Tats03
Μέλος από 31/8/2023- Points
- 20.28
- Yield*
- -7%
- 30 ημερών
- -10%
- Κατάταξη
- 550ος
- Προβλέψεις
- 48432
- Μέση απόδοση
- 1.94
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 51% (24586 από 48432)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7159 | 60.4% | -278.19 | -3.9% | 1.67 |
| X | 18 | 22.2% | -6.03 | -33.5% | 3.10 |
| 2 | 3697 | 55.5% | -166.14 | -4.5% | 1.81 |
| 1X | 585 | 59.5% | -42.09 | -7.2% | 1.59 |
| 12 | 2 | 0.0% | -2.00 | -100.0% | 1.40 |
| X2 | 2154 | 61.5% | -53.48 | -2.5% | 1.61 |
| Over | 4018 | 49.9% | -392.20 | -9.8% | 1.85 |
| Under | 978 | 58.3% | -19.25 | -2.0% | 1.69 |
| Ημ.1 | 4763 | 49.0% | -205.85 | -4.3% | 2.02 |
| Ημ.X | 119 | 46.2% | -2.80 | -2.4% | 1.95 |
| Ημ.2 | 2422 | 44.3% | -177.71 | -7.3% | 2.18 |
| Goal | 9675 | 51.8% | -628.39 | -6.5% | 1.85 |
| No Goal | 3583 | 52.1% | -290.86 | -8.1% | 1.79 |
| 0-1 Goal | 1 | 0.0% | -1.00 | -100.0% | 5.20 |
| 2-3 Goals | 4095 | 47.4% | -274.53 | -6.7% | 1.97 |
| 4-6 Goals | 5163 | 32.6% | -655.07 | -12.7% | 2.81 |
| 7+ Goals | - | - | - | - | - |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1375 | 50.6% | -86.25 | -6.3% | 1.94 | |
| 1313 | 47.4% | -179.04 | -13.6% | 1.94 | |
| 1124 | 49.3% | -100.29 | -8.9% | 1.97 | |
| 1075 | 55.2% | +6.60 | +0.6% | 1.90 | |
| 1069 | 49.7% | -73.31 | -6.9% | 1.97 | |
| 1064 | 51.9% | -30.29 | -2.8% | 1.98 | |
| 1058 | 52.8% | +12.50 | +1.2% | 2.03 | |
| 984 | 50.5% | -36.73 | -3.7% | 2.01 | |
| 980 | 52.2% | -58.79 | -6.0% | 1.92 | |
| 947 | 47.9% | -94.74 | -10.0% | 1.97 | |
| 891 | 48.6% | -94.57 | -10.6% | 2.00 | |
| 862 | 45.4% | -132.37 | -15.4% | 1.98 | |
| 787 | 47.3% | -85.57 | -10.9% | 2.01 | |
| 759 | 45.6% | -85.85 | -11.3% | 2.08 | |
| 724 | 54.1% | -51.24 | -7.1% | 1.77 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 5179 | 72.9% | -175.11 | -3.4% | 1.34 |
| 1.50 - 1.99 | 26876 | 53.7% | -1,662.71 | -6.2% | 1.76 |
| 2.00 - 2.99 | 14474 | 40.8% | -1,021.82 | -7.1% | 2.31 |
| 3.00 - 5.00 | 1858 | 24.3% | -338.30 | -18.2% | 3.42 |
| 5.01+ | 45 | 20.0% | +2.35 | +5.2% | 5.79 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 2083 | 52.2% | -82.18 | -3.9% | 1.94 |
| 1 - 3 | 4330 | 52.0% | -172.64 | -4.0% | 1.94 |
| 3 - 6 | 6951 | 50.9% | -433.64 | -6.2% | 1.95 |
| 6 - 12 | 9606 | 50.9% | -634.12 | -6.6% | 1.95 |
| 12 - 24 | 17651 | 50.4% | -1,322.22 | -7.5% | 1.94 |
| 24 - 48 | 6916 | 50.1% | -520.96 | -7.5% | 1.95 |
| 48+ | 895 | 51.5% | -29.83 | -3.3% | 1.95 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
48577 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 12/5/26 19:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
Πανσερραϊκός
|
2-3 Goals | 1.95
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Αστέρας Τρίπολης
Πανσερραϊκός
|
Goal | 1.95
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Κηφισιά
Ατρόμητος
|
Over | 2.02
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Κηφισιά
Ατρόμητος
|
Goal | 1.70
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Κηφισιά
Ατρόμητος
|
X2 | 1.62
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Παναιτωλικός
ΑΕΛ Novibet
|
2-3 Goals | 1.95
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
Παναιτωλικός
ΑΕΛ Novibet
|
Goal | 1.88
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
ΠΚ-35
Κουόπιο
|
2 | 1.28
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
ΠΚ-35
Κουόπιο
|
Goal | 1.80
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
ΠΚ-35
Κουόπιο
|
Ημ.2 | 1.67
| - |
| 12/5/26 19:00 | - |
ΠΚ-35
Κουόπιο
|
4-6 Goals | 2.27
| - |
| 12/5/26 18:00 | - |
Σεϊναγιόεν JK
Πέπο Λαπενράντα
|
Ημ.1 | 1.16
| - |
| 12/5/26 18:00 | - |
Σεϊναγιόεν JK
Πέπο Λαπενράντα
|
1 | 1.02
| - |
| 12/5/26 17:00 | - |
Ίντερ Τούρκου
JS Χέρκουλες
|
Ημ.1 | 1.19
| - |
| 12/5/26 17:00 | - |
Ίντερ Τούρκου
JS Χέρκουλες
|
1 | 1.03
| - |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.