |
Μηδενισμοί σκορ: 102
49 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 7/11/26 20:00 | - |
Οσέρ
Παρί
|
1X | 2.30
| - |
| 7/11/26 20:00 | - |
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
X | 3.20
| - |
| 7/11/26 20:00 | - |
Χιμνάσια Μεντόζα
Ιντεπ. Ριβαντάβια
|
1 | 3.20
| - |
| 7/11/26 19:45 | - |
Ντεν Χάαγκ
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
1 | 2.60
| - |
| 7/11/26 19:45 | - |
Κισβάρντα
Πούσκας Ακαντέμια
|
1 | 3.00
| - |
| 7/11/26 19:30 | - |
Όλτρινχαμ
Νοτς Κάουντι
|
1X | 2.22
| - |
| 7/11/26 19:30 | - |
Νότιγχαμ Φόρεστ
Μάντσεστερ Σίτι
|
1X | 2.22
| - |
| 7/11/26 19:30 | - |
Στουτγκάρδη
Βέρντερ Βρέμης
|
X2 | 1.98
| - |
| 7/11/26 19:30 | - |
Οσασούνα
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
1X | 1.78
| - |
| 7/11/26 19:30 | - |
Λεγκανές
Αλμπαθέτε
|
X2 | 1.75
| - |
| 7/11/26 19:15 | - |
Λέουβεν
Μαλίν
|
1 | 2.40
| - |
| 7/11/26 18:30 | - |
Μπλάου Βάις Λινζ
Φλοριντσντόρφερ
|
1 | 1.47
| - |
| 7/11/26 18:30 | - |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
Βιεκζίστα Κρακοβίας
|
1 | 1.52
| - |
| 7/11/26 18:15 | - |
Μάντοβα
Βερόνα
|
2 | 2.62
| - |
| 7/11/26 18:00 | - |
Σλάβια Κρομερίζ
Τρίνετς
|
X2 | 1.75
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.